Eucerin, DermoPurifyer, Matujący krem nawilżający

Eucerin, DermoPurifyer, Matujący krem nawilżający

Cena już od 34,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Działanie:
- odblokowuje pory i oczyszcza skórę,
- redukuje istniejące zaskórniki i zapobiega powstawaniu nowych zmian,
- złuszcza skórę nie powodując podrażnień,
- wyraźnie wygładza skórę i poprawia jej wygląd.
Zawiera składniki aktywne:
- Licochalcone - łagodzi podrażnienia i w widoczny sposób pielęgnuje obszary skóry objęte stanem zapalnym,
- Decandiol - działa przeciwbakteryjnie i zapobiega podrażnieniom,
- karnityna - reguluje produkcję serum.
Niekomedogenny (nie zatyka porów), beztłuszczowy. Nie powoduje wysuszenia skóry, podrażnień, interakcji z powszechnie stosowanymi lekami przeciwtrądzikowymi.

Przyjemny :)

Krem otrzymałam w zestawie z innymi produktami z tej samej serii w ramach akcji testowania. Krem podobnie jak i pozostałe kosmetyki spisał się u mnie całkiem nieźle :)

Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo się go rozprowadza szybko się wchłania, nie pozostawia po sobie tłustego/lepkiego filmu.
Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż.
Cera po jego użyciu jest fajnie zmatowiona ale i jednocześnie przyjemnie nawilżona.
Krem nie podrażnia, nie wysusza skóry, co najważniejsze to nie zapycha ani nie pogarsza stanu cery co często dzieje się przy kosmetykach tego typu.
Przyśpiesza gojenie się stanów zapalnych, delikatnie rozjaśnia przebarwienia.

Na plus również jego wydajność - wystarczył mi na dobrych kilka miesięcy; opakowanie z pompką co jest bardzo praktyczną i higieniczną metodą aplikacji; oraz cena i dostępność.

Polecam, świetny dla osób z cerą tłustą, problematyczną :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238086].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykły nawilżacz

Zacznę od tego, że ten krem nie matuje, co wynikało by z nazwy. Nawilża, nie zapycha, ale też nie powoduje polepszenia stanu cery. Podchodziłam do niego wiele razy, bo kupiłam od razu całe opakowanie, a nie próbki, ale za każdym razem efekt ten sam. Przy stosowaniu cały tydzień, skóra przetłuszczona, ani lepsza ani gorsza. Za te cenę nie polecam nawet próbować, bo nie ma co zrobić potem z tym kremem - chyba do kosza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228771].usefull || 0 }}% pomocna.

średniak

Kupiłam go w zestawie z żelem za około 50 zł.
Miałam Eucerin kojący krem nawilżający i bardziej jestem fanką tego. Używałam go ze względu na stosowanie Izoteku. I po prostu gdy lato minęło zapytałam dermatolog który teraz kupić bo wahałam się czy nadal ten kojący czy matujący. Zaproponowała że teraz matujący.
Plusem jest na pewno wydajność, bo mam go chyba z pół roku a może i więcej. Nie kupię go ponownie. Teraz chyba przymierzę się do La roche.
Nie widzę jakiś specjalnych efektów o których mówi producent

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Bardzo dobry

Krem stosuję już prawie 11 miesięcy, duży plus za wydajność.
+nadaje się pod makijaż
+nie zapycha
+faktycznie matuje
+nie podrażnia
+bezzapachowy
+lekko nawilża
+beztłuszczowy
+skóra jest miękka, wygładzona

Nie wiem jedynie jak z tym działaniem przeciwko trądzikowi i zaskórnikom, bo ja różnicy nie zauważyłam :) Z trądzikiem już od dłuższego czasu problemów nie mam, raz na jakiś czas coś wyskoczy, ale też szybko znika, zaskórniki zaś jak były tak są. Dlatego za to odejmuję gwiazdkę.
Jak znów uda mi się dorwać jakąś fajną promocję (kupiłam go podczas dni eucerin razem z żelem oczyszczającym i peelingiem z tej linii za chyba niecałe 40zł) to z pewnością kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027894].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa wybiórczo i nie na to co trzeba

Włączyłam go do swojej pielęgnacji gdy były jeszcze stosunkowo chłodne dni. W takim okresie moja cera jest w "normie". Nie jest źle ale nie jest też pięknie. Bałam się, że może podrażnić moją wrażliwą skórę twarzy ale na szczęście nic takiego się nie stało. Chciałabym dodać, że równolegle stosowałam żel oczyszczający z tej samej serii.

Biorąc pod uwagę opinię producenta co do jego działania, jestem w stanie zgodzić się jedynie w pełni z jego właściwościami nawilżającymi. Połowicznie jestem w stanie przyjąć, że posiada tam jakieś działanie matujące - kilka minut ale zawsze. Natomiast w żadnym wypadku nie powiedziałabym, że redukuje produkcję sebum, powstawanie niedoskonałości, a już na pewno, że zapobiega ich powstawaniu. W tym apspekcie całkowicie omija temat szerokim łukiem.

Duży plus natomiast daję za higieniczny sposób dozowania (pompka) i brak drażniącego zapachu. Nie będę również ukrywać, że jest wydajny.

