Versace, Woman EDP

Versace, Woman EDP

Wyrafinowany i ponadczasowy zapach nawiązuje do nektaru kwiatów frangipani, soczystych liści jaśminu i orzeźwiającej bergamotki.
Nutą przewodnią kompozycji jest aromat orientalnego kwiatu lotosu a w tle wyczuć można owocowe nuty (śliwki i maliny) oraz błękitnego libańskiego cedru.

Typ zapachu: kwiatowy.
Nuty zapachowe: kwiat i liść Frangipani, jaśmin, dzika róża, Padparadscha Lotus, śliwka, malina, błękitny cedr libański, piżmo, ambra, bergamotka.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Ciekawy

Zapach przez długi czas kojarzył mi się z luksusem, nowością, świeżośią. Ma piękny, ożywiony zapach ale jest bardzo nietrwały. Dość przyjemny. Elegancki, smukły flakon.

fajny, ale wybitnie nietrwały

Zapach sam w sobie jest ciekawy- słodkawy, ale nie przesłodzony, lekki kwiatowy, dobry na dzień i na okres wiosenno- letni. Jest nienachalny i przez to dobry np do pracy lub na uczelnie. Czytałam negatywne opinie na temat flakonu- mi osobiście się on podoba. Dużym minusem zapachu jest natomiast jego nietrwalość- po 1,5 godziny w zasadzie go nie czuć.

Brzydal

Oj nie ... Ten zakup dokonalam także w ciemno jednak zdecydowanie nie przypadł mi do gustu . Dla mnie jest poprostu zbyt cierpki i kwaśny . Flagom mógłby byc ale zapachu nie jestem w stanie na sobie nosić . Na innych osobach tez mnie drażni . Oddałam siostrze chyba zdecydowanie najgorszy zapach Versace aczkolwiek charakterystyczny - wszędzie go Poznam .

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Niezłe.

Kupiłam mamie wraz z Perceive Dew (zielone) Avon i High Fly Mexx...i stoją...i stoją...Ja lubię nuty słodkie...mama świeże...te perfumy to taki mix'ik...trochę słodyczy, trochę świeżej pikanterii. Perceive prawie już nie ma, High Fly zużyte do połowy. Sugerując się tym, że te czwarty miesiąc stoją na półce w całości nasuwa się wniosek, że zapach jest raczej słodki. Mnie się jednak podoba.
Krótko:
+ subtelny,
+/- słodkawy,
+ budzi pozytywne zainteresowanie - wypsikałam się nim raz w perfumerii przed zakupem i niedawno skorzystałam od mamy, za każdym razem ktoś pytał czym tak ładnie pachnę.
----------------------------------------------------------------------------------------------
- trwałość - no nie powala jak na tę markę,
- flakon...pewnie w stylu Donatelli, nie moim, ale poręczny.

femme z fatalem

obiekt dostałam w prezencie urodzinowym.

flakon mnie bawi, ponieważ wygląda jak mały wibrator inspirowany Czarodziejką z Księżyca.

Nie próbowałam sprawdzać czy ta buteleczka lepiej by się spisała jako narzędzie do powodowania skurczów szyjki macicy i westchnień, ale jako perfumy spisuje się raczej bardzo kiepsko. Tym bardziej, że nie jest to produkt z niższej półki cenowej.

Zapach chemiczny - generalnie takie lubię, także w pierwszej chwili ten też spotkał się z moją aprobatą. Do zachwytu było jednakże daleko, gdyż zapach ten nie posiada żadnych cech dystynktywnych.

Dodatkowo jest wybitnie nietrwały. Po trzech minutach nigdzie go nie czuć. I to nie to, że ja go nie czuję, a świat wokół mnie owszem. Naprawdę go nie czuć. Przykre.

Mydliny

Na prawdę po tej marce spodziewałam sie czegoś więcej. Po zaaplikowaniu perfum pachną dośc fajnie, troszke słodko może kwiatuszkowo. Po chwili zapach przypomina mi mydliny . Po około 2 godzinach nie czuć go wogóle.
W porównaniu do męskich perfum tej marki Blue Jeans które ciągną za sobą ogon zapachu i utrzymują sie na skórze mega dlugo Women naprawde wypada kiepsko.
Taki zwykly drogeryjny żeby nie używać określenia marketowy perfumik.

