Sebium H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Sebium H2O

Cena już od 42,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym do oczyszczania twarzy.
- Mieszanej i tłustej
- Trądzikowej
- Trądzikowej poddanej kuracji wysuszającej
- Podrażnionej wskutek nadmiernego rogowacenia naskórka, zwłaszcza przy ujściach mieszków włosowych

DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:
- Reguluje pracę gruczołów łojowych
- Posiada właściwości kojące i łagodzące
- Nie narusza hydrolipidowej warstwy ochronnej skóry
- Bardzo dobrze tolerowany
- Nie wysusza skóry
Może być używany jako preparat do demakijażu.

• Aqua,
  • Parfum

Dodanych produktów: 88

Napisanych recenzji: 538

jest ok

Od dłuższego już czasu używam wersji Sensibio, ale jako, że ostatnio znów zmagam się z trądzikiem postanowiłam spróbować Sebium.

Niestety, ale oczu nie jestem w stanie nim zmyć. Szczypie, bardzo podrażnia. Dodatkowo mam wrażenie, że gorzej radzi sobie z tuszem niż jego różowy brat.
Do zmywania kremu bb i filtra z twarzy sprawdza się całkiem nieźle. Fajnie odświeża, nie podrażnia. Cera nie szczypie, ani nie czerwieni się. Tutaj tez mam wrażenie, że muszę trochę bardziej pomachać wacikiem niż w różowej wersji.

Co do jego wpływu na cerę to niestety nie zauważyłam poprawy.
Fajnie było go wypróbować, ale nie chwycił mnie za serce, więc nie kupię go ponownie, tym bardziej, że kosztuje nie mało.

Nie polecam, nie odradzam. To dobry płyn, ale niestety tylko dobry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228183].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Delikatne oczyszczanie

Płyn delikatnie oczyszcza skórę, nie podrażnia jej, niestety nie radzi sobie z moim tuszem do rzęs. Bardziej jednak chodziło mi o zmniejszenie przetłuszczania w strefie T, więc stosuję go tylko do oczyszczania twarzy, przez co jest wydajniejszy, do demakijażu oczu mam inny.
Plusy: matuje, zmniejsza pory a co za tym idzie ilość zaskórników. Wydajność na plus.
Minusy: cena..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228136].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Ideał!

Używam już od kilku lat i nie wyobrażam sobie swojej kosmetyczki bez niego. Miałam kilka prób przejścia na coś tańszego, ale za każdym razem wracam, przed zużyciem opakowania "zamiennika" :-) Bioderma H2O świetnie wpływa na stan mojej cery, doskonale usuwa każdy makijaż (oprócz wodoodpornego oczywiście), jest przy tym bardzo łagodny dla skóry. Cena w promocji (69 zł za dwie półlitrowe butelki) też nie odstrasza. A po oczyszczeniu twarzy, wacik nasączony tym płynem świetnie usunie oporne zabrudzenia z butów i torebek, z którymi nie radzą sobie żadne inne sposoby :-)
Jest genialny, polecam każdemu, kto walczy z trądzikiem. Sam oczywiście go nie wyleczy, ale stworzy świetne warunki do działania leków i kremów pielęgnacyjnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197783].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 15

Oczekiwałam lepszego efektu.

Nie jest zły, ale przy regularnym stosowaniu trochę wysusza skórę, chociaż ogólnie jest delikatny. Nie zauważyłam też, żeby jakoś specjalnie poprawiał stan cery. Kupiłam go, bo chciałam mieć coś bardziej antybakteryjnego, co by likwidowało wypryski i zaskórniki. Spektakularnego efektu brak, a nawet miałam wrażenie, że trochę mi męczy skórę. Różowy jest dla mnie zdecydowanie lepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 91

Godny polecenia ;)

-Cena, choć adekwatna do jakości
-Dostępność (zamawiałam go przez internet)
-Wydajność (mam wrażenie, że szybko się kończy ta buteleczka 250ml)

+Nie uczula, nie podrażnia, nie zatyka porów
+Można używać do demakijażu oczu, zmywa bardzo dobrze bez skutków ubocznych dla oka
+Dokładnie zmywa makijaż, nie trzeba wiele pocierać, powtarzać
+Delikatny, przyjemny zapach
+Konsystencja jest ok, skóra nie jest lepiąca
+Nie wysusza
+Skład
+Moja mieszana cera go lubi, nie powodował niemiłych niespodzianek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168176].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 114

Idealny dla mojej skóry

Uwielbiam płyny micelarne Biodermy.
Testowałam wszystkie 3 wersje, jednak ta dla skóry tłustej/mieszanej najbardziej przypadła mi do gustu.

