Express Mask, Multiodżywienie, Odżywcza maseczka na twarz szyję i dekolt `Słodkie migdały + miód manuka` (nowa wersja)

Maseczka do szybkiej poprawy kondycji szarej cery. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie suchej, delikatnej i zmęczonej, bez ograniczenia wieku. Maseczka zawiera ekstrakt z miodu dzikich kwiatów, który wygładza, poprawia mikrokrążenie i napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny koloryt. Dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6 i B5 oraz zestaw 21 aminokwasów energetyzuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. Oleje z dzikiego szafranu i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają, pozostawiając skórę gładką.

Struktura
nawilżające, wygładzające
w saszetce
krem

Dla mnie bomba

Bardzo lubię zapewniać sobie w domu mini spa. W tym celu kupiłam tą maseczkę. Chciałam ją wypróbować, gdyż jeszcze nigdy wcześniej jej nie miałam. W ofercie Perfecty było mnóstwo różnych masek. Ostatecznie zdecydowałam się na tą z miodem i migdałami, by odżywić moją skórę.
Pierwsze co rzuca się w oczy to opakowanie. Jest to saszetka, w której znajduje się zawartość maski. Jest ona podzielona na dwie części. Produktu ma wystarczyć na dwie aplikacje. Ja akurat mam tak, że często zawartości saszetki wystarcza mi na więcej niż raz. Tym razem tym razem też tak było. Zawinęłam, więc szczelnie resztkę i odłożyłam ją na kolejny raz.
Pod względem działania maseczka sprawdza się u mnie bardzo dobrze. Łatwo się rozprowadza. Ma przyjemną konsystencję i cudowny, słodki zapach. Po nałożeniu trzymam ją na twarzy około 20-30 minut po czym nadmiar delikatnie zbieram wacikiem. Maska nie wchłania się całkowicie. Pozostawia na twarzy lepką warstwę. Ja lubię raz na jakiś czas stosować ją zamiast kremu na noc. Gdy budzę się rano moja cera jest odżywiona, miękka i wygładzona. Maseczka przywraca mojej cerze odpowiedni poziom nawilżenia. Jest komfortowa w użyciu i doskonale regeneruje. Świetnie sprawdza się u mnie także wtedy, gdy moja skóra ma gorsze dni i jest nieco przesuszona.
Cena jest niewielka. Zakup maseczki to koszt 2 zł. Przy czym produktu jest na dwie aplikacje lub nawet więcej, jeśli komuś coś zostanie podobnie jak mi. Kosmetyk jest łatwo dostępny w drogeriach czy niektórych supermarketach. Sądzę, że jak za taką cenę mamy super jakość. Ja kupię jeszcze nie raz.

Lubię i co jakiś czas do niej wracam :)

Mimo, że średnio przepadam za marką Perfecta to są maseczki, za którymi bardzo przepadam i z całą pewnością jedną z nich jest odżywcza maseczka z miodem i migdałami.

Kupuję ją zazwyczaj w Lidlu i kosztuje w granicach 1,50zł, także tania jak barszcz a jedna saszetka wystarcza mi na 2-3 użycia w zależności czy stosuję ją jako maseczka przed wyjściem (na 2 razy) czy jako maska na noc (wtedy wystarcza na 3 razy).

Ma konsystencję gęstego kremu, który nie spływa z twarzy w trakcie aplikacji. Słodki, miodowo-migdałowy zapach jest bardzo przyjemny i nie bije od niego sztucznością jak np przy maskach do rąk i stóp z Perfecty (za nimi nie przepadam).

Chętniej używam jej jako maski na noc i właściwie aplikuję ją jak zwykły krem tylko w nieco większej ilości. Rano cera jest miękka, gładka, nawilżona i pozbawiona suchych skórek. Aż ciężko uwierzyć, że są maseczki za 1,50zł, które robią taką robotę :) zaraz obok tej maseczki stoją maseczki z Ziaji, też są tanie i także je uwielbiam.

Warto wspomnieć, że mam cerę mieszaną, skłonną do zaskórników i mimo, że maseczka jest dedykowana do cer suchych i normalnych to moja cera bardzo dobrze ją toleruje :) nie zapycha mi porów i sprawia, że skóra przybiera takiego zdrowego wyglądu.

Lubię testować nowe, ale to są produkty, do których co jakiś czas się wraca i serdecznie polecam tę maseczkę Percecta :)

Świetna!

