Chińskie Zioła, Krem pod oczy i na powieki

Chińskie Zioła, Krem pod oczy i na powieki

Delikatny krem doskonały do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu i na powiekach. Ujędrnia i uelastycznia podatną na zwiotczenia skórę, wygładza i redukuje istniejące zmarszczki, odżywia i nawilża. Nie podrażnia oczu, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż.
Krem polecany jest dla osób od 20 roku życia, dla każdego rodzaju skóry.

Aktywne składniki: wyciąg z ziaren dzikiego ryżu bogaty w wielocukry, sole mineralne, kompleks witamin B, gamma oryzanol - działa kojąco, łagodząco, nawilżająco, zmiękczająco i ochronnie, wyci?g z korzenia żeń-szeń bogaty w saponiny, sterole roślinne, kompleks witaminy B - nawilża, aktywizuje metabolizm skóry, stymuluje mikrokrążenie, wyciąg olejowy z nasion trawy Yi Yi Ren bogaty w skrobię,oleje tłuszczowe, roślinne sterole, aminokwasy (leucynę i kwas glutaminowy) - działa przeciwzapalnie i pielęgnacyjnie, witamina E, fukożel (polisacharyd) o działaniu filmogennym, nawilżającym oraz kojącym.

Cena: ok. 15 zł

tez eeetam

Używałam go kiedyś, kiedyś...dawno w kazdym bądź razie i z tego co pamiętam nie mogłam sie doczekać kiedy mi sie skonczy, był tak niesamowicie wydajny. ja akurat poczytuje to za wade, bo nie robił w moim przypadku nic, no może nawilżał, to wszystko.

Niezły

Lekka konsystencja, nie pachnie. Faktycznie przynosi ulgę zmęczonym oczom, lekko chłodzi i odpręża skórę. Nie podrażnia , nie uczula, bardzo dobrze nawilza. Ładnie się wchłania, nie wysuszając skóry. Jak dla mnie bardzo przyzwoity kremik za nieduże pieniadze.

Nic nadzwyczajnego

Krem jest rzeczywiście bardzo delikatny, ładnie się wchłania, dobrze nawilża, ale... nic poza tym. Nie wygładza, nie spłyca zmarszczek tak jak obiecuje producent. Na sińce pod oczami tez nie ma pozytywnego wpływu. Ja polecałabym go raczej dla osób ok. 20 lat, dla mnie (25 lat) jest zdecydowanie za słaby.

depilacja czego nie wolno

dobra pieleęgnacja

Kolejny bardzo dobry produkt z serii Chinskie Ziola. Lekki, bialy, bezzapachowy krem pod oczy w malej tubce 25ml. Wchlania sie dobrze, nawilza, a przede wszsytkim daje uczucie o wiele bardziej elastycznej i sprezystej skory pod oczami. Polecam dziewczynom ok. 25 lat.