Nie ma sensu się nad nim jakoś specjalnie rozwodzić, po prostu kiepski z niego zawodnik. Lepiej kupić krem nawilżający oraz dodatkowo solidny produkt który reczywiście będzie sukteczny w przypadku dolegliwości cery tłustej czy też mieszanej.

Natomiast chciałabym podziękować drogerii Hebe za możliwość przetestowania go wraz z żelem w zestawie za niecałe 60PLN ;-)

Używam tego produktu od: Marzec 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024504].usefull || 0 }}% pomocna.

na pewno nie dla tlustej skory

Kupiłam ten krem posiadając bardzo tłustą skórę z niedoskonałościami. Potrzebowałam lekkiego nawilżenia, bez obciążenia. Okazało się, że krem Eucerin właściwie nie nadaje się do niczego, ani się nie wchłania, mazał mi się po twarzy zostawiając maziajowaty, żelowy film. Skóra mi się następnie zaczynała namolnie błyszczeć jakby gruczoły łojowe dostały dodatkowego kopa, nawilżenia żadnego, raczej jakby ściągnięcie - czyli paradoksalny efekt: brak działania nawilżającego za to wzmożona produkcja łoju - maskarator jednym słowem. Jeden z najgorszych kremów jakie miałam. A do marki byłam nastawiona bardzo pozytywnie, generalnie produkty Eucerin się u mnie sprawdzają np. na tę samą skórę nakładałam Aqua Porrin i ten krem był super.
Na koniec dodam, że oddałam krem córce koleżaki, nastolatce u niej działał identycznie i finalnie wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: Miesiąc i poszedł w świat.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego więcej nie będzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017734].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Posiadając cerę tłustą z niedoskonałościami każdy chwalony krem-nowość z chęcią testuję licząc na to, że będzie rzeczywiście działał.
W przypadku Eucerin niestety tak nie jest. Krem kiepsko matuje i kiepsko nawilża. Owszem, jest lekki i szybko się wchłania, prawie nie pachnie i jest sprzedawany w opakowaniu z wygodną pompeczka, jednak jeśli chodzi o poprawę kondycji skóry to w moim przypadku takowa nie nastąpiła. Aby zmatowić skórę przed makijażem wolę jednak sięgnąć po bazę matującą, gdyż ten krem sobie po prostu nie radzi.
Ponadto ogromny minus za parabeny w składzie i brak filtrów UVA/UVB - przynajmniej podstawowy poziom ochrony w kremie na dzień byłby mile widziany. Wydajność również przeciętna, opakowanie wystarcza na ok. miesiąc stosowania przy regularnym używaniu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999639].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego

Mam cere mieszana, ze sklonnoscia do wypryskow. Szczegolnie na czole mam troche malych krostek i regularnie zawsze gdzies jakis pojedynczy mi wyskoczy. Kremu zaczelam uzywac na poczatku listopada, niestety nie sprawdza sie w zimowych warunkach i przy centralnym ogrzewaniu. Uzywam go na dzien i na noc i musze powiedziec, ze strasznie wysusza mi cere, zaraz po nalozeniu skora wsiaka go jak gabka. Nie ma mowy o matowieniu, bo mam swiecaca strefe T, wiec dobry puder matujacy musi byc, bo skora po chwili z suchej robi sie blyszczaca, a rano sucha.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972141].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły, lecz bez szału

W mojej ocenie ten krem jest dosyć przeciętny - z gatunku tych, które "nie szodzą, lecz cudów nie czynią".

+ wygodne opakowanie z dozownikiem
+ bardzo wydajny - używam go 4-ty miesiąc (nakładany codziennie rano)
+ dobrze się wchłania
+ trochę matuje
+ odpowiedni pod makijaż

- cena kompletnie nieadekwatna do jakości
- nie pomaga w redukowaniu niedoskonałości
- słabo nawilża

Produkt nie jest zły, ale na pewno nie warto za niego tyle płacić. Po prostu szkoda pieniędzy, zwłaszcza jeśli ktoś ma większe problemy z trądzikiem i liczy na konkretny efekt. Tutaj raczej nie ma co na niego liczyć.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[953212].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie matuje

Krem matująco-nawilżający kupiłam w maju z myślą o nadchodzącym lecie. Myślałam, ze będzie idealny na cieplejsze dni pod makijaż, dzięki słowu "MATUJĄCY". Jednak już w pierwszych dniach użytkowania zauważyłam, że matuje jedynie na 1,5-2 godziny, później twarz nie źle zaczyna świecić, dzieje się tak zarówno gdy siedzę w domu bez makijażu jak również po nałożeniu podkładu, pudru(obydwa matujące). Co do nawilżenia, nie jest rewelacyjne, ale też najgorsze nie jest, tak więc nie mogę się do tego przyczepić, gdyż przy mojej tłustej cerze nie jest ono priorytetem

Moim zdaniem plusami tego produktu są:
- fajna, lekka konsystencja,
-niewyczuwalny zapach,
-dobre nawilżenie,
-opakowanie typu air-less

Minusy:
-brak długotrwałego zmatowenia skóry
-działanie nieadekwatne do ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920508].usefull || 0 }}% pomocna.