Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia

Nawilżająca, delikatna emulsja o wysokiej aktywności łagodzącej i ochronnej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres. Zawiera filtry UV - SPF 20 ochrona średnia.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy.
Zalety:
- 0% barwników,
- 0% silikonów,
- 0% olejów mineralnych,
- minimalna bezpieczna ilość konserwantów,
- testowany pod kontrolą dermatologiczną.
Działanie:
1. Łagodzenie skóry wrażliwej:
- zapewnia natychmiastowy efekt kojącego kompresu,
- łagodzi zaczerwienienie i uczucie pieczenia naskórka,
- redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie.
2. Wzmocnienie wrażliwych naczynek krwionośnych:
- zapobiega zaczerwienieniom dając szybki efekt kojący,
- zmniejsza przepuszczalność kruchych naczynek krwionośnych,
- wzmacnia odporność skóry na czynniki zewnętrzne.
3. Ochrona skóry wrażliwej:
- usprawnia i wzmacnia funkcje regeneracyjne,
- chroni przed działaniem promieni słonecznych,
- Zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry.
Krem nanieść na skórę twarzy i dekoltu, delikatnie wklepać. Stosować na dzień. Na noc polecamy krem regenerujący wzmacniający naczynka krwionośne.

Napisanych recenzji: 4

re-we-la-cja

Jestem zaskoczona niskimi ocenami, ale wynikają one pewnie ze zróżnicowania skór i potrzeb używających. Dla mnie ten krem jest idealny i jestem w szoku, że taka tania i niedoceniana Ziaja na mojej cerze działa cuda!

Plusy:
-bardzo dobrze nawilża (owszem, natłuszcza jednocześnie, ale bardzo delikatnie i zostawia promienny efekt)
-zmniejsza zaczerwienienia (jestem aż blada, ale lepsze to niż burak)
-idealnie współdziała z podkładem i kremem BB
-ma filtr, więc idealny na lato

Minusy:
-mało estetyczne opakowanie
-konsystencja wymaga dłuższej chwili aby skóra go wchłonęła, ale moim zdaniem warto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229883].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Przynosi ulgę

Zawsze po umyciu twarzy mam uczucie ściągniętej skóry. Nie jest to przyjemne. Szukałam dobrego kremu, który nie zostawi ogromu tłuszczu na buzi, krem miał być na dzień, pod makijaż, a czasem nawet bez. Częściowo się sprawdził. Nawilża buźkę, niweluje uczucie ściągnięcia, nawilża i buzia nie jest taka czerwona. Nadaje się pod makijaż, ale bez makijażu twarz mocno się świeci. Warto nałożyć chociaż puder by zamaskować efekt tłustej twarzy. Bardzo go lubię gdyż nie zatyka porów, jest lekki i przyjemny, nie ma zapachu więc nie jest bardzo szkodliwy i nie uczula. Faktycznie koi i przynosi ulgę, bardzo go lubię i polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1151401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 167

nie będzie moim Hitem

Lubię Ziaję. To tak na wstępie. Mam cerę skłonną do podrażnień, z kruchymi naczynkami, z przebarwieniami, odwodnioną, czasem wyskoczy kilka słabo gojących się niespodzianek. Czyli niby krem idealny dla mnie. Szukałam dobrego nawilżacza...takiego kompresu i się rozczarowałam. Krem Ulga nie zapewnia uczucia ulgi. Tzn. skóra po nim nie piecze, ale świeci się jak wysmarowana smalcem. Nie nawilża- on natłuszcza. Skóra po 3 tygodniach używania stała się szara, matowa, odwodniona jeszcze bardziej oraz dostała więcej krostek. Nie nadaje się pod makijaż- wszystko się warzy już po 2 godzinach od pomalowania twarzy.
Ogółem myślałam, że krem będzie Hitem, a okazał się klapą. Zużywam resztkę do smarowania ciała- tam lubię tłusty film jaki ten krem pozostawia.

Używam tego produktu od: używałam 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039168].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dodanych produktów: 602

Napisanych recenzji: 1493

Dobry krem

Krem z całą pewnością jest dobrym kremem, ale wciąż pozostaje w kategorii "przeciętne". Dosyć dobrze nawilża, przyzwoicie się wchłania, nadaje się pod makijaż, chociaż nie ma jakiegoś spektakularnego działania. Moim zdaniem jest trochę za "biały", trzeba uważać, żeby nie nabrać go za dużo. Poza tym przeszkadza mi brak zapachu. Skóra wrażliwa też go lubi:)

Minusy:
-za "biały",
-brak zapachu,
-pozostawia skórę delikatnie tłustą.

Cechy neutralne:
-nawilża, ale troszkę zbyt delikatnie,
-opakowanie jest w porządku, chociaż lepsza byłaby tuba, ciężko wyciąga się krem ze słoiczka mając długie paznokcie
-konsystencja nie najgorsza, minimalnie za gęsta,
-średnio szybko się wchłania,
-niespecjalnie przynosi ulgę buzi np. spieczonej słońcem.

