Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lemax, Long Lasting Formula, Corrector (Korektor o długotrwałym działaniu 36h)

Lemax, Long Lasting Formula, Corrector (Korektor o długotrwałym działaniu 36h)

Innowacyjna formuła "Long Lasting Effect" nowego produktu firmy Lemax zapewnia perfekcyjny makijaż nawet do 36 h. Korektor dzięki zawartości pigmentów odbijających światło idealnie koryguje cienie pod oczami oraz tuszuje wszelkie niedoskonałości skóry.

dobre krycie :)

+ dobrze kryje, nawet lepiej od korektora miss sporty, którego wcześniej używałam
+ kolor najjaśniejszy nie jest pomarańczowy, ma tylko troszeczkę pigmentu żółtego, więc nadaje się dla bladzioszków z cerą różowawą
+ jest bardzo tani, 4,50 zł, za taką cenę i pojemność 15 ml bardzo się go opłaca kupić... dla porównania miss sporty, 7-8 ml za ok. 10 zł
+ ma delikatny zapach
+ tubka jest wygodna
+ korektor jest lejący, ale gdy już zastyga ma pudrową konsystencję

podsumowując, za taką cenę warto spróbować, kolorów jest chyba 5

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry korektos za atrakcyjną cenę

Nie wiedziałam ,że taki korektor za taką cenę może być na prawdę dobry :)
Dobrze matuje niedoskonałości
Dobrze się rozprowadza
Nie robi jakiś psikusów m.in plamek
Nie zatyka porów

Więc godny do kupienia :)

Używam tego produktu od: 2012 do teraz
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Idealny, cudowny, KWC.

Co mnie skłoniło do zakupu korektora do twarzy ? Ohydne przebarwienia posłoneczne, notabene powstałe w wyniku ekspozycji twarzy na słońce, uprzednio posmarowanej kremem wybielającym. Na szczęscie już ich prawie nie mam, pomogła mi maść Acne-derm, korund i kwas migdałowy (zabiegi sama sobie robię w domu).

Używałam jakiś czas korektora Bell, ale był nieskuteczny i twardy. Postanowiłam więc kupić korektor Lemax. Posiadam odcień nr 3. Przy moich świeżych przebarwieniach korektor sprawdzał się, ale nie w 100 %, co jest normalne, gdyż nie ma cudów na świecie. Teraz, kiedy plamy mam już słabe, pokrywa je idealnie i sprawia, że stają się niewidoczne. Smaruję nim dużą powierzchnię, prawie pół lewego i prawego policzka. Używam go także pod oczy, gdyż wyśmienicie się do tego nadaje.

Konsystencja korektorka jest płynna, świetnie się wklepuje w skórę, szybko zastyga i po jakiejś minucie już można aplikować fluid.Nie roluje się, nie spływa, jest bardzo trwały. Bezzapachowy.

Produkt nie testowany na zwierzakach, to dodatkowy wielki plus.

Polecam wszystkim laseczkom, które nie mają idealnych buziek :) będziecie zadowolone.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubeczki.

depilacja bikini rodzaje

prawie ideał

Jestem pozytywnie zaskoczona! Za taką cenę taki korektor? To naprawdę się opłaca :) Wprawdzie nie zakrywa moich podków pod oczami do końca, ale mam tak wielkie i ciemne cienie, że się pogodziłam z tym, że nie zostaną zakryte całkowicie :) Muszę jednak przyznać, że są w dużym stopniu zmniejszone. Naczynka są niewidoczne. Korektor ten też nieco rozświetla skórę pod oczami, aczkolwiek nie jest to takie jak w większości korektorów tego typu, gdyż skóra dzięki temu wygląda na wypoczętą i jest to bardzo ładny efekt. Co do takiego długiego działania miałabym wątpliwości, ale tego nie wiem, niech sprawdzi to ktoś, kto tyle czasu imprezuje ;) Podsumowując, jest to bardzo dobry produkt w niskiej cenie! na pewno jeszcze go kupię!

Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

najlepszy!

trafilam na niego przypadkowo, bo akurat szukalam korektora pod oczy, a do tego cena mnie skusila - 4 zl:P
firma polska, a produkt w stylu amerykanskim:P
no to zalety
-swietnie kryje!z moimi cieniami radzi sobie niezle, nie ma oczywiscie 100 % krycia cieni, ale nie chodzi mi o sztuczny efekt na twarzy;)
-jest mega wydajny, bardzo nie wiele go trzeba i wystarczy go wklepac delikatnie pod oczy i switnie sie stapia z podkladem
-nie podkresla suchych skorek, co jest duzym plusem!
-konsystencja pol-gesta - idealna
-nie kumuluje sie w zaglebieniach i zmarszczkach
-kolejny duzy plus to ze nadaje sie do krycia niedoskonalosci, tez swietnie je kryje, aczkolwiek gdy mam lekko przysuszona twarz to podkresla te suche skorki
-zapach malo wyczuwalny

minusow brak jak narazie wiec daje mu piatke i KWC;)
naprawde polecam bo az dziw ze tak dobrze dzialajacy kosmetyk mozna kupic za 4 zl, a dzialoaniem i efektem dosrownuje drozszym markom

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: nie cale 1

Bardzo dobry korektor

Bardzo dobry korektor kupiłam go za 5 zł dobrze kryje wszelkie zaczerwienienia ma bardzo fajną kremową konsystencję na pewno jest lepszy od tego z firmy bell mineralnego(który ma bardzo dobre oceny ale moim zdaniem zmienił się skład na nie korzyść) Jeśli ktoś natrafi na niego w sklepie polecam go wypróbować

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Za 2 zł - rewelacja!

Ten korektor dobrze kryje, ale jednak pod oczami czuć, że przesusza skórę, więc ja go tam nie stosuję (choć radzi sobie z moimi, dużymi cieniami). Na wszelkie niedoskonałości na buzi - świetny! Oczywiście cena jest dodatkowym atutem :)

dobry

Jak na taką niską cenę korektor jest naprawdę OK. Ma bardzo fajną konsystencję, dobrze kryje zaczerwienienia i niedoskonałości, gorzej trochę z ciemnymi podkówkami pod oczami, ale moje są bardzo, bardzo ciemne i pogodziłam się, że chyba nic ich już całkowicie nie zakryje... Trochę trudno się wchłania, ma się uczucie, że korektor "ślizga się po skórze i nie chce wchłonąć, ale w końcu się udaje. Utrzymuje się dość długo, ale napewno nie 36 godzin (szczerze wątpię aby jakikolwiek produk tak długo się utrzymywał, poza tym, nie śpie w makijażu :)). Wydajny, tani.