Helena Rubinstein, Prodigy Eyes (Krem pod oczy przeciwzmarszkowy)

Helena Rubinstein, Prodigy Eyes (Krem pod oczy przeciwzmarszkowy)

Kompleksowy koncentrat odmładzający okolice oczu. Krem najnowszej generacji, przeciwdziała pięciu podstawowym mechanizmom starzenia się skóry.
1. Prowitamina B5 i wyciąg z zielonych alg stymulują odnowę komórkową skóry wokół oczu, likwidując zmarszczki i kurze łapki.
2. Miód akacjowy i gatulina o własnościach rozjaśniających i złuszczajacych pobudzają mikrokrążenie oraz drenaż, likwidując cienie oraz podkrążenia pod oczami.
3. Wyciąg z ruscus oraz kofeina o własnościach drenujących w widoczny sposób likwiduje opuchnięcia pod oczami.
4. Peptydy ryżowe i wyciąg z nasion sojowych oraz alg brunatnych uaktywniają syntezę kolagenu i elastyny, przywracając jędrność skóry wokół oczu.
5. Opatentowany prekursor ceramidowy i cholesterol przyspieszają syntezę lipidów zapewniając prawidłowe odżywienie i nawilżenie skóry wokół oczu.

jestem zadowolona

Kremik jest super. Nie podrażnia, dobrze nawila,skóra pod okiem jest wypielęgnowana. Nadaje sie zarówno na dzień jak i na noc. Poprostu nie jest to krem ani za tłusty ani taki suchy, tepy. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: wczesniej jedno teraz drugie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

łagodny i skuteczny

Jestem zadowolona z tego kremu. Ma bardzo gęstą konsystencję więc wystarczy odrobinka aby rozsmarować wokół oczu. Nie uczula, nie podrażnia nawet jak dostanie się przez przypadek do oczu.
ładnie napina skórę i rzeczywiście wyprasowuje drobne zmarszczki. Skóra wokół oczu jest wygładzona i odżywiona.
Polecam!

super kremik

Mam próbke tego kremu, jest doskonały, dobrze sie wchłania nie pozostawia filmiku pod oczami ponadto zmarszczki są mniej widoczne, skóra wokół oczu jest napieta. Mam delikatną skórę i jestem po 30.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Anna Małecka masaż twarzy

Super!!!

Ten krem jako jedyny poradził sobie z przesuszoną i ściągniętą skórą wokół oczu. Mimo, że mam dopiero 30-tkę mam bardzo suchą skórę wokół oczu. Używałam nawet kremów natłuszczających przeznaczonych dla pań koło 50. Nic nie pomagało:( Ten kremik tworzy delikatną warstewę na skórze (niewidoczną), doskonale nawilża i chroni przed przesuszeniem nawet zimą. Jedyny minus to niestety cena...

Używam tego produktu od: 1,5 roku

przyjemny

Kremik kupiłam w miniaturach, bo jednak jego cena jest wysoka. Czy za wysoka...? Jest przyjemny, ale znam inne, nie gorsze, a tańsze...
Dośc gesty, ale nie masełkowy. Bardzo dobrze sie rozprowadza, wygodnie wklepuje i wsmarowuje. Wchłania sie szybko,pozostawiając leciutki film, jak lubie. Dobrze nawilża i odzywia skórę. Nie mam obrzeków, więc nie wiem, jak na nie działa, cieni specjalnie nie ruszył. Skóra wygladała nieźle. Nie czuje specjalnej pokusy, by kupic go ponownie, ale zastrzeżen don nie mam.

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu

produkuje zmarszczki?

Niestety, mi ten krem nie odpowiada zupełnie.
Nie mam zmarszczek pod oczmi , no może jak się mocno uśmiechnę- ale ten krem zastyga w jakąś maskę dzięki,której zmarszczki się "odciskają" i uwidaczniają.
Gęsty, o dziwacznym zapachu.Regularnie podrażniał mi oczy ( bo się zmuszałam do używania- w końcu jest drogi), więc po jakimś czasie oddałam go mamie ale jakoś specjalnie zachwycona nie jest.
Rasumując- ja żadnego pozytywnego oddziaływania tego kremu nie widzę: ani mej skóry nie uiększył ani nie uzdrowł.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1/3 słoiczka

rewelacja

To najlepszy krem pod oczy, jaki miałam. Skończyłam go jakieś dwa miesiące temu, i do tej pory za nim tęskię :)
Nie mam żadnych problemów ze skórą wokół oczu, poza jednym, wysuszeniem. Ponieważ (jak większość z nas) spędzam całe dnie przed ekranem, a do tego myję buzię przeciwtrądzikowymi środkami, nie wspominając o tonach makijażu, cera pod oczami jest ściągnięta i wysuszona.
Ten krem poradził sobie z problemem idealnie. Jest ciężki, treściwy, ale zapewnia komfort jak żaden inny. Zlikwidował poczucie za małych powiek, skóra przestała wymagać tarcia (kto ma ten sam problem, wie, że tylko solidne tarcie pomaga o 3 rano przed ekranem - później zostają wyrzuty sumienia bo przecież zmarszczki itp).
Ogólnie - jak dla mnie, rewelacja. Kremy pod oczy to coś, co naprawdę lubię, żeby było odbre - i ten się sprawdził.

Używam tego produktu od: opakowanie
Ilość zużytych opakowań: