Odżywka z ekstraktem z rumianku (stara wersja)

Odżywka z ekstraktem z rumianku (stara wersja)

Odżywka do włosów blond i jasnobrązowych.
Timotei wydobył z rumianku silnie skoncentrowany ekstrakt znany ze swoich niezwykłych właściwości rozjaśniających. Na jego bazie stworzył odżywkę o skutecznej recepturze ułatwiającej rozczesywanie włosów bez ich obciążania. Włosy łatwo się rozczesują, są w widoczny sposób bardziej błyszczące i pełne złotych refleksów.

jak dla mnie średniawka.

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami w KWC ;) niestety przez niedopatrzenie wzięłam tę starą wersję.

Ani mi polepszyła, ani pogorszyła włosy. Mam suche siano na głowie, spodziewałam się lepszego odżywienia. Plus za zapach, ale to i tak za mało, by kupić go ponownie.

Podkreślonych złotych refleksów nie zauważyłam. A zużyłam całe opakowanie szamponu i odżywki.

Za zapach i wygląd polecam dla dziewczyn, które mają zdrowe włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca?
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Blondynkowa szatynka:)

Kupiłam jak się pojawiła na rynku - pierwsza odżywka do włosów blond.
Na lato dla mnie była super - rozjaśniała włosy, które mieniły się drobinkami.
+ nie powodowała łupieżu
+ włosy dobrze się rozczesywały

- zapach dziwny jakby mydełkowy ( ale to Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Bardzo dobra:)

Używałam też kiedyś tej starej wersji, jak nosiłam słoneczne lekko złociste włosy (ale absolutnie nierude ani nieżółte, bo takich nie znoszę). To były śliczy słoneczy blond (wielu osobom bardzo podobał się mój kolor). Używałam ją razem z szaponem Timotei do włosów jasnych i bardzo dobrze duet sprawdzał się. Pięknie nabłyszczał, "robił" mi takie reflesky jak od słońca, nawilżał (po prostu cudo za tak malutkie pieniądze). Nie zachwycam się byle czym, bo jestem wybredna w odżywkach, szamponach, etc. Te produkty dla moich włosów to były wprost stworzone;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

depilacja bikini rodzaje

sredniak

Kupilam ja kiedys w kompleie z moim ulubionym szamponem Timotei do jasnych wlosow. Odzywka ta nie jest wcale najgorsza, ale nie jestem pewna, czy zasluguje na miano odzywki. Po jej uzyciu wlosy rzeczywiscie staja sie troche gladsze i lepiej sie rozczesuja, chociaz z rozczesywaniem nigdy, nawet bez odzywki nie mam klopotow, ale niestety... Produkt traci swe wlasciwosci wlasciwie od razu po wyschnieciu wlosow. Dopoki sa jeszcze mokre, troche dziala, ale po wysuszeniu wlosy sa takie, jak bez odzywki.

Używam tego produktu od:uzywalam przez miesiac

Naprawdę dobry produkt

Miłe zaskoczenie. Używam tej odżywki od parunastu dni, ale widzę, że włosy są po niej bardziej miękkie i błyszczące, łatwo się rozczesują, a zapach utrzymuje się przez kilka godzin na włosach. Tak szczerze mówiąc zapach jest średni jak na Timotei, ale na włosach jest lepszy niż w samej butelce. Mam nadzieję, że utrzyma blond refleksy na moich rozjaśnionych przez słońce włosach, ale nawet jeśli nie, to i tak uważam, że był to dobry zakup.Używam tego produktu od: kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

EDIT: Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że odżywka wyraźnie podbija kolor moich średnio-jasnoblond włosów. Tak więc faktycznie działa, poza tym przyzwyczaiłam się do zapachu, który w chłodne dni przywołuje letnie wspomnienia. Dodaję więc zasłużoną jedną gwiazdkę.

do tej pory najlepsza odżywka!

Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak świetną odżywkę!! Pieknie pachnie, jest wydajna, a jaki efekt po wyschnięciu włosów-rewelacja!! Osobiście jestem bardzo zachwycona Odżywką Timotei Złote Refleksy. Moje włosy są o niebo miększe i błyszczące :) Polecam bardzo serdecznie dla blondynek o włosach rzadkich, które straciły swój doskonały wygląd!Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego ;)

Świetny

Przyjemnie pachnie, jest wydajny, wygładza i odżywia włosy. Do tego je rozjaśnia :D Mi po użyciu dwóch opakowań pojawiły się pasemka na włosach ( stosowałam go głównie, aby rozjaśnić włosy ), a reszta włosów znacznie wyjaśniała. A jak ładnie połyskują w słońcu :D Polecam !

Złotych refleksów brak

No właśnie... miały być świetliste pasemka i inne cuda, a tymczasem okazało się, że to bardzo przeciętna odżywka. Odrobinę wygładzi włosy i uratuje czuprynę przed mega kołtunem po myciu (czyli coś tam robi), ale to nie znaczy, że spowoduje, że będą się ładnie i bezproblemowo rozczesywać. Nie obciąża i nie pogarsza stanu włosów, tyle dobrego ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa (jedno w zamierzchłych czasach i drugie ostatnio)

Nie jest zła.

Byłam bardzo zadowolona z odżywki i szamponu Timotei Wygładzająca Pielegnacją, więc postanowiłam kupić inny duet tej firmy - wybrałam zestaw z rumiankiem, bo jestem naturalną blondynką. Niestety, ta odżywka nie jest tak dobra, jak Wygładzająca Pielegnacja. Owszem, nawilża i wygładza włosy, ale robi to w znacznie mniejszym stopniu niz wcześniej wspomniana, a zaznaczam, ze nie mam suchych, ani zniszczonych, jednak zimą potrzebuję intensywniej działającej odżywki. Duży plus za to, że włosy bardzo łatwo się rozczesują i są miękkie. Pachnie ładnie, jest niedroga, ale wiecej jej nie kupię, bo mnie nie zachwycila. Używam tego produktu od: kilka tygodni,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Może być

Jakoś tam działa. Efekty może nie są oszałamiające, ale włosy łatwo się po niej rozczesują, są miękkie. Jeśli chodzi o złote refleksy to nie należy spodziewać się rewelacji. Lubię, kiedy włosy jeszcze długo po umyciu ładnie pachną, a tu zapach nie jest jakoś szczególnie wyrazisty. Ale ogólnie - można w nią zainwestować:)

Używam tego produktu od:kilku lat(?)
Ilość zużytych opakowań:kilka

milutka :D

kupuje razem z szamponem. w duecie dzialaja cuda :D on oczyszcza ona pielegnuje, ulatwia rozczesywanie, wygladza no i moze jeszcze wzmacnia. nie obciaze wlosow. jest leciutka i bardzo przyjemna :]

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: ok 4

taki se ;)

Używałam wraz z szamopnem 2 w 1 Pantene.
Włosy nie rozczesuja sie lepiej, mam z tym trudności. Zapach ładny. Włosy troszke jasnie jsze mi sie wydają, niewiem czy to dzięki niemu. Nie kupie juz go, bo znam lepsze odżywki :)

Używam tego produktu od: ?