Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Perfect Skin, Fluid długotrwale matujący

Cena już od 19,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Czarodziejski fluid o lekkiej konsystencji - chwilę po aplikacji staje się aksamitnym, matującym pudrem. Skutecznie kamufluje przebarwienia i inne drobne niedoskonałości cery. Jest długotrwały. Dzięki niemu skóra twarzy staje się wygładzona i rozświetlona. Doskonale absorbuje sebum i przywraca skórze równowagę wodno - tłuszczową.
5 odcieni.

Strasznie ciemnieje-klapa.

Kupiłam ten fluid w Naturze skuszona niską ceną i jasnym, żółtym odcieniem (porcelain 10).
Niestety zupełnie się u mnie nie sprawdził.

Konsystencja w porządku, podkład przy nakładaniu nie jest tłusty, ma średnie krycie.
Ale co mi z tych zalet, jak po prostu koszmarnie ciemnieje na mojej skórze!
To pierwszy (i mam nadzieję ostatni) tak mocno ciemniejący podkład jaki używałam. Fluid na mojej twarzy ciemnieje o 3, może nawet 4 tony! W rezultacie po kilku minutach moja twarz staje się niesamowicie ziemista i ciemna. Dodatkowo podkład wcale nie matuje, tylko "oblepia" twarz.

Zalety:
+ kryje

Wady:
- koszmarnie ciemnieje
- na twarzy jest ciężki, jak maska
- maże się
- nie matuje

Pomimo,że jest tani to nie wart jest wydanych złotówek. Zdecydowanie mój najgorszy podkład jaki testowałam ever.

Używam tego produktu od: kilka tygodni testów
Ilość zużytych opakowań: 1/3, potem oddałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976566].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia moje oczekiwania

Używam tego podkładu od około dwóch tygodni i jest to chyba najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Spełnia swoje zadania jak powinien ;)

ZALETY:

+ kolor, mam porcelanowy i do mojej jasnej cery jest idealny
+ konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta, taka w sam raz
+ dość szybko się wchłania
+ w miarę długo matuje
+ nie ciemnieje, nawet po przypudrowaniu
+ dobrze kryje
+ nie stawarza efektu "maski"
+ wygodne w użyciu opakowanie

WADY:

- póki co brak

A więc jak najbardziej polecam.. ;)

Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973758].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Podkład ten nie przypadł mi specjalnie do gustu. Jak dla mnie ma zbyt cieżką konstytencję. Rozumiem, ze jego zadaniem jest przede wszystkim matować i ukryć niedoskonałości, ale uważam, że jest jednak zbyt cieżki.
Na mojej twarzy nie wygląda zbyt naturalnie, a pomimo, że chcę czasem ukryć wyskakujące niespodzianki, do których mam skłonności to chciałabym wyglądać dość naturalnie a nie jak z maską.
Może powodem jest zbyt ciemny kolor, sama już nie wiem. Tak czy siak nie czuję się z nim dobrze. Także odstąpię go młodszej siostrze, która jak zauważyłam chyba juz zaczęła mi go podkradać ;)
Poza tym efekt krycia jest, może się przydać faktycznie osobą z ciemniejszą karnacją z problemami skórnymi.
Dobrze rozprowadza, nie pozostawia smug, nie waży się, ale trwały nie jest za specjalnie. Wytrzymuje może do 4-5 godzin. Poprawki są konieczne ;(
Fajne opakowanie z pompką.
Tani.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964470].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

Dory, aczkolwiek jakieś ale jest

Oceniam go dość wysoko, ale nie jest to mój ideał. Mam cerę tłustą i jakoś podkłady których używałam nie sprawdzają się. Świecę się jak cholera. Podkłady z Bell dobre są na lato i gdy nie mam problemów se skórą, ale chyba się uodporniłam na nie, bo jeżeli nie zmieszam ich z jakimś poważnym podkładem to jest tragedia. Ale i tak ten podkład jest lepszy od rimmela tego co niby utrzymuje się 25 h lasting finish.
Zalety
Z pewnością, nie jest tak widoczny na twarzy, ładnie się z nią stapia, nie osadza się jak ten z rimmel. Kolorystyka odpowiednia, jak na markę drogerujną mogą być pewne problemy. Lepiej o ton jaśniejszy kupić, niż potem się stresować. Czy on kryje, nie powiedziałabym. rewelacji nie ma ale źle nie jest. Twarz wygląda naturalnie to jest duży plus.

