Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Naturia, Szampon z odżywką do włosów suchych i zniszczonych z pszenicą

Joanna, Naturia, Szampon z odżywką do włosów suchych i zniszczonych z pszenicą

Cena już od 4,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

W ciągłym pośpiechu brakuje Ci czasu, by odpowiednio zadbać o włosy. Nic straconego! Z myślą o szybkiej lecz skutecznej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych powstał nowy szampon z odżywką Naturia z pszenicą.
Nowa receptura to doskonałe połączenie składników pozwalających na delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy oraz ich regenerację i wzmocnienie już podczas mycia. Zastosowane hydrolizowane proteiny z pszenicy zapewniają optymalne nawilżenie i zdrowy wygląd włosów, a składniki kondycjonujące ułatwiają rozczesywanie i przywracają im naturalny połysk.
Pszenica wykazuje właściwości ochronne i wzmacniające, dzięki czemu zmniejsza łamliwość włosów.
Wspaniałe rezultaty:
- włosy miękkie i zadbane,
- lepiej się rozczesujące i układające,
- pięknie i zdrowo błyszczące.

Nigdy więcej!

Po bardzo pozytywnym doświadczeniu z szamponem z Joanny kokosowo-migdałowym postanowiłam przetestować całą serie. Ten był następny w kolejce.
Było dobrze ale do czasu.
+Konsystencja
+Zapach
+Cena
+Włosy są miękkie i miłe w dotyku

Niestety, zrobił mi kuku.
-Swędzenie skóry głowy
-Łupież.

Szampon niestety podrażnił mi skórę głowy. Nie wiem dlaczego ale zdarza się. Z oczywistych względów nie polecam.

Używam tego produktu od: 1-2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125901].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham <3

Szampon jest wspaniały, włosy po użyciu tego szamponu lśnią i są mięciutkie w dotyku i do tego pięknie pachną!
Szampon dobrze się pieni myje dokładnie włosy i nie ma problemu z jego spłukiwaniem.

Używam tego produktu od: stycznia
Ilość zużytych opakowań: 7 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948407].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

Fajny szamponik za małe pieniądze.
Kupiłam w tesco i jestem zadowolona,bo:
-dobrze się pieni,
-ładnie pachnie,
-dobrze myje włosy-a o to przede wszystkim w szamponie chodzi,
-nie placze włosów,
-włosy są gładkie i miekkie
Minusów nie widzę.
Oczywiście mimo,że to szampon z odżywką,to i tak należy po umyciu włosów zastosowac odżywke lub maske.

Używam tego produktu od: jakis czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868481].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

porażka

Na etykiecie zboże, a na włosach siano - porażka.

Szampon przyjemnie pachnie, dobrze rozprowadza się na włosach i jest w świetnej cenie. Tyle plusów.

Działanie? Żadne.
Włosy są nadal suche, puszą się i elektryzują. Muszę się ratować toną jedwabiu lub innego olejku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego (500ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[816909].usefull || 0 }}% pomocna.

robi to, co szampon powinien - myje

kupiłam w Tesco i żałuję, że nie wzięłam tego do przetłuszczających się włosów, tylko złapałam ten, bo nie pasuje moim kłaczkom za bardzo

WADY:
*jest trochę ciężki, choć włoski są po nim miękkie,
*nie podoba mi się zapach, jak dla mnie jest jakiś taki słodki i to mi nie pasuje
*trudno dostępny

ZALETY:
*ma fajną konsystencję i dobrze się pieni,
*tani
*nie plącze tak jak Motylek do przetłuszczających się (używam ich naprzemian)
*wydajny
*duuuża pojemność

Używam tego produktu od: tygodnia (codziennie)
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[771261].usefull || 0 }}% pomocna.

Pozytywnie

KOSMETYK: Przyjemna konsystencja szamponu (nie za gęsta ani nie za rzadka). Dobrze rozprowadza się po włosach jak i dobrze się pieni. Bardzo ładnie pachnie. Wydajny.

DZIAŁANIE: Po użyciu i osuszeniu włosy były puszyste, miękkie i dobrze się układały. Nie było problemu z rozczesywaniem. Ładnie pachniały przez większość dnia.

OPAKOWANIE: Nieco toporne. Wiadomo, że w spienionych rękach ciężkie opakowanie ma większą szansę na wyślizgnięcie się z ręki. Produkt bezproblemowo wydobywa się ze środka.

CENA: Bardzo atrakcyjna w stosunku do wydajności, pojemności i działania.

DODATKOWE UWAGI: brak

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[668236].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok

Kupiłam w go w sklepie społemowskim z czystej ciekawości; opłaciło się. Po pierwsze, szampon jest tani jak barszcz. Po drugie - na ogół ułatwia mi rozczesywanie włosów po umyciu, czego zwykle bez odżywki albo nafty kosmetycznej nie osiągam bezboleśnie. Ma dobrą konsystencję, nie jest rzadki, jak wiele tanich szamponów. No i zapach - słodkie, świeżo upieczone ciasto; po prostu bajka.

Tylko opakowanie takie sobie pod względem wygody.
Szkoda, że nie go w Rossmanach ani drogeriach Natura.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[644613].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbyt dużego wrażenia nie robi....

Widziałam go na półce w jednym z osiedlowych sklepów. Nie spotkałam się z nim w typowych drogeriach typu rossman, natura, super-pharm.Kusiła niska cena w stosunku do tak dużej objętości. Postanowiłam wypróbować. Myję włosy codziennie rano i chciałam zaoszczędzić trochę czasu na dodatkowe nakładanie odżywki. Podczas mycia, czuję, że faktycznie jest w nim coś z odżywki. Po umyciu nie mam zbyt dużych problemów z rozczesywaniem, aczkolwiek trzeba przyznać, że stosując zwykłą odżywkę do spłukiwania, zamiast szamponu 2w1, rozczesywanie jest łatwiejsze....
Na początku nie czułam, żeby obciążył moje włosy, jednak po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że jednak trochę je obciąża i przyspiesza przetłuszczanie, więc pewnie dlatego go już nie kupię. Póki co, nie zauważyłam jakiegoś specjalnego efektu nawilżenia,regeneracji czy wzmocnienia... ot zwykły szampon. Może wypróbuję jakiś inny z tej serii. Kolejny minus - dostępność. Widziałam go jak już wspomniałam, tylko w osiedlowym sklepie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[621767].usefull || 0 }}% pomocna.