Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Syoss, Volume Lift, Suchy szampon do włosów

Cena już od 12,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Do włosów delikatnych, bez energii. Daje 1 dodatkowy dzień świeżości i objętości bez konieczności mycia włosów.

3/5.

Jestem wierna Batiste, ale pewnego razu potrzebowałam kupić suchy szampon na gwałt i w odwiedzonej przeze mnie drogerii akurat Batiste nie było - wybrałam więc Syoss, wersję dodajaca objętości.
Cóż, nie zachwycił mnie. Jestem brunetką i to, co uderzyło mnie najbardZiej po pierwszym zastosowaniu to bialy osad na włosach wersja hard. Przy Batiste też był, taka specyfika produktów tego typu, ale dało się go kilkoma ruchami szczotki wyczesac i odzyskiwalam swój kolor włosów, natomiast osad z Syossa był jakiś ultra odporny i pierwszy raz w życiu kilka osób zwróciło mi uwagę na siwe pasma włosów. Działanie jest w porządku bo rzeczywiście odświeża i unosi, nie na długo, ale wiadomo że to rozwiązanie awaryjne a nie alternatywa dla mycia głowy. Dla mnie jednak produkt dyskwalifikuje ten osad i z pewnością nie kupię go ponownie. Może powinna pojawić się wersja dla brunetek, jak to jest w Batiste, wtedy używanie go na ciemnych włosach byłoby w ogóle możliwe, bowiem obecna formuła jest tragiczna.
Daje mu trójkę, bo działa, ale zdecydowanie dwie gwiazdki lecą za efekt siwych włosów i widoczność produktu.
A, i jeszcze ma duszacy zapach. Zbyt intensywny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248498].usefull || 0 }}% pomocna.

beznadziejny

Używałam już różnych suchych szamponów ten był najgorszy, nawet Rossmannowych marki isana chyba jest dużo lepszy i tańszy. Suchy szampon Volume Lift marki syoss nie odświeża włosów ani tym bardziej nie dodaje objętości, jedyne co robi to pozostawia włosy zakurzone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225993].usefull || 0 }}% pomocna.

Mi przypasował

Pierwsze opakowanie zakupiłam ponad rok temu. Był to mój pierwszy suchy szampon, ale mile mnie zaskoczył. Szukałam czegoś co da efekt push-up i znalazłam. Wypróbowałam później szampon Batiste Volume XXL, ale bardzo się zawiodłam. Ten jest dużo lepszy i troszeczkę tańszy.

Plusy:
+ odświeża włosy
+ daje efekt push-up
+ nie pozostawia "napudrowanych" włosów- są przyjemne w dotyku
+ nie pozostawia białego osadu
+ daje długotrwały efekt (od rana do wieczora)

Minusy:
- mało wydajny
- zapach kojarzący się z cytrynowym odświeżaczem do toalet (już do niego przywykłam, ale na początku bardzo mi przeszkadzał)

Używam tego produktu od: rok i kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1048976].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Dobry

Szampon stosuję średnio raz w tygodniu, aby nie za często myć głowy, a także w awaryjnych sytuacjach, gdy np. zaśpię do pracy czy na zajęcia. Według mnie Batiste sprawuje się lepiej (do jego rozprowadzenia nie trzeba używać ręcznika), ale generalnie oba sprawują się dobrze. Mam tylko wrażenie, że Syoss uwidacznia łupież...

+ efekt odświeżonych włosów utrzymujący się przez cały dzień,
+ wydajny - mi starcza na ok. pół roku,
+ łatwo dostępny,
+ szybkość działania,
+ nie zauważyłam białych plam (po to używamy ręcznika, aby je zminimalizować :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034922].usefull || 0 }}% pomocna.

Awaryjnie jak najbardziej

Potrzebowalam czegoś na awaryjne sytuacje i padło na syoss, który był w promocji po 10zł chyba :)

+ cena
+ wydajność
+ działa
+ przedłuża świeżość włosów, w kitku wyglądają świetnie!
+/- zostawia białe paski, ale mam blond wlosy, więc u mnie to nie problem :D
- śmierdzi, ale jak to chyba każdy suchy szampon

nie wiem czy kupię, czy wyprobuję może inny suchy szampon np słynny batiste :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1013119].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomocny

Świetnie odświeża moje włosy, wyglądają rzeczywiście jakbym dopiero je umyła, lecz dalej są nieco "przyklepane". Zawsze pomaga mi w kryzysowych sytuacjach. U mnie sprawdził się lepiej niż wysławiony Batiste. Efekt utrzymuje się cały dzień i wieczór, później włosy i tak myję.

+ odświeża bardzo fajnie
+ zapach nie dusi, jest świeży i przyjemny
+ łatwa aplikacja, nie miałam siwych włosów, lecz mam włosy cienkie i raczej żaden suchy szampon nie sprawiał ze moje włosy były siwe
+ kilkakrotnie wybawił mnie z opresji :) uratował moje włosy gdy np. zaspałam na uczelnię itp.

- duży minus za to, że nie "podnosi" włosów, nie ma efektu VOLUME, który obiecuje producent, włosy przyklapnięte, dość ciężkie.

+/- mógłby być wydajniejszy, bo mam krótkie cienkie włosy, aplikuje więc mało produktu jednorazowo, a i tak jedno opakowanie starcza na ok 5-6 użyć

Jeśli chodzi o cenę to ja kupiłam w drogerii Słonecznej za ok 14 zł, jednak w Rossku czy Naturze kosztuje on ok. 18zł, może warto poszukać w osiedlowych drogeriach

Używam tego produktu od: dwa mięsiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005835].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Spełnia swoje zadanie i przedłuża świeżość włosów nawet do jednego dnia (w moim przypadku konieczne jest mycie głowy co drugi dzień), do tego przyjemnie, świeżo pachnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972044].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic nie daje

PLUSY:
- zapach

MINUSY:
- wydajność
- cena
- nie daje objętości
- słabo odświeża
- zostawia mnóstwo białych śladów
- trafiłam na felerne opakowanie, zepsuł się atomizer i produkt pryskał wszędzie dookoła... :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970644].usefull || 0 }}% pomocna.

przydatny, polecam

Szampon suchy nie zastąpi tego normalnego, ale u mnie w domu stoi zawsze, bo jeśli zaśpie, potrzebuje szybko wyjść to jest zawsze pod ręką i odświeży je, nie zostawia mi żadnych białych śladów jeśli szybko je rozczeszę. Objętości może za dużo też dzięki niemu się nie zyskuje. ale po użyciu preparatu nie wyglądają na tłuste, po prostu są świeże.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963419].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny.

Szampon może i na chwilę odświeża włosy, ale inne suche szampony robią to lepiej.
Reszta to według mnie same minusy:
- zapach okropny (jakby zgniłe cytrusy, fuj! :( )
- rozprowadza zbyt dużo talku, cała butelka po psiknięciu jest biała, palce również a włosy??? SIWE z białymi grudkami! Nie pomaga wyczesywanie czy przykładanie chusteczki, aby ściągnęła nadmiar)
- wysoka cena jak na słabą jakość a do tego jeszcze niewydajny.

Używam tego produktu od: lipca 2014 r.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959403].usefull || 0 }}% pomocna.