Oriflame, Nature Secrets, Conditioner for Greasy Hair Nettle & Lemon (Odżywka z pokrzywą i cytryną do włosów przetłuszczających się)

Odświeżająca odżywka do włosów ze wzmacniającym ekstraktem z pokrzywy oraz oczyszczającym olejkiem z cytryny, które sprawiają, że włosy stają się gładkie i lśniące. Ułatwia rozczesywanie i napełnia włosy świeżością i siłą.

Średnio na jeża ;)

Plusy
-dostępność
-cena
-zapach
-nie obciąża włosów
-dobrze się wypłukuje
-idealnie współpracuje z szamponem z tej serii

Minusy
-zbyt wodnista jak dla mnie
-mało wydajna

W sumie jak na odżywkę to taka przeciętna jest,przez konsystencję jest mało wydajna...Zapach nie utrzymuje się zbyt długo na włosach,co dla niektórych może być plusem,ja lubię jak mi włosy pachną czystością i świeżością nieco dłużej.Mam szampon z tej serii,który jest ostatnio moim ulubieńcem i stosowana razem z nim jest całkiem niezła.Niestety włosy wcale się nie rozczesują lepiej po niej niż np po Elseve.W promocji dla konsultantek często kosztuje w granicach 7-8zł a za taką cenę to nic,tylko brać.Chcę wypróbować jeszcze inne odżywki Oriflame,więc nie wiem czy kupię następne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dość dobry

Nie podoba mi się jej zapach czuć limonkę i pokrzywę, chyba przez tą druga ten zapach jest taki inny (gorszy). Nie mam aż tak bardzo przetłuszczających się włosów, tylko u nasady a wiadomo, że tam się odżywki nie nakłada, więc poza tym dziwnym zapachem nie wypowiem się co do skuteczności. Zapach choć dziwny to znośny. Odżywka sprawia, że włosy są gładkie i łatwo się rozczesują.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Dobra odżywka

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem z tej samej serii.
Jest przyjemna w stosowaniu - ma lejącą konsystencję, przez co łatwo można ją nałożyć na włosy. Opakowanie takie samo jak w przypadku szamponu - wygodne i pozwalające zużyć produkt do samego końca. Wlosy po jej użyciu są przyjemnie nawilżone, ale nie obciążone. Efekt ten utrzymuje się przez cały dzień (myję głowę codziennie). Jedyna rzecz do której moglabym się przyczepić to zapach, w szamponie był to plus - cytrynowe odświeżenie. W przypadku odżywki zapach mi nie podszedł, przypomina taki cytrynowy krem maślany, mi osobiście nie odpowiada. Z tego też powodu raczej nie kupię jej ponownie.

Potwierdzam, bardzo dobra!

Kupiłam ją zachęcona poprzednimi opiniami - i to był strzał w dziesiątkę!

+ pięknie pachnie
+ dobra konsystencja - nie jest zbyt leista, ani zbyt "stała" (jak dla mnie)
+rzeczywiście dobrze spełnia swoją funkcję - nawilża i wygładza bez obciążania
+ naprawdę znakomita jakość za taką cenę

Minusów nie dostrzegam.

Używałam tej odżywki, pozostawiając ją na ok. pół minutach na włosach i w tych warunkach dobrze spełniała swoją rolę.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Rewelacja!!!

Kupiłam ją jako pomoc dla moich włosów prztłuszczających się.

Zalety:
-dostępność
-cena
-zapach
-rzadka konsystencja
-skuteczność
-super nawilża włosy
-włosy się po nie świetnie rozczesują

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zdecydowanie TAK :)

Jestem bardzo na tak:)

+zapach-cudowny:)
+konsystencja
+dobrze się zmywa
+nawilża
+dzięki niej włosy się dobrze rozczesują
+wydajna
+cena

- brak

Na pewno kupię ponownie:)

Przyjemna :)

Bardzo przyjemna, tania i skuteczna odżywka dla włosów normalnych, bez problemów.

Plusy:
- niska cena
- sprawia, że włosy są o wiele bardziej miękkie
- ułatwia rozczesywanie
- łatwo się spłukuje
- śliczny zapach
- wygodne opakowanie

Minusy:
- zbyt rzadka konsystencja, ale dzięki temu można ją dokładnie rozprowadzić

Używam tego produktu od: 1. opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 3-4 razy

bardzo przyjemna

Odżywka podobnie jak szampon bardzo przypadła mi do gustu. Nie wysusza włosów, ale przyjemnie je odświeża pomagając w zmniejszeniu przetłuszczania. Włosy po jej użyciu są gładkie i sprawiają wrażenie mocniejszych. Zapach również bardzo mi się spodobał.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Świetny

Bardzo lubię tą odżywkę ponieważ świetnie odświeża włosy pozostawiając na nich, świeży cytrynowy zapach.
A także świetnie je wzmacnia, tak że włosy stają się gładkie i lśniące co ułatwia rozczesywanie. A do tego cena jest całkiem przystępna.

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3szt.