Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Beauty Mask, Odżywcza maseczka na twarz szyję i dekolt `Słodkie migdały + miód` (nowa wersja)

Cena już od 2,64 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maseczka do szybkiej poprawy kondycji szarej cery. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie suchej, delikatnej i zmęczonej, bez ograniczenia wieku. Maseczka zawiera ekstrakt z miodu dzikich kwiatów, który wygładza, poprawia mikrokrążenie i napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny koloryt. Dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6 i B5 oraz zestaw 21 aminokwasów energetyzuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. Oleje z dzikiego szafranu i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają, pozostawiając skórę gładką.

Struktura
nawilżające, wygładzające
w saszetce
krem

Całkiem niezła.

Maseczka ma ładny, słodki zapach, starcza na kilka użyć. Użyłam jej, bo chciałam nawilżyć skórę i dzięki tej maseczce twarz rzeczywiście była nawilżona. Jest ona tłusta i najlepiej jest nakładać ją na noc. Rano skóra była miękka i przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam widocznej zmiany kolorytu cery, ale może to dlatego, że zużyłam tylko jedną saszetkę. Maseczka jest niedroga i łatwo dostępna. Nie wiem czy kupiłabym ją ponownie, bo mimo, że była całkiem niezła to nie jakaś rewelacyjna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529236].usefull || 0 }}% pomocna.

PRAWDZIWE ODŻYWIENIE

Używam minimum raz w tygodniu maseczki Perfecty i bardzo lubię. Sprawdzają się świetnie. Nawilżają skóre, oczyszczają i odżywiają. Skóra jest gładka i promienna. Maseczki mnie nie uczulają. Cena bardzo niska, a produkt wspaniały!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483376].usefull || 0 }}% pomocna.

3 regeneracje za 1,5 zł

Moje suche policzki, szyja i dekolt kochają tą maseczkę. I jeszcze dłonie. Nie mam nic przeciwko parafinie w składzie, jeśli produkt tak doskonale nawilża i zatrzymuje nawilżenie jak ten. Stosuję ją jak zaleca producent, czyli bez zmywania i suche partie mojej cery wchłaniają ją w całości, a starcie nadmiaru nie jest potrzebne. Cera robi się ożywiona, gładziutka. 100% uczucie komfortowego otulenia i ukojenia kosmetykiem. Mimo intensywnego zapachu nie alergizuje mnie ani nie podrażnia.
Strefa T jej nienawidzi – błyszczy się niesłychanie, więc jej tam nie nakładam.
Wydajność jest nienaganna, a nawet jeszcze lepsza ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457387].usefull || 0 }}% pomocna.

Glov

Łagodzi.

Za każdym razem kiedy jestem w Lidlu, kupuję kilka sztuk.

Plusy:
+ wystarcza na dwie aplikacje
+ ładnie pachnie, słodko, miodowo
+ ma przyjemną, gładką, kremową konsystencję
+ doskonale łagodzi podrażnienia
+ nawilża i koi suchą skórę
+ relaksuje
+ niska cena
+ dostępność
+ polski produkt

Neutralne:
- stosowana za często może zapchać cerę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334251].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Co prawda mam cerę tłustą, ale potrzebowałam jakiejś odżywczej maski na szyję i dekolt. Próbowałam już kilku innych masek z Perfecta i byłam zadowolona. W przypadku tej również jestem.
Maska ma bardzo ładny zapach i ciekawą konsystencję.
Bardzo łatwo się nakłada.
Saszetka jest bardzo wygodna w użyciu.
Cena jest bardzo niska.
Skóra była nawilżona i odżywiona. Elastyczna, miękka i pachnąca.
Jestem zadowolona. Maska spełniła moje oczekiwania.
Kupiłam już kilka sztuk na zapas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306351].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Taniutka, dostępna w wielu drogeriach, wydajna (mi wystarcza na 3 aplikacje), dobrze nawilża i ma przyjemny zapach. Nie uczula i nie podrażnia. Ja stosuję ja na noc. Często do niej wracam. Mogę się jedynie przyczepić do opakowania, za którymi nie przepadam, mimo wszystko wolę tubki. Warto kupić, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304226].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna.

Co prawda jestem posiadaczką skóry mieszanej, ale ostatnio stała się bardzo zmęczona, dlatego stwierdziłam, że to dobry moment na maseczkę odżywczą. Tak na prawdę nie planowałam jej kupna, ale w Lidlu trafiłam na nią, cena była niska, dlatego wzięłam. Pierwsze, co zauważyłam po nałożeniu jej, to to, jak pięknie pachnie! Zapach słodkich migdałów. Potrzymałam ją na twarzy pół godziny po czym chusteczką do demakijażu zmyłam i nałożyłam krem. Moja skóra stała się wygładzona, intensywnie rozświetlona, a ta szarość delikatnie się zneutralizowała. Poza tym zauważyłam głębokie nawilżenie. Polecam ją, bo warto kupić, ale nie jest to żaden must have czy coś w tym stylu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257096].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ją

Bardzo przyjemna maseczka, zużyłam już kilka saszetek: podobnie jak Jowisia, najczęściej wcieram ją po kilkunastu minutach i idę spać. Taki sposób aplikacji znakomicie nawilża, zmiękcza i rozjaśnia skórę (a przy tym stanowi relaksujący rytuał, gdy mamy za sobą noc pełną szaleństw...). Maseczka nie zapycha porów ani nie nabłyszcza skóry. Nie daję 5 gwiazdek, ponieważ w pewnym momencie poczułam, że muszę zrobić od niej przerwę: prawdopodobnie moja skóra przyzwyczaiła się do niej. Bardzo wydajna, jedna saszetka spokojnie wystarcza na ok. 3 aplikacje. Na pewno będę wracała. Zapach początkowo mi się podobał, potem nieco zmęczył. Niemniej jednak, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1190143].usefull || 0 }}% pomocna.

Neutralna.

Rzeczywiście to co obiecuje producent maska nawet spełnia i przyczynia się do poprawy wyglądu cery.
Ładny zapach.
Mało wygodne opakowanie w formie saszetki.
Dobrze się wchłania.
Pozostawia skórę miękką w dotyku, doskonale nawilżoną.
Łatwo dostępna w każdym sklepie.

Ogólnie jest to produkt, który warto przetestować, ale w moje wymagania nie wstrzelił się idealnie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016534].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Bardzo przyjemna maseczka o zapachu z serii apetycznych, "jadalnych". A do tego świetna, śmietankowa konsystencja, dokładnie tak jak lubię :) Producent zaleca po 5-10 minutach usunąć lub wetrzeć nadmiar, ja czekam dłużej aż się wchłonie i dopiero po pół godziny lekko rozsmarowuję, jak krem (zabieg taki wykonuję nie częściej niż raz na miesiąc). Maseczka bardzo ładnie nawilża i odżywia skórę. Nie daję pełnego zestawu gwiazdek, dlatego, że nie istnieje w dużym opakowaniu w tubie, a rozrywanie saszetek mnie denerwuje.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983251].usefull || 0 }}% pomocna.