Brilliant Lip Duo, Błyszczyk dwa w jednym

Brilliant Lip Duo, Błyszczyk dwa w jednym

Błyszczyk z najnowszej jesiennej kolekcji szwedzkiej firmy IsaDora. Błyszczyk jest dwustronny. Z jednej strony mamy kolorowy błyszczyk (coś jak lip laquer) z drugiej zapewniający wygląd "mokrych ust" błyszczyk "wierzchniowy" o miłej konsystencji, transparentny, z delikatnymi refleksami. Sprawia że usta są naprawdę glamorous :)

Cena: ok. 45 zł

bardzo dobry

Jeden z lepszych błyszczyków jakie używałam.Ciekawe połączenie pomadki nadającej kolor i błyszczyka, który daje śliczny połysk. Niestety trwałość nienajlepsza, zapach też,ale przez to jaki efekt wyczarowuje na moich ustach-wszystkie wady zostają mu wybaczone.Mam kolor brązowy, który w opakowaniu wygląda na ciemny,a na ustach,pokryty błyszczykiem daje naturalny efekt.Polecam.

Hm..

Fajny pomysł,fajny błyszczyk.
usta sa miekkie,powabne,ładnie wyglądają i ten efekt długo się utrzymuje.
Ponadto ma fajną konsystencje,łatwo się nakłada,nie lepi się ale tez nie wypływa poza kontur ust.
Jest raczej wydajny.

Jednak..ostatnio znalazlam taki sam blyszczyk za 10zł..
więc widac,że nie opłaca się kupować tego.
Dobry,ale mógłby być tańszy;-)

Używam tego kosmetyku od:dostałam na mikołajki
ilość zużytych opakowań:trochę zużyłam z 1 opakowania

baardzo, oj baaardzo ...

dobry. Mam niewatpliwa przyjemnosc byc posiadaczka koloru o nazwie "lotus" (54) - piekny rozowobrazowy odcien, pasujacy absolutnie do kazdego typu urody - ot "nude" jak to zowia anglosasi ;-).

Bezbarwna stronablyszczyka daje efekt bardzo polyskliwych ust - kladzie sie na wargach tafla, podobnie jak to maja w zwyczaju Juicy Tubes i inne "tubczaki". Aplikatorkiem z owej bezbarwnej strony jest pedzelek, co pozwala precyzyjnie rozprowadzic te dosc gesta substancje. Klei sie troche - to znaczy na wargach nie ma uczucia lepkosci, jednak wlosy lepiej zwiazac, jesli ma sie dlugie.
Trzyma sie niezgorzej.
Strona kolorowa (abstrahujac od genialnego kolorku) podoba mi sie bardziej, glownie dlatego ze mimo koloru efekt jest bardziej dyskretny. Z tej strony mamy aplikator w postaci "wyciorka" - jest wystarczajaco duzy by za jednym zamachem dalo sie umalowac cale usta i nie trzeba bylo gmerac aplikatorem w opakowaniu celem wyciagniecia odpowiedniej ilosci blyszczyka. Sam blyszczyk ma mnostwo bardzo drobnych lsniacych drobinek - sa one duzo drobniejsze niz w Glam Shine i daja piekny, bardzo naturalny efekt polyskliwych ust. Lekkie uczucie niechcianego peelingu da sie przezyc (wiele z Was zapewne tego wcale nie zauwazy). Trzyma sie bardzo dlugo, najdluzej z wszelkich testowanych i posiadanych przeze mnie blyszczykow. Klei sie mniej niz bezbarwny wspolmalzonek, ale podtrzymuje teze ze lepiej miec zwiazane wlosy gdy sie go uzywa...

Smak i zapach sa co prawda dosc obiektywna sprawa, jednak smiem twierdzic ze ten kosmetyk raczej nie przyprawi nikogo o mdlosci - mimo ze bardzo slodko pachnie, na szczescie niedlugo. Smak przypomina mi cos co juz kiedys jadlam, ale nie moge skojarzyc co to bylo ... i przywodzi mi na mysl dziecinstwo, ech :D.
Co dla mnie najwazniejsze - <b>nie wysusza ust</b>. Do tej pory wszystkie bez wyjatku blyszczyki we flakonikach, czyli te malo lepkie, robily mi okrutne aua na wargach.

Przyznam ze zamierzalam dac ****, gdyz mimo niewatpliwych zalet tego blyszczyku preferuje blyszczyki w tubkach. Jednak biorac pod uwage relacje cena-jakosc oraz fakt ze jednak gorszy Glam Shine dostal ode mnie 4*, nie moge dac IsaDorze mniej niz piec. Dziewczyny - kupujcie!!!

Studio fryzur kucyk Beyonce

Genialny

Mam dwa odcienie rose, marschmallow i z obu jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Fajne opakowanie, mięciutkie gąbeczki i ten zapach...muszę przyznać, że dość nietypowy jak na ten typ kosmetyków. Jeśli natomiast chodzi o trwałość - biorąc pod uwagę, że to błyszczyk - egzamin zdaję celująco. Szczególnie polecam na wiosnę, lato z resztą...sprawdza sie w każdych warunkach. Gorąco polecam, bo naprawdę warto!!!

bardzo dobry.

Mam kolor "rosé" i jestem z niego bardzo zadowolona. Utrzymuje się wyjątkowo długo, jak na błyszczyk (szczególnie efekt "kolorowy", bo wartwa bezbarwa z oczywistych powodów wytrzymuje o wiele krócej). Ma śliczny, delikatny kolor i daje swobodę dozowania efektu (od całkowicie neutralnych ust po bardzo wieczorową wersję).Ogromny plus : nie wysuszył mi ust (a wszystkie błyszczyki, które do tej pory miałam, może z wyjątkiem Lancome`a, miały własnie takie urocze uboczne działanie).Polecam. To mój pierwszy błyszczyk z Isa Dory, ale z pewnością skusze się na dwa inne, tak pozytywnie ocenione w KW.Ilość zużytych opakowań: 1.

prześliczne usteczka :)

MOja ocena nie jest moze oaprta na wielu doswiadczeniach ale blyszczyk jest poprostu super. Mam nim pomalowane usta zawsze po wyjsciu od kosmetyczki- ona uwielbia robic mi makijaz :)Usteczka wygladaja przeslicznie, i poprostu slodko :) Blyszczyk wytzrymal nawet kilka buziakow od mojego chlopaka za co GRATULACJE dla firmy. Polecam, baaaardzo polecam.