Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

Professionnel, Mythic Oil (Odżywczy olejek do włosów)

Cena już od 48,76 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Mythic Oil to olejek upiększający, który dostosowuje się do każdego rodzaju włosów.
Jego formuła wzbogacona została w olejek z awokado i pestek winogron. Olejek dyscyplinuje włosy i nadaje im blask.
Formuła wzbogacona w 2 olejki, dla miękkości, zdyscyplinowania i rozświetlenia włosów:
- olejek avocado - odżywia i rozświetla włosy;
- olejek z pestek winogron - odżywia i zapobiega starzenia się włosów
:Olejek odżywia, rozświetla, miękkość włókna włosa i ułatwione suszenie. Ochrona przeciw puszeniu się włosów
Sposób użycia: W zależności od rodzaju włosów nałożyć 1 lub 2 pompki produktu na dłonie, następnie wmasować w wilgotne lub suche włosy i przystąpić do modelowania. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

Super!

Nowa wersja olejku jest bardzo elegancka i ładnie prezentuje się na półce w łazience. Wygodnie aplikuje się olejek dzięki pompce. Zapach jest przepiękny. Używam olejku już prawie rok na same końcówki lub na całe włosy kiedy chce je chronić przed temperaturą i ubyło mi go tylko trochę. Jest mega wydajny. Bardzo dobrze chroni końcówki włosów. Mimo swojej ceny produkt jest na prawdę wart zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1540326].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Lubie ten olejek, mam bardzo cienkie wlosy , tluste u nasady , suche na koncach ( typical ha ha ) ten olejek ich nie obciaza , aczkolwiek trzeba uwazac zeby nie przesadzic. Boooosko pachnie , nakladam go na mokre wlosy po umyciu. Jest bardzo wydajny , jestem w polowie butelki , na pewno go kupie ponownie , kupilam go za £11 udalo mi sie wyhaczyc na ebayu wiec cena tez bardzo okey

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477156].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo dla włosów!

Ponieważ mam cienkie, delikatne włosy, podatne na wszelkie otarcia, zdecydowałam się zainwestować w bardzo zachwalany produkt od Loreala i się nie rozczarowałam. To prawdziwe wybawienie i cud w pielęgnacji!
Zalety:
- NIESAMOWICIE wydajny, używam go od 14 miesięcy, z butelki, która bez denka ma 12 cm, zużyłam niecałe 4 cm, a korzystam z olejku codziennie, jedna pompka to wg mnie za dużo na pokrycie włosów, dlatego naciskam ją do połowy, to absolutnie wystarcza
-zapach, bardzo delikatny, lekko kwiatowy, przyjemny
-konsystencja również przyjemna, ułatwia dokładną aplikację
-no i to co najważniejsze - DZIAŁANIA: włosy są bardzo miękkie, delikatna, nie puszą się, pozbyłam się problemu rozdwojonych końcówek, końce są 'scalone', włosy wygładzone i błyszczące

Wady:
- żadnych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458397].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Super w zimową porę

Olejek sprawdza się świetnie, zwłaszcza zimą gdy włosy się nam elektryzują po ściągnięciu czapki,ładnie pachnie , jest wydajny.
Zalety

Do stosowania na suche i mokre włosy
Dobrze odżywia
Dyscyplinuje włosy elektryzujące się
Ładnie pachnie
Wydajny

Wady

Buteleczka się wyślizguje jeśli mamy tłuste rączki od olejku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416861].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk

To już prawdziwy klasyk olejkowej pielęgnacji do włosów.
Dużo o nim swego czasu pisano i mówiono w otchłani internetu, nazbierał sporo pozytywnych opinii.
Byłam go bardzo ciekawa jako, że lubię bardzo wszystko co z olejami a moje rozjaśniane włosy aż się o taką pielęgnację proszą...

Oczywiście jestem nim bardzo zachwycona. Polecam szukać taniej na necie, bo naprawdę warto go używać.
+bardzo wydajny-jedna malutka pompka wystarczy na całe włosy
+umiejętnie dozowany nie tłuści i nie obciąża włosów ale pięknie je wygładza i nawilża
+super do zabezpieczania końcówek włosów
+nabłyszcza
+pięknie pachnie <3
+bardzo wydajny
+wygodne opakowanie i sposób aplikacji
+pomaga w stylizacji gładkich fryzur
Cudo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415761].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie zadowala mnie..

