Olive, Oliwkowe serum do ciała modelująco - ujędrniające

Olive, Oliwkowe serum do ciała modelująco - ujędrniające

Wygładza i odżywia. Ujędrnia i wysmukla sylwetkę. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej.
Zawiera aktywny kompleks o właściwościach antycellulitowych DRENALIP.
Serum modelująco - ujędrniające do ciała przeznaczone jest dla kobiet, które marzą o idealnej sylwetce. Preparat w widoczny sposób wspomaga wyszczuplanie, modelowanie ciała i walkę z cellulitem, równocześnie poprawiając samopoczucie.
Kompleks roślinny DRENALIP (traganek, ruszczyk, cytryna, nawłoć) - wysoko efektywna kombinacja składników aktywnych o właściwościach antycellulitowych, wyszczuplających i przeciwobrzękowych.

w tubie
100 – 250ml
hipoalergiczna
krem
serum

Nawilża i to wszystko

Serum znajduje się w miękkiej tubce. Zamknięcie na klik. Od razu powiem, że zapach ma okropny, mdlący. Dopiero jak trochę zwietrzeje, to robi się znośny. Produkt ma jasnozielony kolor, gęstą, lekko tłustawą konsystencję. Dobrze się rozprowadza na skórze, ale trzeba dać mu chwile na wchłoniecie. Stosowałam go codziennie bez miesiąc, ale nie zauważyłam zmniejszenia cellulitu, bardziej napiętej czy jędrniejszej skóry. Ten produkt po prostu dobrze i na długo nawilża i to wszystko. Spełnia funkcje jedynie zwykłego balsamu do ciała. Jest niedrogi, wydajny, można się skusić. Ale ja już więcej go nie zakupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetny

Produkt jest naprawę świetny, zapłaciłam za niego 7 zł w promocji. Skóra po nim jest jędrna, nawilzona, delikatna. Zapach serum jest bardzo ładny, pomimo iż nienawidzę zapachu oliwek. Co najwazniejsze jest wydajny,Przy dlugotrwalym stosowaniu efekty, sa coraz lepsze. Polecam jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan (200ml)

sympatyczny

Przyjemny w użyciu tak jak i inne preparaty tej firmy - zapach, konsystencja zachęcają do użycia - efekt - nawilżenie i delikatne wygładzenie skóry na udach po użyciu... Używam go właśnie jako takiego ekspresowego poprawiacza wyglądu, na chwilę...
\\n
\\nMoże gdybym regularnie stosowała bylby trwalszy i wyraźniejszy efekt...

O botoksie mity

cudo za grosze;)

serum super wygładza,ujędrnia,nawilża,ładnie pachnie,jest bardzo wydajne a nie żałuję sobie;) używam zawsze po kąpieli,robię krótki masaż,wchłania się bardzo przyzwoicie,po paru minutach można się ubrac.skóra jest taka milutka i jedwabista jak u dziecka;) bardzo polecam;) ale trzeba używac go regularnie,żaden taki kosmetyk nie pomoże nam po jednym użyciu,trzeba byc cierpliwym;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry

Przystępna cena, fajny zapach, lekka konsystencja która się w miarę dobrze wchłania i bardzo fajny delikatny zapach oliwek. Moim zdaniem bardziej ten kosmetyk pasuje na balsam niż serum.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.