Cień do powiek

Cień do powiek

Pojemność 4,3 g

Dobrze kryjące cienie do powiek z kompleksem antyutleniaczy – witaminy C i E.
Skomponowane zostały z bezpiecznych dla oka pigmentów, dlatego są przyjazne dla delikatnego naskórka powiek.
Dzięki obecności miki tworzą jedwabistą, perfekcyjną powłokę, nie tracącą walorów estetycznych przez cały dzień. Nie skupiają się w zagięciach powiek.
Przygotowane w 18 podwójnych zestawach kolorystycznych.

Cena: 7,50 zł / 4,3 g

wporządku

Dość dawno temu je miałam ale musze przyznać ze były naprawde wporządku.Lekko rozświetlały powieke nadawały ładny blask i delikatny kolor.Łatwo sie też dawały nanieśc bez żadnych problemów,trwałe dosc dopiero po paru godzinach osadzały sie w załamaniach.Byłam z nich naprawde zadowolona ale ostatnio już ich nie widuje bede musiała sie rozejrzeć po drogeriach, ale póki co mam zapasy cieni na pięc lat bo mam bzika na punkcie cieni.Te polecam sa naprawde dobre

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:zużyłam jedno opakowanie

ok

jak za taką cenę to nie ma co wybrzydzać
szkoda że nie ma dołączonego patyczka do nakładania
ogólnie jestem zadowolona ;)
+za ładne róże
-za krótkie utrzymywanie sie na powiece

Używam tego produktu od:2lat

jak za tą cenę ok

duży wybór kolorów, tani, w miarę trwały, jedwabisty, fajnie się nakłada i wygląda , dobra proporcja jakości do ceny, za te parę złotych nie można wiele wymagać, ale ten cień mnie przyjemnie zaskoczył, rzadko używam cieni do powiek, bo zwykle głupio w mich wyglądam, ten daje taki naturalny efekt, na pewno będę je kupować

Używam tego produktu od:3 lata

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Super

Dobrze komponuje się z kolorem mojej skóry:-).Ma fajne kolorki:-).Lubie cienie matowe ,dlatego ten jest dlamnie stwożony:-).Niejest supki jak inne cienie:-).SUPER!!!:-):-):-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 I BĘDZIĘ WIĘCEJ!!!!

Cool!!!

Mam różowy i jest śliczny.Ten cień jest długotrwały i wyrazisty .Dobrze się komponuje z korolem skóry. Szkoda że nie ma zapachu:-) Serdecznie polecam!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i będzie więcej

Nie jest zły

Nie jest taki najgorszy. Mam numer 214. Brązy perłowe, jaśniejszy i ciemniejszy. Wg. mnie wcale nie są twarde. Ten mój łatwo się rozprowadza na powiece, kolory są widoczne. Fakt, że po jakimś czasie robi się kreska na powiece...:( Pudełeczko zgrabne, a brak aplikatora nie jest jakimś wielkim minusem. Ogólnie nie jest najgorszy.

ilość zużytych opakowań: 1

klasyka na co dzień

Mam cień pojedyczny, nr 102. Kolor to taki kakaowo-brązowy, średnio jasny, średnio ciemny, z delikatnymi drobinkami. Jest w kolorze moich piegów, więc doskonale nadaje się do codziennego, niewidocznego, delikatnego makijażu i jako baza do czegoś mocniejszego.
Często go stosuję, od dawna mam to jedno opakowanie, jest bardzo wydajny. Długo się trzyma, łatwo zmywa.
Opakowanie jest poręczne i estetyczne, cena bardzo niska (kupiłam za 4,90 zł).

Dziwią mnie takie negatywne oceny, może mi się trafił wyjątkowy egzemplarz?
Nie wiem, jak sprawują się inne kolory. Ten bardzo polecam.

średni

Jestem zaskoczona opiniami, że cień jest twardy. Według mnie wręcz przeciwnie, raczej powiedziałabym, że jest zbyt miękki. Co do trwałości, to rzeczywiście nie jest najlepszy bo zbyt krótko się utrzymuje, ale z drugiej strony za taka cenę..........można zaryzykować.

Kiepski produkt

Używałam kiedyś, pamiętam, że były twarde, trudno je było rozprowadzić na powiece, a przede wszystkim efekt tego nakładania był żaden, ledwo widoczny, nikły kolorek, szybko się ścierał i blaknął, więc po co w ogóle używać takiego kosmetyku... i wybór kolorów nie był znowu aż tak wielki... za tą cenę można mieć cienie znacznie lepszej jakości. Dlatego nigdy ich już nie kupię i odradzam innym.

ilość zużytych opakowań:1

Po Ance...

Dostałam go w spadku po koleżance. Kolor taki złotawy. Pudełeczko trwałe i całkiem ładne. Szkoda, że nie dodają aplikatora. Cien jest bardzo wrdy, więc nie nakłada się nałatwiej. Na powiece wygląda nawet, nawet :). Nie jest zbyt trwały. Średnio wydajny. Nie widziałam palety kolorow, więc nie moge sie wypowiedzieć, ale ten kolorek ktory mam, jest ok :). Nie jest najgorszy. Polecam na dól finansowy :D!! Z wydajnością jest średnio...

takie sobie

mam kolory biało-złoty, perłowe, dają całkiem przyzwoity efekt, ale osypuja się i są nietrwałe, dlatego mam zastrzeżenia do nich, ale za taką cene czego się można spodziewać, kolory dobre do rozświetlania wewnetrznego kącika oka
ilość zużytych opakowań: 1

nietrwały

Mialam kolorek bialy. Niestety nie wytrzymywal u mnie na powiece dluzej niz 20 minut, był twardy, ciezko sie go nakladalo. Zdecydowanie nie polecam.Skonczyl w koszu