Wady
Ogólnie zauważyłam, ze podkłady bell najlepiej mieszać z innymi tej samej firmy gdyż wtedy uzyskać jakiś wymarzony efekt. krycie, szybko się ścierają, nie wytrzyma 5 godzin. Co chwila trzeba go przypudrować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957760].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry,ale..

Bardzo dobry podkład, ale ma jeden minus, który sprawia, że nie mogę, go używać:( Najjaśniejszy odcień jest dla mnie za ciemny, dużo za ciemny, a po nałożeniu dodatkowo ciemnieje. Myślałam, że znalazłam idealny podkład, a tu znowu producent nie pomyślał, o jasnej karnacji..
Podsumowując:
+wygodne opakowanie z pompką
+długo się utrzymuje
+krycie średnie (ja nie potrzebuję większego)
+nie czuć go na twarzy i nie robi \'maski\'
+nie zapycha
+nie podkreśla suchych skórek
+nie przesusza
+przypudrowany utrzymuje mat cały dzień

-brak jasnego koloru
-ciemnieje po nałożeniu

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: po kilki użyciach oddałam mamie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[925628].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt ten mogę śmiało polecić dla osób które mają problem z niedoskonałościami u mnie sprawił się

Bardzo dobry podkład chyba jeden z lepszych jaki miałam okazję stosować.
+ dobrze kryje niedoskonałości
+dosyć długo utrzymuje się efekt matowej skóry
+opakowanie z pompka
+cena
chyba jedynym minusem jaki zauważyłam to zapach który nie przypadł mi do gustu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916500].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych

Bardzo go lubię. Jeszcze żaden podkład tak ładnie na mnie nie leżał. Maskuje przebarwienia, naczynka, nie podkreśla skórek, ani zmarszczek. Skóra wygląda na gładziutką i wypoczętą.
Zostałby moim KWC, gdyby nie dwie zasadnicze wady. Po pierwsze: czuję go na twarzy, zostawia lepką warstewkę, która mnie denerwuje. Po drugie: ciemnieje, po kilku godzinach muszę go rozcierać w miejscach, w których zaczyna się odcinać.

Plusy:
- pięknie się rozprowadza
- wygładza wizualnie
- zakrywa wszystko, co powinien zakrywać
- świetne opakowanie z pompką

Minusy
- wrażenie lepkości
- ciemnieje
- obiecany mat może być niewystarczający dla cer tłustych i mieszanych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908916].usefull || 0 }}% pomocna.

Krycie super, mat tragedia

Jeśli chodzi o krycie niedoskonałości to sprawdza się nawet w bardzo trudnych przypadkach (przebarwienia, bliny). Konsystencja jest gęsta i ciężka i pozostawia u mnie tłuste wykończenie. Generalnie daje 4 ale bez pudru się nie obejdzie :)

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901495].usefull || 0 }}% pomocna.

Nietrwały i pomarańczowy...

Przez pewien czas używałam tego podkładu regularnie, potem jednak postanowiłam zainwestować w lepszą markę i cieszyć się dobrym kryciem i trwałością...

ZALETY:

- nie wysusza skóry, nawilża;

- ma przyjemny zapach;

- jest łatwo dostępny i to w przystępnej cenie;

- ma przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza;

WADY:

- słabo kryje;

- JEST BARDZO NIETRWAŁY;

- bez pudru bezużyteczny;

- nawet najjaśniejszy odcień nie dopasowuje się do mojej skóry;

P.S. należy sprawdzić pompkę przy zakupie, ponieważ raz trafiłam na zepsutą!

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900392].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Oceniam najjaśniejszy odcień podkładu.

+ wygodne opakowanie z pompką
+ dobrze stapiał się z cerą
+ nie tworzył efektu maski
+ niska cena
+ odpowiednia konsystencja
+ nie podkreślał suchych skórek
+ dla mnie krycie było odpowiednie, ale przy większych problemach z cerą może być za słabe
+ wydajność

- najjaśniejszy odcień nie był bardzo jasny, beżowy, przez co nie do końca pasował do mojej karnacji
- po kilku miesiącach użytkowania, pod koniec zauważyłam, że podkład zaczął się utleniać (na początku nie było z tym problemu)
- bez pudru cera się świeciła
- bardzo szybko ścierał się z twarzy
- z czasem ścierały się napisy na etykiecie i buteleczka wyglądała nieestetycznie
- dość ważna kwestia: trochę zapychał
- nie widać, ile podkładu zostało

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893490].usefull || 0 }}% pomocna.