Apotheker Dr. Scheller, Karotten Aktiv-Tagescreme, Aktywny krem marchewkowy na dzień

Ten ochronny krem na dzień zawiera wyjątkową kombinację wartościowych olejków roślinnych z ekstraktem marchewki, treściwym sokiem z australijskiego aloesu i naturalną witaminą E. W ten sposób daje cerze delikatną pielęgnację na cały dzień i, dzięki identycznemu z naturalnym filtrowi ochronnemu z kwasu cynamonowego, chroni przed promieniami UV. Naturalne karotenoidy z owoców palmy i marchewki oraz olejek z miąższu owocowego jagód rokitnika regenerują komórki i wzmacniają skórę. Tym samym ten aktywny krem oferuje wyczerpującą pielęgnację cery poprzez jej nawilżenie, odbudowę i całodzienną ochronę. Uzupełniająco, jako krem na noc polecamy Apotheker Scheller Krem Pomarańczowy na Noc.

odmładza i uzdrawia cerę

Używa go moja mama i bardzo sobie go chwali, świetnie się wchłania, mówi, że mogłaby nałożyc na twarz chyba cały słoiczek - cera poprostu go pije! Poza tym mówi, że czuje, że cera wygląda młodziej i jest zdrowsza, krem dodaje bladej cerze blasku i kolorku. Minus za zapach. Dla cery mieszanej i tłustej raczej nie pasuje, ale dla normalnej i suchej idealny!

bardzo dobry

Bardzo fajny krem... Ma taki miły żółty kolorek i bardzo przyjemny zapach. Używałam go kilka lat temu, kiedy pojawiał się i znikał w drogeriach. Teraz bym już wybrała inny (bardziej przeciwzmarszczkowy, niestety!), ale dla wieku ok. 20-25 lat powinien być w porządku. Stosując go zaobserwowałam znaczną poprawę cery (trądzik jakoś się schował). Używałam go na dzień, a na noc krem pomarańczowy. Bardzo miło wspominam ten duet.
Dobrze, ze Apotheker wrócił i na stałe zagościł w naszych perfumeriach.