Xerial Visage, emulsja nawilżająca do twarzy o przedłużonym działaniu

Xerial Visage, emulsja nawilżająca do twarzy o przedłużonym działaniu

Nawilżająca emulsja do pielęgnacji twarzy oparta jak reszta produktów na bazie mocznika. Przeznaczona dla cery suchej i wrażliwej, szczególnie z tendencjami do nadmiernego rogowacenia i podrażnień. Nie przyczynia się do powstawania zaskórników.

Produkt jest bezzapachowy.

Bez zarzutu!!!

Krem kupiłam przypadkiem, a raczej dostałam jako gratis do kremu z filtrem SVR i nie mogę się nachwalić!!!

Na początku konsystencja wzbudziła mój niepokój: gęsty, tłustawy i nieco tępy. Jednak po kilku użyciach to doceniłam: idealnie nawilża i lekko natłuszcza skórę pod oczami. Idealnie radzi sobie z przesuszeniem po opalaniu, kuracji kwasami albo zwyczajnie - suchą skórą w okresie grzewczym.
Po nałożeniu na twarz ma się wrażenie, że jest bardzo tłusty - wystarczy jednak chwila i krem idealnie wsiąka w skórę, sprawiając, że jest miękka, elastyczna i promienna.

Żałuję, że SVR zmieniło nieco gamę Xerial i ten krem jest dostępny pod nową postacią - nie jestem tylko pewna, czy bliżej mu do XERIALINE Visage, czy do XERIAL 5 :(

Mimo to jeśli tylko gdzieś w aptece go zobaczę to kupuję na zapas!!!

b. dobry

mnie sie podobal. Mialam podobne wrazenia jak Palomino, tlusty krem "rozpuszczajacy" sie na twarzy w wilgotna warstewke, u mnie jednak calosc sie wchlaniala bez pudla. Ladnie nawilza. Mialam tylko probke, a jednak uzywalam jej z przyjemnoscia i starczyla na kilka razy (dwa razy na cala twarz a potem pod oczy, hm, moze to byly jednak dwie probki?). Naprawde genialny jest ten krem pod oczy.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: cos wydaje mi sie ze to byly jednak dwie probki :-), jedna wiosna i jedna jesiena tego roku
Kupilabym chetnie gdybym mogla (SVR nie wystepuje w Niemczech)

dziwny

nie wiem, czy będzie sie nadawał do skóry suchej. Przy mojej mieszanej czasami chcialam żeby efekt nawilżenia utrzymywał się dłużej.A poza tym: dziwna konsystencja - niby tlusty krem (na taki wyglada na pierwszy rzut oka) a na twarzy "rozpuszcza sie" i w rezultacie skora wygląda jak mokra. Jednak to wszystko nie wsiąka w skórę - musialam przykladać chusteczkę. Moze przez to ze nie wchłania sie w całosci to i efekt nawilżenia nie utrzymuje sie dlugo.A poza tym - przyjemnie odświeża (zaczelam używać latem), pod koniec trudno jest cos z tubki wycisnąć, raczej nie pomaga przy łuszczącej sie skorze (to moj najwiekszy zarzut bo z tą myslą że pomoze go kupilam)w sumie - krem przyjemny, ale wiecej nie kupię, bo po co ;)Ilość zużytych opakowań: 1