Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Dobry kosmetyk

Żel głęboko oczyszcza skórę, na czym mi zależało. Bardzo podoba mi się jego zapach(taki świeży, ogórkowy) oraz to, że dobrze się pieni, jest gęsty i przez to też wydajny. Nie wysusza cery, no chyba, że się z nim przesadzi. Wystarczy jedno umycie nim twarzy, żeby twarz była czysta. Nie wiem, czy pomoże cerom problematycznym, czyli z wypryskami, ale nie sądzę. Jako zwykły żel do skóry tłustej polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego.

Nie polepszył, nie pogorszył. Ot, taki zwykły żel do mycia. Na mojej cerze nie spełnia swoich zadań. Przede wszystkim zawiodłam się brakiem poskromienia sebum... No ale nie jest jakiś zły, nie podrażnił mnie, nie przesuszył, buzia po zmyciu była gładka. Zapach miętowy/eukaliptusowy. Jest fajny na ciepłe dni, bo ochładza budzie. :) Jest bardzo wydajny, pół pompeczki zdecydowanie wystarczy na zmycie twazry. Mimo wszystko bardziej przypadł mi ten pomarańczowy żel. :) Szukam dalej swojego ideału.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267906].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Mam problematyczną cerę: baaaardzo tłustą i ze skłonnością do wyprysków. U mnie jedynym żelem, który sobie radzi jest żel Tołpa Sebio. Garnier nie był zły, ale jednak przegrał z Tołpą.

Nie do końca przekonuje mnie zapach, tak świeży i silny, że bardziej kojarzy mi się z płynem do WC niż z żelem do mycia twarzy, ale OK, kwestia gustu. Żel nie jest zbyt delikatny, nieraz podrażnił mi skórę, chociaż nie mam szczególnie wrażliwej.

Dla mnie trochę za mocno ściągał i wysuszał skórę. Efekt niestety utrzymywał się krótko, potem cera przetłuszczała się równie szybko jak po innych żelach. Nie zmalała u mnie liczba wyprysków podczas stosowania żelu. Wydajność w normie.

Plusy:
+wygodna pompka
+ładne opakowanie.

Minusy:
-może podrażniać skórę
-brak efektu przeciwtrądzikowego czy normalizującego wydzielanie sebum

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262138].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Dobry

Żel używam od ok 10 lat, często go odstawiam na rzecz testowania innych ale zawsze do niego wracam.

PLUSY:
+ dobrze oczyszcza np. z ciężkiego makijażu
+ uczucie orzeźwienia
+ nie podorażnia
+ wysusza,sciąga skóre (dla mnie to plus bo mam bardzo tłustą cerę)
+ wydajny

Wsród kosmetyków dośtepnych w popularnych drogeriach, bez porównywania do innych dermo żeli jest to na prawdę dobry produkt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261006].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Tyle lat męczyłam się z tłustą cerą ciągle myśląc, że nie mogę się tego problemu pozbyć z powodu złego doboru kremu do twarzy, a tu proszę żel z promocji który wzięłam z ciekawości okazał się wybawieniem. Pierwszy raz od lat po umyciu twarzy nie zaczyna mi się ona po godzinie świecić, wiadomo, że teraz na upałach i tak po czasie będę wyglądać niekorzystanie, ale w chłodniejsze dni cieszę się normalną cerą. Kupiłam go w Naturze za nie całe 12 zł, przyjemnie pachnie ogórkiem i ma gęstą konsystencję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235553].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Żel ma silny, "czysty" zapach. Świetnie oczyszcza tłustą skórę, daje uczucie schłodzenia. Jest wydajny, dwa naciśnięcia pompki wystarczą na umycie całej twarzy. Ma dwie wady: nie zwęża porów i przy nałożeniu zbyt blisko oczu, zaczynają one piec i łzawić. Ściąga skórę, ale wystarczy przetrzeć ją tonikiem i pokremować, i już jest okej :) Żel zmniejszył świecenie mojej cery, z czym od dawna miałam problem i oczywiście zmniejszył liczbę niespodzianek, w ciągu miesiąca miałam może dwie. Myślę, że dla cer wrażliwych lub suchych okaże się zbyt mocny i może je podrażnić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1188198].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ulubiony

Powracam bardzo często do tego żelu. Ma świeży przyjemny zapach, jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie z pompką. Doskonale oczyszcza tłustą cerę, jednak minusem jest to że nie zauważyłam, aby zwężał pory

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088616].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie na plus

Jak dla mnie świetny żel, aczkolwiek jest dość silny, więc dla cer delikatnych i wrażliwych nie można go polecać.
Świetnie oczyszcza, daje poczucie czystości. Dobrze odblokowuje pory, matuje, wygładza. Pomaga zachować czystą skórę na długo.
Żel jest wydajny, pachnie trochę za mocno, eukaliptusem, dla mnie zapach bywa drażniący, ale to chyba jedyna wada.
Ma dobrą cenę. Sprawdzi się przy problematycznej cerze, wymagającej dogłębnego oczyszczenia.

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032749].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba nie dla mnie.

Szukałam czegoś do codziennego mycia twarzy. Postawiłam na żel Garniera. Powiem szczerze, że żel chyba nie jest dla mnie. Potwornie wysusza mi skóre muszę stosować duze ilości kremu nawilżającego.
Po umyciu czuje mocne "ściąganie" skóry ...niby dobrze bo wyczówalny jakiś efekt...ale ja nie lubię tego uczucia od razu muszę sie porządnie nasmarować kremem. Moja twarz ma tendencje do przetłuszczania się w okolicy nosa i czoła i w tej kwestii mi nie pomógł.

Plusy to z całą pewnością wydajność. Starczy na rok!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: korzystała z 2 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008775].usefull || 0 }}% pomocna.

Czysta skóra ?

Po zastosowaniu zero efektu oczyszczenia dodatkowo wrazenie lepkiej cery i zatkanych porów. Dałam mu szansę bo nie powodował podrażnień wiec zużyłam cała buteleczkę nie zauważyłam efektu wow a dodatkowo miałam wrażenie że moja skóra szybciej sie po nim przetłuszczała.

+ za zapach i brak podrażnień
- za całą resztę

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973842].usefull || 0 }}% pomocna.