Perfecta, Express Mask, Multiodżywienie, Odżywcza maseczka na twarz szyję i dekolt `Słodkie migdały + miód manuka` (nowa wersja)

Maseczka do szybkiej poprawy kondycji szarej cery. Polecana do codziennej pielęgnacji skóry, szczególnie suchej, delikatnej i zmęczonej, bez ograniczenia wieku. Maseczka zawiera ekstrakt z miodu dzikich kwiatów, który wygładza, poprawia mikrokrążenie i napięcie skóry oraz nadaje cerze ładny koloryt. Dodatkowo kompleks witamin A, E, F, B6 i B5 oraz zestaw 21 aminokwasów energetyzuje i nawilża komórki skóry oraz przeciwdziała procesowi ich starzenia. Oleje z dzikiego szafranu i słodkich migdałów zmiękczają i uelastyczniają, pozostawiając skórę gładką.

Och❤

Rewelacyjna maseczka. Bardzo kremowa, o bogatym składzie. Przepięknie pachnie słodkimi nutami. Dobrze się wchłania, chociaż ja lubię nakładać ją dosyć grubo i na niej wykonywać masaż EMS specjalnym sonicznym urządzeniem. Bardzo silnie odżywia, natłuszcza i nawilża. Cera jest wygładzona i miękka. Doskonała na szyję i dekolt.

Fajna do codziennej pielęgnacji

Maseczka jest bardzo przyjemna w konsystencji. Dodatkowo plusem jest słodkawy zapach, który jest jednak w miarę delikatny. Maseczka przy regularnym stosowaniu nawilża skórę, która widać, że jest bardziej jędrna i odżywiona. Cena również nie jest za wysoka.

fajna

Maseczka ma lekką konsystencję i bardzo ładnie pachnie.
Jest bardzo wydajna, cenowo jest niska ok 2 zł. Po użyciu skóra jest odzywiona i przyjemna w dotyku. Można ją zostawić na całą noc ale najlepiej zmyc po 20 minutach

Perfecta

Perfecta Express Mask Odżywienie Miodowa Maska Głęboko Odżywcza z miodem manuka oraz olejem z migdałów. Maseczka przynosi ulgę, regeneruje i intensywnie odżywia. Jej cena jest bardzo śmieszna, 2,50zł, taka cena, a starcza na wiele aplikacji, piękny zapach.

Wspaniała maseczka

Kocham maseczki i używam ich tak często jak tylko mogę. Kupuję je hurtowo. Szczególnie lubię te odżywcze i działające przeciwzmarszczkowo.
Moja skóra jest sucha z widocznymi oznakami starzenia się skóry.

Maseczkę od Perfecty stosuję od dawna i nie jest to moje pierwsze ani ostatnie opakowanie. Saszetka wystarcza mi na jedno użycie, ponieważ stosuję zarówno na twarz jak i na szyję i dekolt.
Konsystencja jest super, taka w sam raz. Ślicznie pachnie migdałami, tak fajnie słodko.
Maskę robię na noc i nie zbieram resztek tylko pozostawiam do całkowitego wchłonięcia. Rano skóra jest pięknie odżywiona. Ma dodane sporo blasku, wygląda zdrowo i jest pełna życia. Ponadto jest dobrze nawilżona i utrzymuje się to przez cały dzień.
Jestem bardzo zadowolona z działanie tej maseczki i polecam ją wszystkim. Naprawdę warto mieć ją pod ręką np. przed jakimś ważnym wyjściem lub gdy po prostu chcemy skórze zrobić przyjemność.

Bardzo dobra.

Maseczka jest treściwa, gęsta, łatwo się ją nakłada, nie spływa. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania, nawet po nałożeniu grubej warstwy. Po zastosowaniu skóra jest miękka, gładka, odżywiona. Efekt utrzymuje się również rano.

Kocham :)

Idealna, skóra po niej promienieje : ) Zostawiam ją do całkowitego wchłonięcia, najczęściej na noc - rano skóra jest miękka, nawilżona i jakaś taka piękniejsza, jakby zdrowsza : ) Uwielbiam zapach tej maseczki, nie znalazłam jeszcze takiej, która by ją przebiła pod tym względem.

