Szampon do włosów normalnych zwiększający połysk

Szampon do włosów normalnych zwiększający połysk

Zgłoszony przez Masmonię:
Bardzo dobry szampon, rzeczywiscie włosy ślicznie się po nim błyszczą i łatwo się rozczesują :)

niczego sobie

Mam suche włosy i sama bym pewnie tego szamponu nie kupiła, ale że dostałam butelkę w jakiejś promocji, to postanowiłam przetestować. W końcu to Gliss Kur (a produktów tej firmy używam od lat)... I muszę przyznać, że ten szampon mile mnie zaskoczył, gdyż nie wysuszył mi włosów. Włosy były po nim miękkie i lśniące. Myślę, że to zasługa Scan Repair Komplex, bo jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby szampon przeznaczony do włosów innych niż suche (np taki uniwersalny albo do włosów normalnych)nie wysuszył mi włosów. Czasem nawet te do suchych wysuszają... Wracając do szamponu: przyjemnie pachnie, dobrze się pieni i jest wydajny. Ogólnie ok, choć wolę inne serie Gliss Kur'a

ok

Rzeczywiście - bardzo fajnie nabłyszcza włosy a jednocześnie nie obciąża ich.Jest deliktany, dobrze się pieni, łatwo spłukuje, ma przyjemny zapach.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobry szampon, dla kobiet ktore lubia piekne blyszczace wlosy, bez nadmiernego ich obciazania:)