Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Żaden inny

Próbowałam wielu płynów micelarnych i zawsze potulnie wracam do Biodermy. Delikatnie oczyszcza i świetnie zmywa makijaż, jest bardzo wydajny, przyjemny w użytkowaniu. Nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez niego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606631].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale drogi

Kupiłam zachęcona opiniami vlogerek/blogerek kosmetycznych i przyznam, że jestem zachwycona. Płyn dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry, lekko ją nawilża i pozostawia miłą w dotyku, nie zapycha porów. Niestety jest dość drogi co sprawia, że szukam tańszego zamiennika.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1606336].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk, najlepszy, zawsze wracam

Co tu dużo mówić - Bioderma ma wspaniałe kosmetyki, a ten płyn to mistrzostwo.

Poleciła mi go wizażystka, jako płyn kojący i genialnie oczyszczający moją wrażliwą skórę.

W składzie ogórek, którego uwielbiam :)

Czuję wręcz, jak płyn "wyciąga" mi zanieczyszczenia ze skóry, więc moje pory są oczyszczone i zwężone <3

Kupuję go zawsze w zestawie 1+1 i wychodzi dobra cena, bo produkt jest mega wydajny i ślicznie wygląda na półce w łazience :)

Polecam! Nie ma lepszego i zawsze do niego wracam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595961].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Szału nie ma

Nie rozumiem tego fenomenu. Dobrze domywa makijaż, nie podrażnia, jest wydajny, ale to samo robi wiele innych (i tańszych) miceli. Dodatkowo bardzo ściągał mi skórę, czułam się niekomfortowo i musiałam dodatkowo zmywać go wodą. Raczej do niego nie wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z milszych dla cery!

Używam go od dłuższego czasu. Jestem zadowolona.
Plusy:
-nie wysusza skóry,
-dokładnie oczyszcza'
-nie zatykaja sie pory,
-skóra czuje się moja dopieszczona,

Minusy:
-cena- ale ja zawsze kupuje na promocjach :)

Polecam! Oprócz Biodermy w podobnej cenie używam na przemniennie z Lorealem i Tołpą.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572161].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę rozczarowana...

Po przeczytaniu wychwalnych opinii na wizażu oczekiwałam że micel Biodermy zrobi na mnie duże wrażenie. No niestety rozczarowałam się, bo działanie ma identyne jak o połowę tańsza Mixa czy jeszcze tańszy Garnier... Niby wszystko domywa, nie podrażnia i działa tak ja ma działać micel, ale po co mam przepłacać, jeśli taki sam produkt dostanę dużo taniej?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567431].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki miałam

W końcu się na niego skusiłam! I nie żałuję. Cena wydawała mi się wysoka, co skutecznie mnie odstraszało, ale gdy koleżanka dała mi małą buteleczkę do wypróbowania to musiałam kupić pełnowymiarowy produkt, bo jest po prostu rewelacyjny, Bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, Nie trzeba trzeć oczu, wystarczy przyłożyć płatek i potrzymać przez chwilę. Nic nie szczypie, nie uczula, nie podrażnia. Płyn jest też bardzo wydajny, dlatego już ta cena tak bardzo mi nie przeszkadza, skoro widzę, że mam go dłużej niż inne płyny. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558601].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk w mojej rutynie pielęgnacyjnej

Używałam wielu płynów micelarnych, a ten jest najlepszy!

PLUSY:
- dokładnie zmywa makijaż
- nie podrażnia, jest delikatny
- wydajny

MINUSY:
- dla niektórych może być to cena, ale warto polować na niego na wyprzedażach, na których często się pojawia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518241].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Kiedyś bardzo lubiłam ten produkt i zawsze musiałam mieć zapas. Nie podrażnia, nie szczypie, nie przesusza, nie pozostawia uczucia mgły na oku, czy tłustego filmu. Ładnie domywa, nawet eyeliner, czy matowe ciężkie pomadki... Zdradziłam go z różowym Garnierm, dla oba działają tak samo, więc po co przepłacać... Biodermę lubię, ale nie wracam póki co

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508111].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham Biodermę

Bardzo dobry płyn do demakijażu. Uwielbiam go. Idealnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, zawsze mam z tym problem, zaczynają mnie szczypać. Jest bardzo wydajny, do kupienia w dużej butelce. Obecnie nie wyobrażam sobie używać innego płynu. Dla mnie ideał!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507311].usefull || 0 }}% pomocna.