Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Czysta Skóra, Antybakteryjny żel oczyszczający (nowa wersja)

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Rewelacyjny

żel jest bardzo gęsty, nie pieni się jak pies ze wścieklizną, odświeża buzię i fajnie oczyszcza, efekt zwężenia porów, hmm dla mnie trochę nad wyrost powiedziane, ale coś tam działa. Pompka jest dość oporna, jedno naciśnięcie daje jedną porcję produktu, która starcza na całą twarz, nie trzeba parę razy wyciskać. Dla mnie niezbędny element w codziennej pielęgnacji :3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561001].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny !!!!

Bardzo polubiłam ten żel, przy jego stosowaniu moja cera stała się nieskazitelna, zauważyłam znaczna redukcję sebum. Zazwyczaj miała problem z trądzikiem na całej twarzy teraz wyskoczą mi może ze 3 /4 krostki przed okresem i to tylko w strefie T. Dzięki temu produktowi i temu jak nieskazitelna mam dzięki niemu cerę coraz częściej wychodzę z domu bez makijażu.
Jedna pompka wystarczy na jedno użycie produkt nie pieni się nachalnie a po jego użyciu czuć że twarz jest świeża oczyszczona.
Chciałabym bardzo polecić ten produkt nastolatkom którzy borykają się z niedoskonałościami w okresie dojrzewania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537511].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Całkiem fajny żel. Wygodne opakowanie z pompką, starcza na dobry miesiąc przy codziennym użyciu. Dobrze myje twarz, nie podrażnia, nie wysusza. Jestem z niego zadowolona. Cena mogłaby być nieco niższa. Dostępny w marketach, wielu drogeriach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497231].usefull || 0 }}% pomocna.
Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dobry

Przy pierwszym użyciu byłam przerażona jego mocnym zapachem i wrażeniem piekącej twarzy po jego użyciu. Dzisiaj ( po kilku miesiącach ) kończę pierwsze opakowanie i kto wie, może skuszę się na kolejne.

+cena
+głębokie oczyszczenie twarzy z resztek makijażu
+efekt zmatowienia
+rewelacyjna wydajność
+wygodne opakowanie
-mocny zapach
-może podrażniać

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484961].usefull || 0 }}% pomocna.

Za mocny

Kiedyś namiętnie używałam na mojej tłustej (teraz już bardziej mieszanej) skórze zgodnie z nieprawdziwą teorią, że im więcej wysuszymy i na maksa oczyścimy skórę tym lepiej dla ogólnego stanu skóry...

Teraz na szczęście moja pielęgnacja jest w pełni świadoma i stawiam raczej na delikatne i niewysuszające oczyszczanie.

Na początku bardzo ten żel lubiłam i wydawał mi się absolutnym must have. Po jakimś czasie oczywiście okazało się, że jest za mocny, że wysuszył i podrażnił skórę. Wcale nie wyglądała ona lepiej. Sporo czasu też zajęło mi odrabianie się ze strat, które mi narobiił na skórze: odżywienie, nawilżenie...

Ogólnie uważam, ze jest zbyt agresywny, za mocny i trochę szkoda skóry ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1406101].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni produkt

Żel średnio sie pieni, stosunkowo słabo usuwa martwy naskórek. Jego zdolności oczyszczające oceniam na średnie, choć nieźle odświeża twarz. Jest gęsty, bardzo ładnie pachnie ogórkiem. Wygładza twarz. Nie wysusza cery. Podsumowując, mam skórę skłonną do przetłuszczania i wolałabym mocniejsze oczyszczenie. Jednakże kosmetyk jest calkiem przyjemny w użytkowaniu i sądzę, że faktycznie ma właściwości antybakteryjne, gdyż nieźle odświeża cerę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1354016].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego.

Nie polepszył, nie pogorszył. Ot, taki zwykły żel do mycia. Na mojej cerze nie spełnia swoich zadań. Przede wszystkim zawiodłam się brakiem poskromienia sebum... No ale nie jest jakiś zły, nie podrażnił mnie, nie przesuszył, buzia po zmyciu była gładka. Zapach miętowy/eukaliptusowy. Jest fajny na ciepłe dni, bo ochładza budzie. :) Jest bardzo wydajny, pół pompeczki zdecydowanie wystarczy na zmycie twazry. Mimo wszystko bardziej przypadł mi ten pomarańczowy żel. :) Szukam dalej swojego ideału.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267906].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Mam problematyczną cerę: baaaardzo tłustą i ze skłonnością do wyprysków. U mnie jedynym żelem, który sobie radzi jest żel Tołpa Sebio. Garnier nie był zły, ale jednak przegrał z Tołpą.

Nie do końca przekonuje mnie zapach, tak świeży i silny, że bardziej kojarzy mi się z płynem do WC niż z żelem do mycia twarzy, ale OK, kwestia gustu. Żel nie jest zbyt delikatny, nieraz podrażnił mi skórę, chociaż nie mam szczególnie wrażliwej.

Dla mnie trochę za mocno ściągał i wysuszał skórę. Efekt niestety utrzymywał się krótko, potem cera przetłuszczała się równie szybko jak po innych żelach. Nie zmalała u mnie liczba wyprysków podczas stosowania żelu. Wydajność w normie.

Plusy:
+wygodna pompka
+ładne opakowanie.

Minusy:
-może podrażniać skórę
-brak efektu przeciwtrądzikowego czy normalizującego wydzielanie sebum

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262138].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Żel używam od ok 10 lat, często go odstawiam na rzecz testowania innych ale zawsze do niego wracam.

PLUSY:
+ dobrze oczyszcza np. z ciężkiego makijażu
+ uczucie orzeźwienia
+ nie podorażnia
+ wysusza,sciąga skóre (dla mnie to plus bo mam bardzo tłustą cerę)
+ wydajny

Wsród kosmetyków dośtepnych w popularnych drogeriach, bez porównywania do innych dermo żeli jest to na prawdę dobry produkt

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261006].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Tyle lat męczyłam się z tłustą cerą ciągle myśląc, że nie mogę się tego problemu pozbyć z powodu złego doboru kremu do twarzy, a tu proszę żel z promocji który wzięłam z ciekawości okazał się wybawieniem. Pierwszy raz od lat po umyciu twarzy nie zaczyna mi się ona po godzinie świecić, wiadomo, że teraz na upałach i tak po czasie będę wyglądać niekorzystanie, ale w chłodniejsze dni cieszę się normalną cerą. Kupiłam go w Naturze za nie całe 12 zł, przyjemnie pachnie ogórkiem i ma gęstą konsystencję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235553].usefull || 0 }}% pomocna.