Pierwszą i zarazem największą wadą tego olejku jest jego ciężkość - np. taki olejek Goldwell robi to co trzeba, a przy tym jest tak leciutki, że mogę nałożyć pół opakowania i nie obciąży mi tak włosów jak kropla tego olejku.

Druga wada, to uciążliwy i co gorsza długo utrzymujący się na włosach zapach. Dla mnie to jakieś orientalne nuty + kadzidła i coś nieco staroświeckiego, trudnego do określenia.

Na plus to na pewno ogromna wydajność, jednak cóż z tego skoro nawet w minimalnej ilości strasznie obciąża moje włosy. Przy tej wydajności również cena wychodzi na plus.

Podsumowując - dla nie ten produkt to raczej błąd, gdyż zwykłe serum z Marion zdecydowanie lepiej sprawdza się na moich włosach ( przynajmniej ich tak nie obciąża). Daję 3 za to, że jest to wydajny produkt, oraz za fakt, iż innym osobom tak bardzo on podchodzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407656].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety u mnie się nie sprawdził

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, ale suche na końcach. Z olejkiem wiązałam ogromne nadzieje. Niestety poza obłędnym zapachem produkt zupełnie nie sprawdził się na moich włosach. Nakładany w maleńkiej ilości połowy pompki na same końcówki niemiłosiernie obciążał mi włosy. Po ok 2 tygodniach stosowania niestety musiałam odstawić, gdyż nie widziałam dalszego sensu jego stosowania. Myślę jednak, że przy innym rodzaju włosów może się sprawdzić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407541].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy przyjaciel włosów każdej kobiety

Olejek dostałam na mikołaja. Wcześniej słyszałam o nim, jednak wysoka cena i doświadczenia z różnymi olejkami tego typu nie zachęcały mnie do jego kupna. Był to wielki błąd, gdyż olejek jest cudowny. Można go spokojnie stosować na mokro i na sucho, bez obaw, że obciąży włosy. Nawilża i chroni końcówki, a do tego nadaje piękny zapach. ❤

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385966].usefull || 0 }}% pomocna.

Dozgonna miłość

Na całym świecie nie ma wspanialszego olejku do włosów!
Pięknie pachnie!
(Choć ten ze zdjęcia pachniał jeszcze piękniej, bo był jeszcze z ekstraktem z bawełny. Teraz jest w nowym opakowaniu i z delikatnie zmienioną formułą, warto zwrócić na to uwagę).

Nie obciąża włosów, pielęgnuje na prawdę każdy ich rodzaj. Rozdaję go w prezencie na różne okazje komu tylko mogę i każdy jest zachwycony.

WYDAJNY! Kupiłam go na wiosnę, a nie jestem jeszcze nawet w połowie opakowania. Mam bardzo gęste i grube włosy, a pół pompki spokojnie wystarcza, aby ochronić końcówki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340991].usefull || 0 }}% pomocna.

Bomba!

Ten olejek to mój ideał. Zapach to po prostu jakiś obłęd - mogłabym go wąchać non stop i ku mojej uciesze ten zapach długo utrzymuje się na włosach. Ponadto ten olejek ma trochę rzadszą konsystencję niż większość olejków, dzięki czemu bardzo równomiernie można go rozprowadzić na włosach, a co za tym idzie jest bardzo wydajny. Działanie jest rewelacyjne - jedna pompka wystarczy aby całe włosy były dobrze wygładzone i błyszczące. Jest to chyba mój największy KWC. Opakowanie jest wygodne, dostępność trochę kiepska a cena nie należy do najniższych, jednak ten olejek jest tak świetny i tak bardzo mi przypadł do gustu, że jestem w stanie chyba zapłacić za niego każdą cenę, tak samo jak za perfumy Speedlife Toma Tailora.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325571].usefull || 0 }}% pomocna.