Plusy:
-nadaje się pod makijaż,
-bardzo niska cena,
-dobrze i łatwo się rozprowadza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025348].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Sprawdził się, nawet pod makijaż

Po moim wcześniejszym rozczarowaniu kremem Nivea postanowiłam zakupić krem hypoalergiczny i bezzapachowy. Na wiosnę tym bardziej z dodatkowym zabezpieczeniem przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo zawiera minimalną ilość konserwantów, 0% barwników, 0% silikonów oraz 0% olejów mineralnych. Bałam się jak taka emulsja wda się w reakcję z makijażem, ale obawy me były zbędne.

Bardzo łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania. Nie przeszkadza to w szybkim nakładaniu podkładu. Nie błyszczy się i nie roluję. Po stosowaniu od świąt ( miesiąca) nie zauważyłam, by zaszkodził skórze. Nie ma wykwitów :) a to duży plus. Kremik wydajny i łatwo dostępny w cenie ok 10 zł za opakowanie. I to uczucie kojenia i nawilżenia skóry twarzy po nałożeniu. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003803].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 853

Calkiem przyjemny kremik

Po przeroznych eksperymentach z drozszymi i aptecznymi kremikami,zniechecona ich znikomym dzialaniem postanowilam tym razem kupic cos tanszego i naszej rodzimej firmy.O dziwo za cene 2£ mam kremik,ktory nawilza moja buzie duzo lepiej niz clarins za ok 30£.Mam skore bardzo przesuszona i szukalam czegos co otuli moja cere jak pierzynke i porzadnie doglebnie nawilzy oraz zredukuje uczucie sciagniecia,(zwlaszcza po myciu).Ten kremik robi wszystkie te rzeczy.Stosuje go pod makijaz i sprawdza sie bardzo fajnie,podklad dobrze rozprowadza sie na tym kremie,nie jest tlustawy,nie swieci sie w ciagu dnia :).Co do redukowania zaczerwienienia skory-odczulam wyrazna roznice juz po ok 2 tyg stosowania,moja buzia zwykle bardzo czerwona po umyciu,jakos sie uspokoila.Mysle ze to jego sprawka :) Plus za przyjemny zapach,wydajnosc i niska cene.Polecam! :)

Używam tego produktu od: ok 2 mce

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993947].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

bardzo dobry

Dla mnie bardzo dobry, rano po nałożeniu uczucie, jakby otulić twarz łągodzącym kompresem:). Nawilża, nie zapycha porów, lekki, nadaje się pod makijaż. Mam cerę normalną, w niektórych miejscach przesuszającą się czasem, ten krem jest dla mnie w sam raz. Mam do niego wielką słabość.

PLUSY:
-nawilża
-łagodzi
-jest tani

MINUSY:
-dla mnie brak

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: około 12

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992883].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 39

rozczarowanie

szukałam dobrego nawilżającego kremu, który mogłabym stosować na noc lub w zimę. Niestety ten nie spełnił moich oczekiwań.

Plusy:
-niska cena
-teoretycznie "dobry skład"
-polski produkt
-bezzapachowy

Minusy:
-zostawia strasznie tłustą warstwę na twarzy, nie wchłania się do końca
-zapycha!
-tępa konsystencja
-niehigieniczne opakowanie (słoik zamiast tubki)
-słabe nawilżenie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970119].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Niepozorny

Mam skórę mieszną w kierunku suchej.
Szukałam kremu na dzień z filtrem i który nada się pod makijaż. Ten krem spełnia wszyskie warunki, a nawet więcej.
Jego zalety to:
- dobrze się wchłania
- nawilża
- idelany pod makijaż
- nie podrażnia skóry, a nawet jej trochę pomaga :)
- SPF 20
- nie zatyka porów
- cena

Polecam spróbować, bo to nie majątek, a jak dla mnie bije na łep na szyje 2-3 razy droższe kremy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961987].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 83

Nie współpracuje z podkładem

Krem kupiłam z myślą o pielęgnacji na dzień. Mam mnóstwo kremów na noc, w których nie przeszkadza mi, że pozostawiają wilgotną, nie wchłaniającą się warstwę. Ale krem na dzień ma po 10 minutach się wchłonąć.

Ten krem tego nie robi. Nawet pół godziny po nałożeniu czuję, jakbym polała twarz wodą i nie wytarła do sucha. Patrzę w lustro, o zgrozo, tak to też wygląda. Jak na to nałożyć makijaż? Muszę trochę przetrzeć - osuszam wacikiem i jest OK. No ale chyba nie o to chodzi... Więc na nic filtr UV SPF 20.

Nawilżenie jest w porządku, ale zdecydowałam że dołączy do swoich nocnych kolegów. A ja wyruszam na dalsze testowanie dobrych kremów nawilżających, współpracujących z kolorówką.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957118].usefull || 0 }}% pomocna.