+ doskonale oczyszcza twarz z makijażu i zanieczyszczeń
+ można nim zmyć makijaż oczu (jest równie skuteczny jak wersja czerwona i niebieska)
+ wspaniale odświeża
+ nie zapycha porów
+ skóra po jego użyciu jest lekko matowa i doskonale odświeżona

+/- jest średnio wydajny

Nie mam płynom Biodermy nic do zarzucenia, a wersja zielona jest moim zdecydowanym faworytem. Ze względu na lekko matujące właściwości przebija wersję czerwoną dla skóry wrażliwej (natomiast jeśli chodzi o zmywanie makijażu, wszystkie 3 wersje są równie dobre).
Myślę, że spośród płynów Biodermy każdy znajdzie coś dla siebie.

Kupowana w promocji i w dwupakach (DOZ, ZikoApteka, SuperPharm) jest bardzo opłacalna.

Zdecydowanie polecam posiadaczkom skór tłustych i mieszanych.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1131841].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 42

Bardzo ładnie pachnie ale niewydajny.

Kupiłam ten płyn zachęcona promocją. Myślę że opłaca się go kupować tylko na promocji, inaczej wychodzi trochę drogo w porównaniu do innych, równie dobrych płynów drogeryjnych:
+ bardzo ładny zapach, rewelacyjny, do tego utrzymuje się na skórze przez pewien czas
+ odświeża, koi i oczyszcza, na pewno służy skórze mieszanej, mi pomógł kiedy moja cera była w dość kiepskim stanie
+ nadaje się do zmywania makijażu, radził sobie bardzo dobrze z tuszem, kreską cieniami a nawet bardzo intensywnymi szminkami, dobrze sprawdza się także w roli tonizującej

Niestety ma też jeden dość duży minus. Płyn po prostu jest niewydajny, szybko go ubywa. Przy codziennym stosowaniu nie wystarczy na bardzo długo, zakładając że używamy go rano i wieczorem. Kupiony w promocji bardzo się opłaca.

Polecam zdecydowanie dla cery mieszanej i tłustej. Ja prawdopodobnie już do niego nie wrócę bo moja cera trochę się zmieniła - ale za to z chęcią kupię czerwoną Biodermę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1120736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Bardzo dobry

Produkt bardzo dobry, nie podrażnia oczu, nie zostawia tłustej warstwy, przyjemnie odświeża. Skóra po jakimś czasie robi się delikatna i widocznie promienna. Skutecznie zmywa różnego rodzaju makijaż. Minusem może być mała wydajność, ale to minus każdego produktu tej kategorii.
Używam na zmianę z la roche posay, avene - w zależności który jest aktualnie w promocji.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Bardzo dobry

Płyn kupiłam przypadkowo, w aptece nie było mojego. Okazał się strzałem w 10 ! Świetnie domywa resztki makijażu, odświerza skórę. Stan mojej mieszanej cery wyraźnie się poprawił: zaskórników jest mniej, zapomniałam o większych niespodziankach. Wydajny, neutralny zapach.
Jedyny minus to lekki dyskomfort dla oczu, ale ja mam bardzo wrażliwe oczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 średnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040358].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Nie umywa się do czerwonej Biodermy

Zachęcona niesamowitą skutecznością czerwonego płynu micelarnego z Biodermy, kupiłam tym razem zielony, żeby zobaczyć czym się różnią. Hm - i zobaczyłam :) O ile czerwony jest łagodny, nie szczypie, bardzo go lubię - o tyle zielony powodował zaczerwienienia oczu i duży dyskomfort przy stosowaniu. Kończę właśnie drugie duże opakowanie (kupiłam dwa w cenie jednego) i modlę się, aby już się skończył - moje oczy cierpią straszliwie :) Dwie gwiazdki za to, że dobrze zmywa plus myślę, że po prostu źle dobrałam kosmetyk do wrażliwości skóry.

Jeśli masz skórę wrażliwą - zdecydowanie nie polecam, proponuję czerwony płyn!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021939].usefull || 0 }}% pomocna.