Lawendowa Farma, Mydło `Miętowe orzeźwienie`

Lawendowa Farma, Mydło `Miętowe orzeźwienie`

To najlepsze mydło na letnie upały - przyjemnie chłodzi rozgrzaną skórę. kiedy jesteś w dalekiej podróży naprawdę warto mieć je przy sobie, wspaniale odświeża i regeneruje skórę. Ziarenka maku delikatnie złuszczają naskórek. W składzie kosmetyku znajduje się: olej kokosowy, oliwa, olej słonecznikowy, olej palmowy, wodorotlenek sodu, woda destylowana, mak, olejki eteryczne: miętowy i eukaliptusowy.

Cena: 9zł / 100g
/m/

peelinguje i odświeża latem

Latem skusiłam się na mietowe mydło, bo chciałam czegoś, co będzie odświeżało podczas upałów ;) I faktycznie mydło działa - chłodzi skórę, robi się nam od razu przyjemniej i bardziej świeżo. Nie wysuszało skóry, nic złego nie zrobiło. Drobinki maku peelignują mocno, więc jeśli nie zależy nam na intensywnym ścieraniu, to trzeba delikatnie się nim posługiwać. Nie przepadam za peelingami, więc to mydło nie stało się moim ulubionym. Tym bardziej, że Owisany Bobas delikatnie ścierał i lepiej się nadawał do zwykłego mycia codziennego. Ale przyjemnie się mietowego używało, nie powiem. Nie zużyłam całej kostki, bo jesień mnie zastała, a już za zimno było na dodatkowe wychładzanie :p Widać, że mydło jest bardzo wydajne, krojone za 3 mniejsze kostki.

Używam tego produktu od: latem przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecała kostka