Bardzo przyjemny zapach i konsystencja, do tego niesamowite nawilżenie. W kryzysowej sytuacji potrafi przywrócić moją suchą cerę do życia w ciągu 15 minut. Jako dodatkowy puls muszę dodać że cena jest bardzo przystępna, więc włączenie tej maseczki do urodowej rutyny obędzie się bez uszczerbku na portfelu . Naprawdę polecam posiadaczkom cery suchej!

marcelina zawadzka o opryszczce

taka sobie

Sama nie wiem co sądzić o tej maseczce. Zła nie jest i czuć że coś robi, jednak niestety skóra później lepi się, a zapach nie przypasował mi, był mdły i lekko chemiczny. Więc nie wiem czy kupię ponownie. Może zapychać też skórę ale wygładza, zmiękcza i odżywia.

+ wygładza
+ skóra jest miękka
+ można powiedzieć że odżywia
+ wydajna
+ cena

+- zapach który mi nie pasował

- klei się
- może zapychać

dobra

Bardzo przyjemna maseczka o cudownym zapachu. Produkt lekki i depikatny. Cera nawilżona, wygładzona i miękka. Maseczka starcza na 2/3 użycia. Cena rewelacyjna. Zawsze choć jedna leży w mojej kosmetyczce :)

Cudowna

Co jakiś czas wracam do niej jak moja skóra potrzebuje extra nawilżenia. Maseczkę nakładam na noc jako krem, rano skóra jest miękka i odżywiona, czuć mocne nawilżenie. Maska starcza na kilka użyć i jest w formie gęstego kremu.

Całkiem niezła.

Maseczka ma ładny, słodki zapach, starcza na kilka użyć. Użyłam jej, bo chciałam nawilżyć skórę i dzięki tej maseczce twarz rzeczywiście była nawilżona. Jest ona tłusta i najlepiej jest nakładać ją na noc. Rano skóra była miękka i przyjemna w dotyku. Nie zauważyłam widocznej zmiany kolorytu cery, ale może to dlatego, że zużyłam tylko jedną saszetkę. Maseczka jest niedroga i łatwo dostępna. Nie wiem czy kupiłabym ją ponownie, bo mimo, że była całkiem niezła to nie jakaś rewelacyjna.

PRAWDZIWE ODŻYWIENIE

Używam minimum raz w tygodniu maseczki Perfecty i bardzo lubię. Sprawdzają się świetnie. Nawilżają skóre, oczyszczają i odżywiają. Skóra jest gładka i promienna. Maseczki mnie nie uczulają. Cena bardzo niska, a produkt wspaniały!

3 regeneracje za 1,5 zł

Moje suche policzki, szyja i dekolt kochają tą maseczkę. I jeszcze dłonie. Nie mam nic przeciwko parafinie w składzie, jeśli produkt tak doskonale nawilża i zatrzymuje nawilżenie jak ten. Stosuję ją jak zaleca producent, czyli bez zmywania i suche partie mojej cery wchłaniają ją w całości, a starcie nadmiaru nie jest potrzebne. Cera robi się ożywiona, gładziutka. 100% uczucie komfortowego otulenia i ukojenia kosmetykiem. Mimo intensywnego zapachu nie alergizuje mnie ani nie podrażnia.
Strefa T jej nienawidzi – błyszczy się niesłychanie, więc jej tam nie nakładam.
Wydajność jest nienaganna, a nawet jeszcze lepsza ;)

Łagodzi.

Za każdym razem kiedy jestem w Lidlu, kupuję kilka sztuk.

Plusy:
+ wystarcza na dwie aplikacje
+ ładnie pachnie, słodko, miodowo
+ ma przyjemną, gładką, kremową konsystencję
+ doskonale łagodzi podrażnienia
+ nawilża i koi suchą skórę
+ relaksuje
+ niska cena
+ dostępność
+ polski produkt

Neutralne:
- stosowana za często może zapchać cerę

Dobra

Co prawda mam cerę tłustą, ale potrzebowałam jakiejś odżywczej maski na szyję i dekolt. Próbowałam już kilku innych masek z Perfecta i byłam zadowolona. W przypadku tej również jestem.
Maska ma bardzo ładny zapach i ciekawą konsystencję.
Bardzo łatwo się nakłada.
Saszetka jest bardzo wygodna w użyciu.
Cena jest bardzo niska.
Skóra była nawilżona i odżywiona. Elastyczna, miękka i pachnąca.
Jestem zadowolona. Maska spełniła moje oczekiwania.
Kupiłam już kilka sztuk na zapas.

Bardzo dobra

Taniutka, dostępna w wielu drogeriach, wydajna (mi wystarcza na 3 aplikacje), dobrze nawilża i ma przyjemny zapach. Nie uczula i nie podrażnia. Ja stosuję ja na noc. Często do niej wracam. Mogę się jedynie przyczepić do opakowania, za którymi nie przepadam, mimo wszystko wolę tubki. Warto kupić, polecam.