Eau Perfumee au The Vert Extreme

Eau Perfumee au The Vert Extreme

Extreme jest skoncentrowaną wersją pierwszego zapachu Bulgari, Eau Perfumee au The Vert (na rynku od 1992). Dominująca nuta zielonej herbaty łączy się z nutami cytrusów, jaśminu i bułgarskiej róży.

Reklamowany jako uniseks - według mnie jednak dla kobiet.

Cena: 270 zł / 50 ml

jest ze mną od zawsze

Ten zapach taj samo jak mój TŻ jest ze mną od zawsze a to już ponad 15 lat. I wiecie co,czasem bardzo chce sie go pozbyć ale czasem nie moge bez niego żyć. Idealny na lato, ostry, herbaciany, cytrynowy. Znakomicie sprawdza się w gorące letnie dni w towarzystwie białych spodni i koszulki na ramiączkach. Jeśli wycofają z produkcji, ja i mój TŻ ubolewać będziemy.

Używam tego produktu od:15 lat

ZIELONA HERBATKA Z CYTRYNKĄ...

Zapach delikatnie słodki, subtelny i w gruncie rzeczy przyzwoity.
Nie przepadam za tego rodzaju perfumami, ale do herbacianych nutek zawsze miałam drobną słabość...
W tym wypadku mamy do czynienia z bardzo ładnym aromatem świeżej, zieolnej herbaty z dodatkiem radosnych cytrusów i dyskretnych akcentów kwiatowych.
Kompozycja soczysta, energetyzująca, idealna na lato - będzie z całą pewnością zarówno doskonałym zastrzykiem optymizmu i energii, jak i orzeźwiającym powiewm chłodu w upalne dni.

Jest jak filiżanka zielonej herbaty z kroplą cytryny, niby uspokaja, ale po części zagrzewa do działania.

ładny zapach ale nie "mój"

Skuszona jego atrakcyjną (w porównaniu do sklepowej) ceną zakupiłam go kiedyś na Allegro, no i później nie wiedzialam co z nim zrobić: zapach bardzo świeży - za bardzo jak dla mnie, wyraźnie wyczuwalne akcenty zielonej herbaty - za bardzo jak dla mnie. Na szczęście spodobał się mojej koleżance, odstąpiłam go jej i teraz to jej ukochany zapach.Używam tego produktu od:około dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań:kila "psików" z 50 ml

Manicure - mat i błysk

Letnia elegancja :-)

Po raczej sredniej czerwonej herbatce Bvlgari do zielonej podchodzilam kilkakrotnie, za kazdym razem z lekkim uprzedzeniem - niepotrzebnie, bowiem zielona herbata okazala sie zapachem calkiem interesujacym.
Bardzo swieza (ale nie ma nic wspolnego z typowymi "swiezuchami" ;-) ), delikatna, ale trwala, rzeczywiscie elegancka w letnim stylu. Zielona herbata jest tutaj bardzo fajna, z odrobina cytryny i jeszcze czegos, czego nie potrafie rozszyfrowac - calosc bardzo mi sie podoba, chociaz z zasady za zielonymi i cytrynowymi zapachami nie przepadam ;-))).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

do pracy i wszedzie

Zaznaczylam, ze kupie ponownie, ale wiem, ze nie kupie, bo to wersja limitowana...
Jak dla mnie - druga skora! Doskonaly :):):) Jest swiezy, ale nie nahalnie i nie cytrusowo, wlasnie taka zielona herbatka. Tyle ze, jak w kazdym z zapachow Bvlgari, czai sie w nim tez elegancja. Wydaje mi sie, ze nie moze istniec osoba, ktorej ten zapach by przeszkadzal. Jest bezpieczny, spokojny, a jednoczesnie swiezy i piekny.
Moj maz czuje w nim kwiaty, ja nie :)

