Eveline, Extra Soft, Luksusowy krem silnie regenerujący do skóry suchej i bardzo suchej `Bio oliwkowy`

24-godzinne nawilżenie i ochrona, intensywna regeneracja i świeżość, gładkość, ukojenie skóry. Doskonale wchłaniająca się formuła. Zawiera UVA/UVB. Luksusowy krem silnie regenerujący łączy w sobie całe bogactwo formuły szwajcarskiej o właściwościach silnie nawilżających, kojących i odżywczych. Cudowny, relaksujący zapach kremu oraz zawartość wyjątkowo skoncentrowanego wyciągu z liści oliwek przynosi natychmiastowe uczucie komfortu już po pierwszym zastosowaniu. Skóra twarzy i ciała pozostaje aksamitnie gładka, miękka i świeża. Skoncentrowany wyciąg z liści oliwek + oliwa z oliwek – odżywiają i głęboko regenerują. D-panthenol + Alantoina – działają łagodząco i kojąco. Urea – długotrwale i intensywnie nawilża oraz przywraca satynową gładkość
Kompleks witamin A+E+F – poprawia jędrność i elastyczność.

Nawilża.

Kupiony zaraz po szybkim zużyciu brata bliźniaka - kremu nawilżająco-ujędrniającego w turkusowym opakowaniu.
Jest wydajniejszy, ale nieco gorzej nawilża. Niemniej to nadal dobry wynik i moja skóra uspokaja się po jego zastosowaniu, rano jest nawilżona i miękka. Ma ładny zapach i bardzo wygodnie się go aplikuję - po części ze względu na konsystencję, a z drugiej strony na wygodne opakowanie - płytkie, ale szerokie.
Bardzo przypadły mi do gustu kremy z eveline do ciała. To na pewno nie ostatni, który wypróbowałam. :)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Nie do twarzy -zapycha

Krem dobrze sprawdza się do pielęgnacji rąk ciała, ale nie do twarzy. Mnie zapchal, więc zuzylam go do rąk. Średnio nawilża, więc mnie nie zachwycił. Taki sobie krem. Ma ładny zapach, jest wydajny i przede wszystkim tani.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zdecydowanie mój ulubiony !

Krem ma lekką puszystą konsystencję, nie pozostawia po sobie tłustego filmu, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań. Skóra po nim jest jedwabiście gładka, nawilżona. Naprawdę silnie regeneruje i pozbyłam się dzięki niemu suchej skóry szczególnie na łokciach, kolanach i udach. Jest niezwykle wydajny, bo stosuję go prawie codziennie a w opakowaniu jest go jeszcze sporo.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Test redakcji – Podkład Eveline Liquid Control HD

Cudowny

Moje odkrycie 2014 roku. Cudowny krem.

Zalety:
- skuteczny
- nie zapycha, nie uczula
- dostępność
- cena

Krem jest fantastyczny, szczególnie dla mojej cery, której szkodzi większość kosmetyków. Z wielkim trudem znajduję kosmetyk, który mnie nie uczula. Ten krem jest rewelacyjny. Aktualnie testuję wersję z olejkiem arganowym, jednak do oliwkowego będę wracać. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe - wersja 200 ml

Rewelacja!

Zwykle używam wersji z arganem, ale ostatnio przy zakupie postanowiłam, że czas przetestować inną wersje tego kremu i wybrałam oliwkową.
Nie wiem nawet czy nie jest lepsza niż ta arganowa, ma bardzo przyjemny zapach i nawilża jeszcze lepiej niż wersja arganowa.
Podobnie jak tamta wersja szybko się wchłania, jest bardzo wydajny i jak na tak dobry kosmetyk cena jest śmiesznie niska a dostępność też jest wysoka.

Używam tego produktu od: 1 mięsiąca

świetny!

Krem lekki, szybko wchłaniający się. Skóra po nim jest gładka, miękka, po prostu przyjemna;)

Lubię go także nakładać na twarz- nie zapycha,nawilża.

do tego ten miły, delikatny zapach!

Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: 5mc

Świetny lekki kremik

Plusy:
+szybko się wchlania, jest lekki
+wygładza, bardzo delikatny, nie podrażnia, zdażało mi się nawet posmarować nim twarz
+wydajny
+delikatny zapach
+dobry na lato

Minusy:
-nie jest regenerujący, raczej do skóry normalnej

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ideał.

Niezwykle lekki i wydajny krem, który wspaniale nawilża całe ciało.

+ Nie uczula
+ Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej skóry
+ Delikatny, ładny zapach
+ Wydajny - wystarczy niewielka ilość
+ Pozostawia skórę miękką i nawilżoną
+ Niska cena

- Niezbyt poręczne opakowanie, bez pompki.

Używam tego produktu od: Rok

Tak, tak, tak

Kupiłam go za bagatela ok.5 zł, zatem cena zachwyca już na starcie, a jak jest z jakością?

PLUSY:
+ kocham kocham kocham zapach tego kremu! Jest delikatny, nie drażniący naszych nosków, lekka oliwka! Nie czuć chemii!
+ niska, niska, a nawet bardzo niska cena co do jakości produktu
+ dostępność
+ rzeczywiście silne nawilżenie skóry
+ filtry UVA
+ nie uczula oraz nie podrażnia
+ wizualnie również jest ok!
+ wydajność! Chociaż u mnie nawet szybko się skończył, ale był mocno katowany dzień w dzień!
+ konsystencja, nie ucieka
+ uniwersalny

MINUSY:
JAK NA TAK NISKĄ CENĘ NIE DOPATRZYŁAM SIĘ MINUSÓW, MEGA POZYTYW!

PODSUMOWUJĄC szczerze polecam wizażanki! Testujcie, a pokochacie! :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

RE-WE-LA-CJA

Mam bardzo suchą skórę i gdy kupiłam pierwszy raz to masełko po prostu się zakochałam.

+ piękny zapach
+ cudowna konsystencja
+ świetnie nawilża
+ nadaje się pod makijaż
+ można stosować non stop nic się nie dzieje
+ skóra od razu staje się lepsza, jak gdyby
dowartościowana ;)
+ wygodne i ładne opakowanie

Kupuję go gdy tylko mi się kończy. Zdecydowanie polecam wszytskim osobom posiadającym suchą i bardzo skórę . Jednakże może kogoś zapychać. Dla mnie jest idealny ;)

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Przyjemny, uniwersalny, skuteczny

Nie posiadam dużo produktów tej firmy, ale jeżeli przynajmniej połowa będzie takiej jakości jak ten krem to mogę sięgać po jej produkty.

Na pozytywnie:
+delikatny zapach (nie wiem czy oliwkowy) nienachalny, kremowy, przyjemny
+gęsty, nie przelewa się przez palce
+łatwo rozsmarowuje się na skórze, gęsta konsystencja pod wpływem ciepła skóry delikatnie się rozpuszcza i ułatwia wmasowanie
+nadaje się do ciała, ale także do twarzy
+nawilża skórę na dość długo, nie pozostawiając filmu
+wydajny, starczył mi na parę miesięcy
++++++!nie natłuszcza, brak uczucia ciężkości

Nie dopatrzyłam się minusów.

Produkt naprawdę dobry. Spełnione obietnice producenta. Na pewno skuszę się jeszcze raz, ale na razie skuszę się na inne rodzaje. Już zakupiła w żółtym opakowaniu, ale jeszcze przyczaję się na czerwone.

Zdecydowanie mogę polecić każdemu kto lubi lekkie masełka.

Nie, nie, nie!

Od jakiegoś czasu zmagam się z bardzo suchą skórą, a że uwielbiam zapach oliwki, skusiłam się na ten krem. To nie był najlepszy pomysł.
Bardzo wolno się wchłania, a skóra po posmarowaniu nim jest jakby tępa i gumowata w dotyku. Mam wrażenie, że w ogóle nie nawilża, a jedynienatłuszcza najbardziej wierzchnią warstwę skóry. Jest poręczny i wygodny w użyciu, tani, ale to na nic przy tak beznadziejnym działaniu.
Zapach oliwki również mnie rozczarował. Jest bardzo chemiczny i nienaturalny.
Temu kosmetykowi mówię stanowcze nie. 10zł wyrzucone w błoto.