Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'oreal Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

L'oreal Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

Mythic Oil to olejek upiększający, który dostosowuje się do każdego rodzaju włosów.
Jego formuła wzbogacona została w olejek z awokado i pestek winogron. Olejek dyscyplinuje włosy i nadaje im blask.
Formuła wzbogacona w 2 olejki, dla miękkości, zdyscyplinowania i rozświetlenia włosów:
- olejek avocado - odżywia i rozświetla włosy;
- olejek z pestek winogron - odżywia i zapobiega starzenia się włosów
:Olejek odżywia, rozświetla, miękkość włókna włosa i ułatwione suszenie. Ochrona przeciw puszeniu się włosów
Sposób użycia: W zależności od rodzaju włosów nałożyć 1 lub 2 pompki produktu na dłonie, następnie wmasować w wilgotne lub suche włosy i przystąpić do modelowania. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Mieszane uczucia

Z uwagi na popularność tego produktu postanowiłam go przetestować i bardzo się rozczarowałam. Mam włosy bardzo cienkie, delikatne, przetłuszczające się, potrzebuję olejku który pomoże mi rozczesać końcówki, ułatwić ułożenie fryzury. Ten olejek okazał się dla mnie za ciężki, ma gęstą konsystencję i nawet odrobinka przetłuszcza mi końcówki. Ogólnie jestem na nie.

moje słońce i gwiazdy

To jest jedna z tych rzeczy, bez której absolutnie nie mogę się obejść. Absolutny hit włosowych kosmetyków, coś, co każda musi mieć.
Serum jest cudowne, idealne. Pachnie trochę jak marokańskie perfumy, a trochę jak płynny luksus, który przypadł właśnieTobie. Idealnie się rozprowadza, pokrywa równomiernie, pomaga chronić włosy przed gorącym powietrzem i zabezpiecza końce. Wiem, że zostanie ze mną na zawsze. Pewniak!

Dobra opcja dla kręconowłosych

Jestem posiadaczką długich kręconych włosów (2c/3a; średnia porowatość) i ten olejek sprawdza się u mnie dobrze. Używam go w celu zabezpieczenia końcówek. W swoim składzie ma olej wielonienasycony(z pestek winogron) oraz jednonienasycowny (z awokado), które dobrze sprawdzają się na włosach średnio- i wysokoporowatych. Zawarte w składzie silikony (łatwe do zmycia) mi akurat nie przeszkadzają. Olejek jest bardzo lekki, świetnie nabłyszcza końcówki, stają się dzięki niemu miękkie. Przy tam ma obłędny zapach. Ja kupuję go w wersji ze szklaną butelką. Jego wydajność oceniam na bardzo dobrą - używam dużo a starcza mi na co najmniej 4 miesiące.

Co do ceny : choć chciałabym, żeby był trochę tańszy, uważam, że wydatek rzędu 40-50zł (z przesyłką) dwa/trzy razy do roku nie czyni go olejkiem baaardzo drogim. Z dostępnością nie ma problemu (kupuje w Internecie), ale stacjonarnie jeszcze nigdy go nie widziałam.

Katarzyna Warnke zdradza szybki sposób na imrezowy look

Rewelacja

Używam go głównie na końcówki i jest to niesamowity olejek. Poprawił kodycje moich końcówek, włosy po nim są lekkie i lejące, gładkie i sypkie. Wystacza jedna pompka na włosy. Po przesadzeniu z olejkiem wlosy mogą się przetłuścić :) Ogólnie polecam wypróbować ja bez tego olejku ni wyobrażam sobie pielęgnacji

bez efektu wow

Kupiony pod wrażeniem pozytywnych opinii. Dość drogi jednak patrząc na jego pojemność to cena jest normalna .Opakowanie ładne. Zapach bajka. Konsystencja nieco lejaca ale daje radę. Działanie samo w sobie nie jest jakieś mistrzowskie . Fajny do zabezpieczania końcówek przed kolejnymi uszkodzeniami, lecz starych uszkodzeń nie naprawia .

Ratunek dla wlosow!

