L'Oreal Paris, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

L'Oreal Paris, Infaillible Eyeshadow (Cień do powiek)

Pojemność 3,5 ml

Nowe cienie utrzymują się na powiece przez 24h, wytrzymują 11 tysięcy mrugnięć, są odporne na ścieranie i wodę, lecz łatwe w demakijażu. Nie osypują się, nie gromadzą się w załamaniu powieki.

Cena: 40zł / 3,5g
/m/

na zawsze w mojej kosmetyczce

Posiadam kolor czarny
+ kolor jest intensywny z czasem, nie robi się szary na powiece, jak w przypadku innych cieni
+ do stosowania na sucho jak i mokro
+ trwały
+ wydajny
Nadaje się do stosowania jako eyeliner

Szkoda, że zapomniany

Wielka szkoda, że L'oreal wycofał te cienie z polskiego rynku. Nie rozumiem tej decyzji. Na szczęście można je kupić niedrogo w internecie. I warto!

Ostatnio wróciłam do dość lekkiego makijażu oka - tusz plus lekko połyskliwy cień na powiece. To był mój ulubiony duet w czasach późnego liceum. Nie mam czasu ani ochoty na bawienie się makijażem oraz cieniami No i jakoś wersja naturalna ostatnio najbardziej mnie pociąga. Szczególnie na dzień.
Mam odcień 002 Houglass Beige - połyskliwy, szampański beż, lekko złoty i metaliczny.
Cień ma dziwną formułę niby jest sypki ale nie suchy, przypomina dobrze zmielony mokry piasek. Lekkie mizianie palcem lub pędzlem po jego powierzchni nie robi szkód, wydaje się być sprasowany, dopiero mocne wbicie palca sprawia, że staje się sypki. Dla mnie to pewna nowość, nie miałam nigdy cienia o takiej konsystencji.
Co zauważyłam zdecydowanie lepiej wygląda nałożony barbarzyńsko paluchem a nie pędzlem (nie ważne czy z włosia sztucznego czy naturalnego). Pędzel odbiera mu połysk i metaliczność. Dopiero nałożony palcem uzyskuje pełnię połysku. A właściwie można by nawet rzec - taflę. Cień błyszczy i to mocno. Są w nim drobiny ale niezbyt nachalne, i niezbyt wielkie. Żaden gruboziarnisty brokat.
Utrzymuje się na powiekach cały dzień, nawet bez bazy - nie roluje, nie zbiera w załamaniu. Cały dzień wygląda jak tuż po nałożeniu.

Dla fanek połysku i blasku. Ja się na pewno skuszę na następne kolory.

Trzeba się z nimi napracować, ale warto!

L\'Oreal Infallible to legendarne cienie, które są na rynku od kilku lat. Ich formuła jest dość nietypowa - są to prasowane pigmenty, można nakładać je na sucho lub mokro. Stacjonarnie ich cena jest zaporowa, ale w Internecie jest olbrzymi wybór kolorów i to za jakie pieniądze...jedyne 10 zł!
Moją przygodę z cieniami Infallible rozpoczęłam od bardzo popularnego 002 Hourglass Beige - szampański kolor, który cudownie błyszczy, idealny do stosowania w wewnętrznych kącikach oczu. Później dokupiłam jeszcze 012 Endless Chocolat - ciemny brąz ze złotą poświatą, świetnie spisuje się przy podkreślaniu załamania powieki na co dzień lub przy smoky eyes. Ostatnim moim nabytkiem, który stosuję na całą powiekę jest piękny różowo-brzoskwiniowy cień - 405 Pink Sapphire.
+ Cienie zamknięte są w wygodnych, odkręcanych słoiczkach z zabezpieczającym wieczkiem, którego polecam nie wyrzucać. Bez niego cień zaczyna się rozwalać i kruszyć.
+ Każdy z posiadanych przeze mnie kolorów jest niesamowicie napigmentowany.
+ Pięknie połyskują na powiece, nie są jednowymiarowe, mienią się na kilka kolorów.
+ Posiadają kremowo-pudrową konsystencję, są jakby lekko mokre. Można nakładać je palcem, to wygodna metoda. Ale aplikowane lekko zwilżonym pędzelkiem utrzymują się najlepiej. Stosowane na sucho wymagają aplikacji na bazę.
+ Cienie wytrzymują na powiece cały dzień, przy czym nie tracą na intensywności.
+ Niesamowicie wydajne.

