L`Oreal Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

L`Oreal Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

Mythic Oil to uniwersalny olejek upiększający, który dostosowuje się do każdego rodzaju włosów.
Jego wyjątkowa formuła wzbogacona została w olejek z awokado i pestek winogron. Ten produkt o wszechstronnym zastosowaniu dyscyplinuje włosy i nadaje im blask. Inspiracją do stworzenia olejku jest wyjątkowa magia orientalna, która czyni go kosmetykiem budzącym pożądanie ze względu na konsystencję oraz intensywne działanie.
Formuła wzbogacona w 2 wyjątkowe olejki, dla miękkości, zdyscyplinowania i rozświetlenia włosów:
- olejek avocado, który jest bogaty w witaminy A, B1, B2, D i kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. Olejek z awokado jest naturalnie lekki. Posiada właściwości odżywcze i rozświetlające włosy;
- olejek z pestek winogron. Słynny ze swoich właściwości odżywczych i przeciwutleniających, olejek z pestek winogron
posiada wysoką zawartość kwasów tłuszczowych w tym kwasu linolowego.
Olśniewające rezultaty: intensywne odżywienie, spektakularne rozświetlenie, miękkość włókna włosa i ułatwione suszenie.
Ochrona przeciw puszeniu się włosów
Sposób użycia: W zależności od rodzaju włosów nałożyć 1 lub 2 pompki produktu na dłonie, następnie wmasować w wilgotne lub suche włosy i przystąpić do modelowania. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Nie zadowala mnie..

Pierwszą i zarazem największą wadą tego olejku jest jego ciężkość - np. taki olejek Goldwell robi to co trzeba, a przy tym jest tak leciutki, że mogę nałożyć pół opakowania i nie obciąży mi tak włosów jak kropla tego olejku.

Druga wada, to uciążliwy i co gorsza długo utrzymujący się na włosach zapach. Dla mnie to jakieś orientalne nuty + kadzidła i coś nieco staroświeckiego, trudnego do określenia.

Na plus to na pewno ogromna wydajność, jednak cóż z tego skoro nawet w minimalnej ilości strasznie obciąża moje włosy. Przy tej wydajności również cena wychodzi na plus.

Podsumowując - dla nie ten produkt to raczej błąd, gdyż zwykłe serum z Marion zdecydowanie lepiej sprawdza się na moich włosach ( przynajmniej ich tak nie obciąża). Daję 3 za to, że jest to wydajny produkt, oraz za fakt, iż innym osobom tak bardzo on podchodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407656].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety u mnie się nie sprawdził

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, ale suche na końcach. Z olejkiem wiązałam ogromne nadzieje. Niestety poza obłędnym zapachem produkt zupełnie nie sprawdził się na moich włosach. Nakładany w maleńkiej ilości połowy pompki na same końcówki niemiłosiernie obciążał mi włosy. Po ok 2 tygodniach stosowania niestety musiałam odstawić, gdyż nie widziałam dalszego sensu jego stosowania. Myślę jednak, że przy innym rodzaju włosów może się sprawdzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407541].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy przyjaciel włosów każdej kobiety

Olejek dostałam na mikołaja. Wcześniej słyszałam o nim, jednak wysoka cena i doświadczenia z różnymi olejkami tego typu nie zachęcały mnie do jego kupna. Był to wielki błąd, gdyż olejek jest cudowny. Można go spokojnie stosować na mokro i na sucho, bez obaw, że obciąży włosy. Nawilża i chroni końcówki, a do tego nadaje piękny zapach. ❤

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385966].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Dozgonna miłość

Na całym świecie nie ma wspanialszego olejku do włosów!
Pięknie pachnie!
(Choć ten ze zdjęcia pachniał jeszcze piękniej, bo był jeszcze z ekstraktem z bawełny. Teraz jest w nowym opakowaniu i z delikatnie zmienioną formułą, warto zwrócić na to uwagę).

Nie obciąża włosów, pielęgnuje na prawdę każdy ich rodzaj. Rozdaję go w prezencie na różne okazje komu tylko mogę i każdy jest zachwycony.

WYDAJNY! Kupiłam go na wiosnę, a nie jestem jeszcze nawet w połowie opakowania. Mam bardzo gęste i grube włosy, a pół pompki spokojnie wystarcza, aby ochronić końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340991].usefull || 0 }}% pomocna.

Bomba!

Ten olejek to mój ideał. Zapach to po prostu jakiś obłęd - mogłabym go wąchać non stop i ku mojej uciesze ten zapach długo utrzymuje się na włosach. Ponadto ten olejek ma trochę rzadszą konsystencję niż większość olejków, dzięki czemu bardzo równomiernie można go rozprowadzić na włosach, a co za tym idzie jest bardzo wydajny. Działanie jest rewelacyjne - jedna pompka wystarczy aby całe włosy były dobrze wygładzone i błyszczące. Jest to chyba mój największy KWC. Opakowanie jest wygodne, dostępność trochę kiepska a cena nie należy do najniższych, jednak ten olejek jest tak świetny i tak bardzo mi przypadł do gustu, że jestem w stanie chyba zapłacić za niego każdą cenę, tak samo jak za perfumy Speedlife Toma Tailora.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325571].usefull || 0 }}% pomocna.

pieknie pachnie

Olejek pięknie pachnie, fajnie działa na końcówki, jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze się sprawdził ale mógłby być połowe tańszy. Wg mnie jego cena jest wygórowana.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308101].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najlepszych olejków

Olejek spełnia swoje zadanie, czyli przede wszystkim zabezpiecza dobrze końcówki, po jego użyciu włosy ładnie lśnią, pachną i są dociążone, wygładzone. Ma fajny zapach, jest wydajny. Trzeba uważać, by nie nałożyć go zbyt dużo, bo większa ilość może obciążyć włosy. Ma w swoim składzie silikony lotne, które moje włosy bardzo lubią. Cena nie jest niska, jednak olejek na długo wystarcza. Używam go na zmianę z innymi tego typu produktami i mam prawie rok i jeszcze nie skończyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299436].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Używam na zmianę z Matrixem. Super olejek. Dba o włosy. Sprawił, że moje końce o wiele mniej ulegały niszczeniu i rozdwajaniu. Jest wydajny. Pięknie pachnie. Wart swojej ceny. Włosy są po nim miękkie, gładkie. Mój sposób na uporczywe puszenie włosów. Dodaję go również do masek, które okazały się słabe. Używam go podczas olejowania. Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276416].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny

Produktu używam już ponad rok po każdym myciu włosów, czyli codziennie. Ułatwia rozczesywanie, bez tego olejku nie dałabym rady, pięknie się błyszczą i pachną, a przede wszystkim są miękkie w dotyku. Bardzo wydajny, jedna buteleczka starczyła mi na rok - dwie lub jedna krople dziennie. Niestety nowe opakowanie jest mniejsze ale w szklanej butelce i droższe..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191368].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniale nawilza i odżywia wlosy!

Olejek nawilza/odzywia i ułatwia rozczesywajie.Pachnie delikatnie,pieknie!polecam!moje wlosy natruralnie sie kreca i puszą.Ten olejek ratuje mnie przed tym.Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1178918].usefull || 0 }}% pomocna.