Top Choice, Hypoallergenic Glass Nail File Nail Care System (Pilnik do paznokci szklany hypoalergiczny)

Pojemność 1 szt

Jednostronny pilnik wykonany jest z wysokiej jakości szkła hartowanego. Przeznaczny jest do pielęgnacji i modelowania paznokci naturalnych i sztucznych. Wykonana techniką laserową powierzchnia ścierna umożliwia bardzo precyzyjne operowanie pilnikiem. Czas jego użytkowania i trwałość są praktycznie nieograniczone.

Fajny pilnik

Uważam, że jest to fajny pilnik, znacznie lepszy od wszelkich papierowych czy metalowych. Pilniki szklane ogólnie są najbardziej polecane do paznokci. Nie ściera się szybko i piłuje w porządku. Niestety przypadkiem siadłam na nim i złamał mi się na pół;(

Używam tego produktu od: 1 roku

Polecam!

Kupiłam go jakieś dwa, trzy lata temu, a że nadal spisuje się świetnie, to postanowiłam dodać swoją opinię na jego temat. Wcześniej używałam pilników papierowych, które pozostawiały jakby \"zadziory\" na końcach paznokci. Strasznie mnie to irytowało, więc skusiłam się na ten szklany, gdyż wcześniej zobaczyłam go u znajomej w kosmetyczce.
Piłuje się nim lekko. Paznokcie są ładnie podpiłowane, gładkie na końcach. Pilnik wystarczy od czasu do czasu umyć wodą z mydłem i jest jak nowy. Myślę, że na bardzo długo jeszcze posłuży, dlatego zachęcam do wypatrywania go na półkach sklepowych :)
Aha, jedyny minus to to, że przez nieuwagę może się złamać ;)

Używam tego produktu od: ok 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle ten sam

Bardzo dobry

Bardzo praktyczny, łatwy w utrzymaniu(po użyciu wystarczy spłukać pod bieżącą wodą ), estetyczny (fajne kolory). Jest trwały: dopiero po setnym wylądowaniu na terrakocie niestety stłukł się :-P
POLECAM!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Manicure - glitter nails

Fajniutki

Pilnik kupiłam z ciekawości: A co to takiego?????
I mogę śmiało stwierdzić, że to była miłość od pierwszego piłowania. Jest delikatny, nie szarpie paznokci, błyskawicznie piłuje. Używam go od miesiąca, a dalej wygląda i piłuje jak nowiutki.
Po użyciu można go umyć pod wodą co jest dodatkowym plusem

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwszy

Dobry

Pilnik jest bardzo delikatny. Nic nie szarpie, nie robi zadziorów. I jest niezwykle dokładny i szybki, raz dwa można spiłować nim nawet długie paznokcie. Niestety po krótkim czasie użytkowania trochę mi się stępił, ale nadal daje radę.

KWC

świetny szklany pilnik, mimo ponad rocznego użytkowania powierzchnia ścierna jest w niezmienionym stanie, nadal idealnie piłuje paznokcie;
łatwy do utrzymania w czystości, ale trzeba bardzo uważać żeby go nie upuścić albo nie usiąść na nim.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki (na pierwszy usiadłam...)

Najlepszy!!!

Po przeczytaniu tylu pozytywnych recenzji postanowiłam kupić w/w pilnczek i jestem a raczej byłam z niego bardzo zadowolona, bo niestety jak więszkości też mi się zbił:(( i to jest jego największą wadą, więcej nie zauważyłam, mimo iz starałam się bardzo uważać i za to odjęłam jedną gwiazdkę poza tym uważam że jest idealny. Można go umyć mydłem z gąbką w przciwieństwie do tych papierowych. Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Świetny!

Zależy mi na tym, żeby mieć bardzo króciutkie paznokcie, a dzięki temu pilnikowi można je spiłować szybciutko i delikatnie. Wiele razy już upadał na drewnianą podłogę i "przeżył", ale nie wiem co by było w zetknięciu z płytkami...Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:nadal pierwszy

EDIT: Niedługo po recenzji upadł i potrzaskał się. Kupiłam drugi, taki sam, ledwo co piłował, musiałam się bardzo męczyć. Upuściłam go raz i potrzaskał się w drobny mak.

Świetna rzecz. :)

Rewelacyjny. Świetnie piłuje, jest delikatny i nie niszczy paznokci. Dużym plusem jest to, że można go myć pod wodą. Bardzo go lubiłam, ale niestety gdzieś mi zaginął. :( Obecnie używam papierowych pilników, ale one nawet do pięt nie dorastają temu szklanemu. :)
Gorąco polecam. :)

Używam tego produktu od: nawet nie pamiętam. :)
Ilość zużytych opakowań: jedno (obecnie nie posiadam).

mozna się zapomnieć...

i spiłować sobie całego paznokcia! co mi się zdażyło bo jeszcze nigdy żaden pilnik nie piłował mi paznokci w tak szybki a zarazem delikatny sposób;)
pilnik jest po prostu super i mozna go myć w wodzie i mydle przez co jest chigieniczny i cyba tylko zetknięcie z podłogą może go zniszczyc :)
Gorąco polecam, kto go jeszcze nie miał niech wypróbuje a szybko wyrzuci wszystkie inne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

najlepsze dla paznokci

Kupie ponowie, o ile pęknie- na razie nic go nie rusza.
O wyższości pilnika szklanego nad wszystkimi innymi nie będę się rozpisywać, bo wszystko na ten temat zostało już chyba powiedziane. Od siebie dodam: piłowanie paznokci szkłem nie jest za przyjemne, ale efekty w postaci braku rozdwojonych końcówek są tego warte. Wszystkie inne pilniczki po jakimś czasie się ścierały, tylko Top Choice dzielnie się trzyma i piłuje jak na początku. Ukochany <3

Swietny

pilnik bardzo dobry, piluje, nie niszcy paznokci. poprzednio uzywalam metalowego (papierowych b.nie lubie) i po przerzuceniu sie na szklany paznokcie mniej sie rozdwajaja.

Jeden duzy minus, latwo go zlamac, ja na swoim usiadlam i pyk, pekl. Musze kupic nowy, ale za ta cene to nie problem.
Jeszcze jeden maly minus, jest grubszy od metalowego ale to kwestia przyzwyczajenia

Używam tego produktu od:2 miesiecy