Używam tego produktu od: paru tygodni

ciekawe

Chyba najładniejsza z herbat Bvlgariego. Rzeczywiście zielona herbata łagodniejąca z czasem w coś co mnie także skojarzyło się z powietrzem na polanie, zapachem tej całej zieloności, wonią ubrania po całodniowym spacerze w lesie. W ogóle przypomina mi słabszą, pozbawioną ostrych melonowych akcentów wersję Dalimix Salvadora Dali, który wbrew pozorom również jest niezwykle "leśnym" zapachem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

orginalny

Dla mnie jest niepowtarzalnym zapachem - jednoczesnie swiezym ale nie banalnie świezym.. ma swoją ostrzejszą nutke i to mi się w nim najbardziej podoba.. Początkowo intensywna herbata póxniej równowazona jest zapachem róży i jaśminu (choć nie czuje tego jasminu i dobrze bo nie lubię) i zapach robi się ciut słodszy...Ogólnie nie przepadam za świezymi zapachami - wolę cięższe, raczej owocowo-orientalne ale ten mi sie podoba.. Uzywam go głównie latem - na zimę mi jakos nie pasuje... raczej dla kobiety niż nastolatki bo jednak jest dosyć klasyczny i dojrzały...

ciut kontrowersyjny,ale..

zapach trochę nietypowy, w pierwszej chwili może odrzucać wyraźną nutą zielonej herbaty (chyba ,że ktoś lubi :) ).
Ale po dłuższej chwili nutka ta łagodnieje i zapach robi sie delikatniejszy, bardziej kobiecy. Zdecydowanie świeży. Kojarzy mi się z zapachem nasłonecznionej leśnej polany. Trwały. Bardzo dobry na lato. Moim zdaniem ma w sobie coś seksownego, ale jedynie dlatego ,że kojarzy się z naturą :)

Niestety obniżam ocenę - dosyc szybko czuć jedynie...sianko :)

bez seksu

Zielona herbatka, delikatnie przyprawiona.
Na mężczyźnie absolutnie nie widzę tego zapachu, kobieta również nie najlepiej w nim "wygląda", ten zapach przypomina mi opary wydostające się z kubeczka po zaparzeniu herbatki.
Po jednym podejściu byłam zmuszona odsprzedać wielką butlę tego zapachu.
Wierzę, że ma swoich wielbicieli, ale nie potrafię sobie wyobrazić przy jakiej okazji możnaby się w niego ubrać.
Pezpłciowy.

wymarzony zapach...

Niby wystepuje zielona herbata, ale zostala tak zmyslnie wkomponowana z innymi skladnkami ze mieszanka jest rewelacyjna i oryginalna. Gdybym nie wiedziala ze wystepuje, to po powachaniu bym nie wiedziala ze jest ich glownym skladnikiem. (osobiscie nie przepadam za standardowym zapachem zielonej herbaty). Zapach nietuzinkowy, zmyslowy, bardzo swiezy ale z "charakterem". I to takim porzadnym charakterem. Dla kobiety, ktora chadza wlasnymi sciezkami, jest seksowna, zwiewna i zmyslowa. Nie mozna jej niczego narzucic. Z pewnoscia nie dla szarej myszki ktora lubi sie wtopic w tlum.

Wspaniałe...

Ten zapach powinien się chyba nazywać: harmonia. Kwiatowy, ale nie słodki. Świeży, ale nie typ wodnego 'odświeżacza'. Ładnie gra na skórze, łączy się z naturalnym zapachem ciała, więc (na swój sposób) jest seksowny. Długo się utrzymuje, ale nie jest nachalny. Uspokaja, relaksuje. Buteleczka charakterystyczna dla Bulgari: prosta i piękna. Taka spokojna, nie 'przeładowana'. Połączenie zwykłego i mrożonego szkła z metalem. Pierwszy raz kupiłam jako nastolatka, wtedy to były chyba jedyne perfumy z nutą zielonej herbaty. Zapach zachwycił najpierw mnie, potem moją mamę, która lubiła mi go podkradać... Używałam przez kilka lat, potem porzuciłam (wiadomo - pogoń za nowością). Wczoraj kupiłam dla mamy, powąchałam - ach! wciąż tak samo piękny :) Chyba teraz ja podkradnę go mamie... Ilość zużytych opakowań: pięć, wspólnie z mamą ;)