Garnier, Czysta Skóra, Oczyszczający żel zwężający pory

Garnier, Czysta Skóra, Oczyszczający żel zwężający pory

Gama toalety Garnier Czysta Skóra została stworzona, aby pomóc w walce z niedoskonałościami skóry.
Stworzony dla osób, które mają skórę mieszaną lub tłustą, a także dla osób, których skóra ma specyficzne problemy (błyszczy się, jest zanieczyszczona) lub jeżeli komuś zależy na codziennym oczyszczaniu. Antybakteryjna formuła żelu zawiera czynnik złuszczający i mineralny cynk, znany ze swoich właściwości regulujących produkcję sebum, i zapewnia podwójne działanie:
- oczyszcza: odblokowuje pory, aby głęboko je oczyścić,
- eliminuje: nadmiar sebum jest usunięty z porów, cera jest czysta.
Testowany dermatologicznie.

Fajny produkt

Żel jest konsystencji gumowej/żelowatej. Żel dobrze się aplikuje,dobrze się rozsmarowuje,tworzy białą pianę i bardzo dobrze się spłukuje. Produkt dobrze oczyszcza,odświeża i zwęża pory. Żel po nałożeniu na twarz chłodzi ją. Produkt nie podrażnia,nie powoduje zaczerwienienia. Produkt jest wydajny,jedna aplikacja wystarcza na umycie całej twarzy. Bardzo lubię ten produkt,świetnie się spisuje.

Bardzo fajny

Jeden z lepszych, jakie używałam. Super konsystencja sprawia, że świetnie się go rozprowadza. Delikatnie oczyszcza i zwęża pory, powodując przy tym uczucie chłodzenia. Nie podrażnia i nie powoduje efektu ściągnięcia. Ma delikatny zapach i bardzo wygodne opakowanie. Polecam.

dobry oczyszczacz

Żelu używam do wieczornego demakijażu. W połączeniu z płynem micelarnym tworzą duet doskonały (sam sprawdza się nieco gorzej). przy dłuższym stosowaniu niestety wysusza skórę. Mam cerę mieszaną i niekiedy wydaje mi się zbyt mocny - na pewno byłyby z niego zadowolone dziewczyny z cerą tłustą.

Gala KWC 2017

Całkiem niezły

Żel działa delikatne - jedyny produkt z całej serii po którym ani razu nie doświadczyłam uczucia ściągnięcia. Skóra jest oczyszczona. Dobrze się go aplikuje dzięki pompce. Ma delikatny i przyjemny zapach.

jest ok

Posiadam cerę mieszaną, naczynkową, której obecnie najwiekszym problemem są rozszerzone pory. Żel radzi z nimi średnio - nie zauwżyłam, super poprawy, ale pory nieznacznie się zmniejszyły. Fajny efekt chłodzący, i bardzo wydajny, żel jest gęsty, i dobrze się pieni. Ogólnie polecam, ale nie wiem czy kupie ponownie. Żel spodoba się osobom które mają cerę raczej tłóstą, trądzikową - wolę mniej inwazyjne kosmetyki. Nie wiem czy jeszcze kupię, ale dlatego że lubie testowac nowości

fajny

Dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie uczula, nie zostawia efektu ściagniętej skóry. Jest tani i i wydajny. Delikatnie, przyjemnie pachnie, lubię go używać. Ciężko jest mi stwierdzić, po dwutygodniowym użytkowaniu, który z całej serii produktów najabrdziej wpłynął na poprawę stanu skóry, niemniej jednak stosowanie ich w komplecie przyniosło pozytywne rezultaty.

Fajny produkt

Produkt w miarę spełnia swoje obietnice. Dobrze oczyszcza skórę, ma fajną konsystencję i dobrze się nim myje. Niestety nie zauważyłam, aby jakkolwiek zmniejszał widoczność porów.

Fajny

Już wcześniej korzystałam z tego żelu i zawsze się sprawdzał, tym razem też. Bardzo przyjemny zapach oraz łatwa aplikacja. Ładnie oczyszcza oraz odświeża cerę. Odblokowuje , zwęża pory.. Bardzo wydajny.

Dobry produkt :)

Zalety:
-ładnie zmywa makijaż
-oczyszcza skórę
-koi niedoskonałości
-dobrze się pieni
-wydajny
-przyjemny zapach
-poręczne opakowanie

Na pewno zakupię ponownie. Polecam :)

wypala, nie oczyszcza

Żel wypala. Piecze, aż zatyka, jakby maścią kamforową twarz sobie wysmarować. Przesusza skórę, powoduje ostre, nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Nie polecam dla żadnej cery, warstwa lipidowa znika całkowicie, a pory i tak są zapchane.

Przyzwoity

Nie zrobił mi krzywdy. Dobrze usuwa resztki makijarzu i zabrudzenia. Delikatnie napina skore i wysusza lecz po zastosowaniu kremu wszystko ustępuje. Świetnie orzeźwia podczas stosowania i pozostawia twarz promienna. Jest gesty i wydajny. Opakowanie z dozownikiem ułatwia aplikację produktu.

Chłodzący żel na niedoskonałości skóry

Żel już na samym początku mnie zaskoczył. Po aplikacji chłodzi bardzo skórę twarzy jednak nie powoduje uczucia pieczenia. Po umyciu skóra jest gładka i aksamitna w dotyku. To kolejny super produkt z serii Czysta skóra. Polecam go niezdecydowanym, ponieważ to ciekawe połączenie żelu z efektem chłodzenia.