- Osypują się przy aplikacji, szczególnie upierdliwe jest to w przypadku ciemnego koloru. Trzeba uważać z ilością cienia na pędzlu.
- Pod koniec dnia zbierają się w załamaniu powieki.

Pomimo tego, uwielbiam te cienie! Żadne inne produkty nie zapewniają takiego efektu na powiekach, używam ich codziennie i z pewnością skuszę się na kolejne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 3 w użyciu

Genialne!

Postanowiłam jakiś czas temu wypróbować cienie z Inffalible. Wybór padł na kolor Endless chocolate czyli niekończąca sie czekolada. Jestem zachwycona tymi cieniami!! Są trwałe, nie osypują się, są mocno napigmentowane- można jednak z łatwością dozować ich intensywność poprzez ilośc nakładanego kosmetyku. Pięknie opalizują na powiece, ładnie się blendują. Kupiłam je w drogerii internetowej za ok. 10 zł. Z pewnością dokupię kolejne kolory. Polecam nawet dla posiadaczek szybko przetłuszczających sie powiek- ja takie mam, a u mnie cienie wytrzymują spokojnie 10 godzin i to bez wchodzenia w załamania.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zakochałam się w nich!

Do tej pory zakochana byłam w cieniach Bourjous, ale po latach mój ukochany beż się skończył i nowego, nawet podobnego w teksturze, wyglądzie, wrażeniu nie mogłam dostać. Wszystkie dawały mi tylko namiastkę... no i zobaczyłam złoty cień Loreal z nowej kolekcji, nie było to to co chciałam, ale efekt jaki dawał na ręce był obietnicą czegoś przepięknego, no i nie zawiodłam się! połyskując na dolnej powiece pięknie dał się rozprowadzić mgiełką do skroni już leciutkim tylko wachlarzem połyskujących iskierek. Ach... no i stało się. Ale że ja kolorów bardzo mało używam, a nie było tam takiego beżu jak chciałam patrzyłam tęsknym okiem na inne cienie ale na Loreal patrząc bardziej ... bo wspomnienie jakości mojego złota było jak balsam na duszę :-) No i zobaczyłam cienie, właśnie te, infaillibe... beż i nieco ciemniejszy, już nie złoty ... połyskujący caramel, niby to perła a jednak nie, ten jaśniejszy niby mat a jednak nie do końca mat, to taki "mokry, satynowy mat" , cena 15 zł... a niech tam, kupuję może kiedyś znajdę to czego chcę! No i stało się! Pierwsza próba nałożenia cienia i już wiedziałam że go kocham!

- CUDNY zrobił dokładnie to czego chciałam, ożywił, nadał lekkiego koloru, ale wciąż pozostawił wrażenie widocznej, NATURALNEJ skóry, dokładnie - to cień a nie farba na oko!

... i o to mi chodziło!!! no i dokupiłam, z lekkim strachem że przesadzam tym razem dostałam je za 11 zł, brąz i czarny. Tak trudno o brąz jaki chcę, nie wyzywający ot robiący naturalny cień na mym oku no i...

- można go CUDOWNIE STOPNIOWAĆ od bardzo delikatnej mgiełki bo bardzo soczystą czekoladę, cudnie zlał się z sąsiadującym caramelem, jakby jeden wsiąkał w drugiego nie wymagał długiego blendowania.

- TRWAŁY - od 7 rana do 19 bez skazy! nic się nie zrolowało, nic się nie stało, jest taki jaki był, a mam powiekę opadającą skorą do wilgoci.