Polecila mi go fryzjerka u ktorej farbowalam wlosy. Nie dosc, ze pieknie pachnie to jeszcze wydajny jak cholera.
Uzywam go w sumie tydzien a nie widac zeby bylo cos uzyte! Piekna butelka - flakon, wyglada jak perfum z jednej z ekskluzywnych perfumerii. Butelka szklana, naprawde duza zapakowana oryginalnie w bialy kartonik ze zlotymi napisami, co powoduje ze nawet zewnatrz wyglada jak ekskluzywny kosmetyk. Zaplacilam 60 zl ale mysle, ze za taki kosmetyk warto. Piekny orientalny zapach, z olejkiem arganowym.
Konsystencja olejku idealna, nie splywa na reku kiedy sie dozuje produkt, sama pompka malutka, co pozwala na idealne dozowanie jesli ktos ma krotsze wlosy jak ja. Rozgrzewam olejek w dloniach i nakladam na wlosy tylko od polowy az do koncowek. Nie wolno uzywac go na calych wlosach bo beda wygladaly jak tluste. Ja uzywam go codziennie ale mozna co 2 dzien, bo efekt utrzymuje sie dlugo. Wlosy sa pieknie gladkie, pieknie pachna i sie nie pusza! Olejek sprawia, ze idealnie sie rozczesuja. Mozna dzieki nienu rowniez suszyc pozniej wlosy suszarka i je modelowac, bo chroni przed wysoka temp.do 220 stopni!
Nie mialam nigdy kosmetyku, ktory tak by ujarzmil moje puszace sie wlosy przy tym byl tak wydajny i pachnial. Uwielbiam ten kosmetyk, daje efekty ktore obiecuje i nie trzeba sie obawiac pieniedzy wyrzuconych w bloto. Polecam zakup kazdej kobiecie, ktora zmaga sie z suchymi czy zniszczonymi wlosami.

Uwaga! Olejek nie naprawia rozdwojonych koncowek, uwczesnie najlepiej podciac wlosy.

Och i Ach :D

Uwielbiam go za zapach i za to co robi z moimi włosami. Po jego zastosowaniu włosy są mięciutkie i sypkie. Stosuję go po prostowaniu włosów i spisuje się super ! :D

Ulubieniec

Używam go od bardzo dawna i nie zamierzam szukać innego produktu. Doskonale zabezpiecza włosy na długości oraz końcówki przed uszkodzeniami mechanicznymi. jest bardzo wydajny, pięknie pachnie. Czego chcieć więcej?

Porządny olejek do włosów

Od roku zawsze jest w mojej pielęgnacyjnej kosmetyczce.... Dość drogi, ale wydajność rekompensuje cenę. Posiadam go rok i jeszcze mam 1/3 butelki. Wystarczą zaledwie dwie aplikacje a włosy są odpowiednio nawilżone i lśniące. Plus za to, że olejek rozczesuje włosy i nie przetłuszcza ich. Delikatny zapach. Jestem mu wierna i nie szukam alternatywy bo spełnia moje wymagania w 100%.

Super!

Czasami lubię dołożyć do swojej pielęgnacji włosów jakiś olejek i zawsze decyduję się na ten od L'Oreal. :) Dlaczego? Bo daje widoczne efekty - nawilża, regeneruje i upiększa włosy. Taka kuracja jest doskonała raz na jakiś czas, dlatego uważam, że olejek jest wart ceny. Ponadto używanie go to sama przyjemność - pięknie pachnie.

Super!

Nowa wersja olejku jest bardzo elegancka i ładnie prezentuje się na półce w łazience. Wygodnie aplikuje się olejek dzięki pompce. Zapach jest przepiękny. Używam olejku już prawie rok na same końcówki lub na całe włosy kiedy chce je chronić przed temperaturą i ubyło mi go tylko trochę. Jest mega wydajny. Bardzo dobrze chroni końcówki włosów. Mimo swojej ceny produkt jest na prawdę wart zakupu.

Fajny

Lubie ten olejek, mam bardzo cienkie wlosy , tluste u nasady , suche na koncach ( typical ha ha ) ten olejek ich nie obciaza , aczkolwiek trzeba uwazac zeby nie przesadzic. Boooosko pachnie , nakladam go na mokre wlosy po umyciu. Jest bardzo wydajny , jestem w polowie butelki , na pewno go kupie ponownie , kupilam go za £11 udalo mi sie wyhaczyc na ebayu wiec cena tez bardzo okey