Bańki mydlane

Perfumy zakupiłam pochopnie, spodobał mi się na testerze i po psiknięciu na skórę, wydawał mi się cudowny. Zapach lotosu powolnie uwalniający się i wchłonęło mnie na maksa. Ku mojej uciesze do swojej kolekcji dołączyłam zgrabny flakonik. Po czasie użytkowania stwierdzam, że to był strzał w kolano. Zapach może i ładny, kwiatowy, ale z czasem nie wyczuwalny na ciele. Żadnego ogona nie zostawiał:( Prócz tego perfumy jakość dziwnie zrobiły się mętne, oleiste. To był mój ostatni zakup tych perfum.

Najładniejszy zapach od Versace

Nie spodziewałam się, że poza Versense znajdę na półce z zapachami od Versace jakiś produkt wart zainteresowania. I pewnie nigdy z własnej woli nie przetestowałabym Woman w perfumerii - uroda flakonu nie zachęca do testów.
Traf chciał, że dostałam w prezencie całe 100 ml i muszę przyznać, że podoba mi się ten zapach. Nie jest płaskim różowym ulepem, jak mogłoby sugerować opakowanie.
Woman jest bardzo kobiecy, owocowo - kwiatowy, z dosyć mocną nutą piżma, które uwielbiam.
Początkowo czuję słodycz czerwonych owoców - niekoniecznie malin, przełamaną kwaskowatą nutką, potem pojawia się piękny lotos z odrobiną jaśminu, plus to cudowne piżmo. Wszystko ładnie skomponowane, idealnie wyważone. Fajna projekcja, bardzo dobra trwałość.
Woman nie ma w sobie nic z tandety wszechobecnej w tworach marki Versace. Jest jedynym spośród nich, który ma klasę.
Gdybym miała się do czegoś przyczepić, byłaby to przepaskudna butelka, poza nią podoba mi się wszystko, również cena ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

chemiczna landryna

Cała moja opinia zamyka się w 3 słowach- fiolet, tandeta, malina, landryna.
Kojarzy się z dyskoteką, panią w 20cm szpilkach i mini.
Nie wiem co mnie skusiło, żeby kupić, może cena?
Na szczęście szybko się go pozbyłam.

Ilość zużytych opakowań: testowane 4ml

Przecietne

Skusilam sie za namowa milej sprzedawczyni i pozytywnymi opiniami w necie.Probka tez pachniala dosc przyzwoicie.Niestety na mnie ten zapach zupelnie sie nie sprawdza.Jest chemiczny i duszacy.Trudno rozroznic nuty wiodace.Boli mnie od niego glowa.
Zgadzam sie z opinia powyzej - chemiczna landryna.
Trwalosc ok 2-3h.Bliskoskorny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Delikatne...

Jakiś czas temu psiknęłam się nimi w perfumerii i... się zakochałam. Wróciłam po nie, ponieważ wspaniale się rozwijają na mojej skórze. Są delikatne, kobiece i baaardzo trwałe...
Te perfumy są idealne na lato, ponieważ nie są ciężkie ani nachalne.
Kolejnym plusem jest buteleczka, która bardzo dobrze się prezentuje na mojej półce.
No i cena też nie jest zbyt wygórowana.

Na pewno kupię kolejną buteleczkę.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego 30 ml

kobiece

delikatny, kwiatowy, kobiecy....jednak jeśli ktoś nastawia się na wielkie WOW, będzie zawiedziony.

bardzo bezpieczny zapach, nie drażni otoczenia ale też nie wywołuje reakcji, nie rozwija się.

zaleta: piękny flakonik:)

nie wiem, czy kupię go znów...wolę zapachy, które coś sobą opowiadają, ideale na prezent:)

Ilość zużytych opakowań: 2*50