Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 72

Rewelacja

Tyle lat męczyłam się z tłustą cerą ciągle myśląc, że nie mogę się tego problemu pozbyć z powodu złego doboru kremu do twarzy, a tu proszę żel z promocji który wzięłam z ciekawości okazał się wybawieniem. Pierwszy raz od lat po umyciu twarzy nie zaczyna mi się ona po godzinie świecić, wiadomo, że teraz na upałach i tak po czasie będę wyglądać niekorzystanie, ale w chłodniejsze dni cieszę się normalną cerą. Kupiłam go w Naturze za nie całe 12 zł, przyjemnie pachnie ogórkiem i ma gęstą konsystencję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235553].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 80

Najlepszy

Żel ma silny, "czysty" zapach. Świetnie oczyszcza tłustą skórę, daje uczucie schłodzenia. Jest wydajny, dwa naciśnięcia pompki wystarczą na umycie całej twarzy. Ma dwie wady: nie zwęża porów i przy nałożeniu zbyt blisko oczu, zaczynają one piec i łzawić. Ściąga skórę, ale wystarczy przetrzeć ją tonikiem i pokremować, i już jest okej :) Żel zmniejszył świecenie mojej cery, z czym od dawna miałam problem i oczywiście zmniejszył liczbę niespodzianek, w ciągu miesiąca miałam może dwie. Myślę, że dla cer wrażliwych lub suchych okaże się zbyt mocny i może je podrażnić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188198].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

mój ulubiony

Powracam bardzo często do tego żelu. Ma świeży przyjemny zapach, jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie z pompką. Doskonale oczyszcza tłustą cerę, jednak minusem jest to że nie zauważyłam, aby zwężał pory

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088616].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy

Napisanych recenzji: 279

Dla mnie na plus

Jak dla mnie świetny żel, aczkolwiek jest dość silny, więc dla cer delikatnych i wrażliwych nie można go polecać.
Świetnie oczyszcza, daje poczucie czystości. Dobrze odblokowuje pory, matuje, wygładza. Pomaga zachować czystą skórę na długo.
Żel jest wydajny, pachnie trochę za mocno, eukaliptusem, dla mnie zapach bywa drażniący, ale to chyba jedyna wada.
Ma dobrą cenę. Sprawdzi się przy problematycznej cerze, wymagającej dogłębnego oczyszczenia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032749].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

Chyba nie dla mnie.

Szukałam czegoś do codziennego mycia twarzy. Postawiłam na żel Garniera. Powiem szczerze, że żel chyba nie jest dla mnie. Potwornie wysusza mi skóre muszę stosować duze ilości kremu nawilżającego.
Po umyciu czuje mocne "ściąganie" skóry ...niby dobrze bo wyczówalny jakiś efekt...ale ja nie lubię tego uczucia od razu muszę sie porządnie nasmarować kremem. Moja twarz ma tendencje do przetłuszczania się w okolicy nosa i czoła i w tej kwestii mi nie pomógł.

Plusy to z całą pewnością wydajność. Starczy na rok!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: korzystała z 2 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008775].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Czysta skóra ?

Po zastosowaniu zero efektu oczyszczenia dodatkowo wrazenie lepkiej cery i zatkanych porów. Dałam mu szansę bo nie powodował podrażnień wiec zużyłam cała buteleczkę nie zauważyłam efektu wow a dodatkowo miałam wrażenie że moja skóra szybciej sie po nim przetłuszczała.

+ za zapach i brak podrażnień
- za całą resztę

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973842].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 22

Jestem mieszańcem i jest to moje niezmienne KWC od wielu lat :)

Zdradziłam go raz i nigdy więcej... Po tym, co zafundował mi tonik i żel do twarzy firmy Ziaja cudowna seria "Liście Manuka", stwierdziłam, że na cerze się nie oszczędza, bo kończy się to pryszczami i podskórnymi gulami. Z żelem pogodziłam się bardzo szybko, a moja cera tęskniła za nim.

PLUSY:

+ dobrze i dogłębnie oczyszcza, w rezultacie czego wągry i inne zaskórniki są u mnie mniej widoczne, a z czasem znikają
+ zmniejszenie świecenia się cery
+ nałożony na twarz powoduje efekt cudownego odświeżenia i wręcz "wnikania" w skórę twarzy i chłodzenia jej, co uwielbiam
+ świetnie się pieni
+ gęsty i tym samym bardzo wydajny, ponieważ jedno opakowanie mam ponad pół roku przy codziennym stosowaniu
+ praktyczna pompka, która dozuje odpowiednią ilość żelu

MINUSY:

- czasami wysuszał w okolicach brody
- nie polecam go cerom wrażliwym i suchym, ponieważ moim zdaniem jest to żel cięższego kalibru dla nieco "twardszych facjat" :D

Ilość zużytych opakowań: 5 do 6 opakowań o pojemności 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973835].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

nie dla mnie

męczę go tyle czasu i chyba go nie wymęczę do końca.
mialam problem z trądzikiem, postanowiłam kupić ten żel no i nie pomógł mi, mam wrażenie że wręcz przeciwnie, przesuszył mi skórę, bardziej mnie po nim wysypało.

jedyne co mi sie w nim podoba to zapach, czuje sie po nim tak świeżo od razu mam więcej energii :D
no ale dla samego zapachu uzywać go nie będę..

jest wydajny, gęsty, super sie pieni no i zapach to sa plusy ;)

z tego co pamietam to raz kupilam go sama i w połowie opakowania oddałam koleżance, a następne opakowanie dostałam w lutym i nadal je mam..

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 niezużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[963112].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 54

Ratunkuuuu dla skóry!

Niby oczyszcza... Coś tam niby robi. Ale strasznie, okropnie, paskudnie i bez skrupułów przesusza skórę. Jest wydajny to fakt. Kiedyś go lubiłam... Ale teraz wolę jego pomarańczowego brata z tej samej firmy, bo tamten tak nie wysusza, nie każe skórze wołać o ratunek.
Minus kolejny - mnie szczypią po nim oczy... niby nie powinno się maziać po oczach tym, ale zawsze jakoś się dostanie niechcący. Denerwuje mnie uczucie mrowienia podczas mycia i sćiągnięta skóra tuż po umyciu. Mam go w łazience, ale użyję naprawdę sporadycznie. Mam wrażenie, że działanie dla skóry jest odwrotne niż być powinno - przesusza skórę, zatem ta się broni i... przetłuszcza się jeszcze bardziej. Ojj to nie jest dobre.

Używam tego produktu od: 3 lata około, z przerwami, teraz już nie
Ilość zużytych opakowań: duuużo kiedyś. Teraz kończę już ostatnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959339].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Dobry ale szukam lepszego

Używam tego żelu już ok 4-5 miesięcy więc wydaje mi się, że mogę w końcu napisać na jego temat recenzję.
Żel doskonale nadaję się na przemycie twarzy po całym dniu noszenia make up\\\'u, ponieważ daje uczucie świeżości i oczyszczenia skóry.
PLUSY :
- daje uczucie świeżości
- wydajny
- zapach

MINUSY
- wysusza skórę
- nie oczyszcza porów
- za drogi jak na swoje działanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[952854].usefull || 0 }}% pomocna.