- 3,5 GRAMA! to średnio 2-3 inne cienie!

Mam teraz 4, i mimo że kolorówk mało używam, baaardzo sporadycznie raczej jako akcent... to kusi mnie jeszcze dokupić... zielony? niebieski? jestem "zima" z piwnymi oczyma :-)

Bardzo trwały

Cień do powiek wart polecenia, utrzymuje się dość długo na powiece, nie zbiera się w załamaniu powieki, daje fajny odcień, rozświetla powiekę. Bardzo duży plus za nie obsypywanie się.
Wydajny.

+ rozświetlają
+ są trwałe
+ wydajne
+ nie obsypują się
+ nie gromadzą w załamaniu powieki, ale ja zawsze używam bazy, więc nie wiem jak się ma sprawa "na sucho"
+ do kupienia w drogerii internetowej za niecałe 10 zł.

Minusów brak. Ideały :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilku jednocześnie

Bardzo fajne !

Posiadam dwa cienie nr. 007 unlimited sky w odcieniu nieba oraz 407 gold imperial złoty.
Zamawiałam je przez internet. I...
Złotym jestem zachwycona! Jest po prostu przepiękny, połyskujący bardzo luksusowy.
Niebieski jest byle jakim kolorem, zimnym i nie za bardzo wiem co z nim zrobić.
Cienie tak czy inaczej polecam ponieważ są trwałe i piękne

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Najlepszy jaki do tej pory miałam.

Żałuję, że nie zaopatrzyłam się w więcej kolorów podczas promocji, bo z tego co mi wiadomo, mają zostać wycofane (dlaczego znowu oni to robią?!)
Oceniam odcień 020 Pebble Grey, szaro-niebieski odcień. Produkt jest zbitnym pigmentem o bardzo dobrej konsystencji, ślicznym kolorze i dobrej trwałości na moich tłustych powiekach. Jest wydajny, a do niego dołączony jest tak jakby "ściskacz", dzięki któremu cień jest zbijany. Będę czaić się na jeszcze pare kolorów :)!

jak dla mnie rewelka

Zakupiłam na promocji i nie żałuję. Posiadam kolor 002 i 014. Na bazę i bez bazy - długotrwały efekt. Wyraziste kolory. Nie osypują się. Jestem w pełni zadowolona. Pozdrawiam

Nic szczególnego

Kupiłam ten cień już jakiś czas temu, zanim naczytałam się i naoglądałam peanów na jego temat. Tym bardziej jestem zaskoczona, jak moje osobiste odczucia różnią się od opinii innych.
Mam kolor ceglastoróżowy (nie pamiętam w tej chwili numeru) i powiem tak: oględnie rzecz ujmując, nie wyróżnia się on niczym specjalnym. Nie zauważyłam ani super pigmentacji - wręcz przeciwnie, na mojej powiece wygląda bardzo blado, ani niezwykłej trwałości - ot, jak każdy inny cień z mojej kolekcji. Bardzo słabo trzyma się powieki, mimo że używam go zgodnie ze sztuką.
Ma przyjemny kolor i ładny połysk. Jest wydajny. I tyle... Może trafiłam na trefny towar albo akurat z tym odcieniem jest coś nie halo? Nie wiem i nie przekonam się, bo za takie pieniądze więcej kupna nie zaryzykuję.

Używam tego produktu od: 3 miesiące?

cudowny!

Mam kolor 016 - Coconut Shake, jest idealny jako cień bazowy i pod linię brwi.

Plusy:
- ma wspaniałą lekką, nie do końca musową konsystencję,
- bardzo dobrze się go rozprowadza,
- dobrze napigmentowany,
- wydajny,
- trzyma się bardzo długo

Minusy:
- mógłby być tańszy... :)

z chęcią kupiłabym więcej kolorów, jest to jeden z najlepszych cieni jakich używałam!