Uroda, Melisa, Krem nawilżający do twarzy i ciała

Uroda, Melisa, Krem nawilżający do twarzy i ciała

Krem nawilżający do ciała i twarzy z prowitaminą B5, allantoiną i wyciągiem z melisy. Działa nawilżająco i kojąco, wygładza naskórek. Testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 5 zł / 50 ml (dostępne także opakowanie 150 ml)

mam wersję 150 ml ..

hm lubię nowinki a krem taki sobie więc pewnie go już nie kupię , z toniku i mleczka do demakijażu z melissą tej firmy jestem bardzo zadowolona natomiast jeśli chodzi o krem do twarzy to się nie sprawdza ma nieprzyjemny,chemiczny zapach, słabo nawliża nie robi w zasadzie nic .. za to jako balsam spisuje się o wiele lepiej delikatnie nawliża , przyjemnie i szybko się wchłania ale raczej już go nie kupię

Używam tego produktu od:początku stycznia
Ilość zużytych opakowań:1/8

tani i dobry

Chyba pierwszy krem nawilżający ktorego uzywalam jako nastolatka. Po jakimś środku antytrądzikowym miałam tak przesuszoną skórę, że musiałam ratować sie czymś nawilżającym. Wrażenie było porażające; nie dośc, ze tani to jeszcze tak skuteczny! Lekki, do cery bardzo suchej moze okazać się zbyt słaby ale dla przesuszonej tłustej czy normalnej będzie w sam raz.

Używam tego produktu od: 13 lat ;)
Ilość zużytych opakowań: na pewno kilka

Całkiem niezły

Kupowałam ten krem dla babci i kupiłam (z ciekawości) i dla siebie jako balsam do ciała i naprawde sie sprawdza. Skóra po tym kremie robi się naprawdę nawilżona a nie natłuszczona i taka aksamitna przyjemna. Do twarz odważnie też juz spróbowalam i działa - może nie jakoś powalająco ale nie jest zły. Zdecydowanie polecam szczeóglnie jako balsam. :)))

Kosmetyki Max Factor

Ujdzie

krem chorobliwie tani,starczy mi go chyba na rok :D
Ma ładny zapach.Dobrze nawilża,ale pozostawia tłusta warstwe na skorze,mimo tego ze wchłania sie dość szybko.
Do twarzy nie jest najlepszy,ale do ciała....Czemu nie?

Używam tego produktu od:pół miesiąca

Zależy do czego...

Hm... Naprawdę nie wiem co mam myśleć o tym kremie. Jako krem do twarzy nie jest zbyt dobry. Użyłam go wczoraj na noc, ponieważ ostatnio mam trochę przesuszoną skórę na twarzy. I zamiast nawilżyć ją, to on ją tylko natłuścił co było dla mnie naprawdę zbędne, ponieważ mam cerę mieszaną. I gdy rano spojrzałam w lustro ujrzałam na twarzy kilka krostek. Za to jako krem do ciała jest naprawdę dobry. Użyłam go wczoraj wieczorem po depilacji nóg żeby nie pojawiły się czerwone krostki. Dziś rano czułam jeszcze jeszcze jego zapach na nogach, choć zapach rewelacyjny nie jest. Odkryłam jedną rzecz. Moje nogi nawilżył a nie natłuścił choć z twarzą było na odwrót. Dziwne... Może ten krem nie jest stworzony do cery mieszanej? W tej recenzji oceniłam go głównie jako krem do ciała bo gdybym oceniała go jako krem do twarzy dostałby 1 (1,5) gwiazdkę. Ale ponieważ jest to krem uniwersalny dostał 3.

Naprawdę warto.

Zgłaszam ten kremik, bo naprawdę, zabrakło mi go tutaj :-) To dobry, niedrogi krem godnej zaufania firmy. Jest bardzo dobry dla tych, którzy nie mają zbyt przesuszonej skóry. Posmarowana nim buzia jest bardzo gładka, krem zostawia satynową warstewkę. Mnie latem wystarcza posmarowanie się nim raz dziennie. Zimą stosuję go częściej. Jedyne zastrzeżenia mam do opakowania. Bardzo szybko się brudzi od kosmetyku, czasem pęka i ma okropny, różowo - pomarańczowy kolor :/ Producencie! Zrób coś z tym!