Maseczka do twarzy

Maseczka multiodzywcza na twarz , szyje i dekolt, zawiera słodkie migdały i miód Manuka, jak dla mnie cudowne zestawienie, jej kremowa konsystencja świetnie się rozprowadza na twarzy, odżywia i regeneruje skórę, wchłania się super, pięknie pachnie, uwielbiam ją i również polecam

Warta ponownego zakupu

Maseczka przeznaczona jest dla cery normalnej i suchej, odwodnionej, zmęczonej, o szarym kolorycie. Pomimo, że mam cerę mieszaną borykam się często z suchymi skórkami i nieprzyjemnym ściągnięciem,a wszelkie maseczki odżywcze to dla mnie ukojenie.
Znajduje się w saszetce podzielonej na dwie części po 5 ml każda, które mają nam wystarczyć na podwójne użycie.Ciekawa szata graficzna nawiązująca do składu oraz jasna kolorystyka, sprawia,że chętnie się po nią sięga.Standardowo na odwrocie mamy wszelkie informacje. Każdą z saszetek łatwo oderwać, dzięki zaznaczonemu miejscu. Odpowiednia jest do stosowania na twarz, dekold, szyję.Producent zaleca stosowanie jej 1-2 razy w tygodniu po 15-20 min. Zawiera aktywne składniki:miód manuka, olej ze słodkich migdałów, witaminy A, E, F, B5, B6, naturalne aminokwasy.
Maseczka ma biały kolor, kremową, gęstą konsystencję, ale łatwo ją rozsmarować. Nie zastyga, dlatego ja używam jej po prostu jako krem na noc, z resztą to proponuje producent. Szybko się wchłania. Stosowana na dzień pozostawia lekko tłustą warstwę. Nie trzeba jej zmywać, wystarczy w razie konieczności usunąć nadmiar wacikiem kosmetycznym. Bardzo przyjemny aromat migdałów umila każdą aplikację,więc jest to terapia dla skóry i zmysłów. Rzeczywiście świetnie działa, niweluje przesuszenie i dyskomfort. Nawilża, wygładza oraz poprawia wygląd naskórka. Nie zapycha oraz nie uczula. Używając jej, wiem, że robię coś dobrego dla skóry.
Maseczka również jest wydajna, ponieważ wystarczyła mi na 4 zastosowania. Nie jest droga i powszechnie dostępna.

Ok.

Po dość mocno zakrapianej imprezie ta maseczka można powiedzieć uratowała mi życie, moja szara i nijaka cera dostała mocnego kopa i odżyła. Spróbowałam też zastosować ją jako krem na noc i nie uzyskałam aż tak spektakularnych efektów. Mimo to jestem zadowolona i na pewno z niej jeszcze skorzystam. Dodatkowym atutem jest jej wydajność.

Kocham!

Uwielbiam tę maseczkę! Raz czy dwa użyłam jej tradycyjnie w ciągu dnia i zmyłam, ale po tym, jak zastosowałam ją na noc zamiast kremu, już nigdy więcej nie próbowałam inaczej. Jest niezastąpiona zwłaszcza w okresach przesuszenia skóry - w podróży, po lotach samolotem (to paskudne wysuszające powietrze w kabinie...), po zakrapianych alkoholem imprezach albo w czasie, gdy jesteśmy zabiegane i nieco zaniedbujemy pielęgnację twarzy - Perfecta to błyskawiczny kompres nawilżająco-odżywiający. Skóra rano jest promienna, miękka, gładka, niedoskonałości nie są tak widoczne. Nigdy mnie nie podrażniła ani nie zapchała.

Dwie saszetki w cenie niecałych 2 zł starczyły mi na jakieś dziesięć użyć (maseczka ma naprawdę gęstą i treściwą konsystencję), więc to naprawdę śmiech na sali a nie pieniądze za taki efekt.

Ostatnio w końcu osuszyłam opakowanie (używam tej maseczki raz na około dwa tygodnie) i w te pędy lecę po następne, żeby mi jej nie wykupili czy nie wycofali, bo to prawdziwy skarb.

Dobra.

Maseczka ma delikatną konsystencję, przyjemny zapach i jest wydaja. Jedna połówka całej saszetki spokojnie wystarczy na pokrycie twarzy. Nie piecze, nie podrażnia, nie zostawia "czerwonych placków". Po użyciu skóra jest gładka, nawilżona i odżywiona. Można stosować ją zamiast kremu na noc, ja ją jednak spłukuję i nie zauważyłam, żeby na czymś traciła.