Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Wspaniały

Na codzień nie używam kosmetyków wodoodpornych, ale jeżeli muszę (bo okazja tego wymaga) to na pewno nie zmywam go biodermą. To jedyny minus produktu, że przez swoje delikatne i łagodzące działanie, nie radzi sobie z owym makijażem. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszeń i zaczerwienień w takich miejscach jak policzki, nos, broda i czoło. Te zaczerwienienia są szczególnie widoczne w okolicach policzków i nosa. Kosmetyk kupiłam na jakiejś promocji w aptece za niedużą kwotę. Po około dwóch tygodniach różnica była zauważalna. Zaczerwienienia zaczynały ustępować, skóra wydawała się uspokojona i złagodzona. Jednak podczas miesiączki problem nawracał ale bioderma radziła sobie z nim na nowo. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, jednak nie jestem typem czystego wrażliwca, więc ciężko mi powiedzieć jak zadziała na takie osoby. Dla skóry mieszanej jak najbardziej polecam. Buteleczka jest duża, więc starczy na ok 2,5 do 3 miesięcy codziennego stosowania. Kolejną rzecz jaką zauważyłam to to, że gdy niechcący produkt napłynął mi do oczu, to absolutnie nic nie szczypało. Widziałam trochę "jak przez mgłę", ale nie zaszkodził. Produkt jest jak najbardziej godny zaufania i polecenia ale zakupiony tylko na promocji. W innym wypadku, moim zdaniem cena jest mocno wygórowana...

Ok

Produkt ten dostałam w prezencie od zachwyconej nim koleżanki. Miałam po użyciu tego płynu przekonać się do jego wspaniałości, która pokonuje wszystko co stworzyła do tej pory ludzkość. Zadanie było niełatwe ponieważ nie jestem fanką miceli- twarz co wieczór myję olejkiem i żelem. I niestety, bioderma nie zmieni moich przyzwyczajeń, choć jak na płyn micelarny jest faktycznie bardzo skuteczna. Wielkim jej plusem jest fakt że nie podrażnia oczu. Nie mam specjalnie wrażliwej skóry, ale ta w okolicach oczu zawsze bardzo cierpiała przy zmywaniu, nawet bardzo delikatnymi produktami. Oznacza to że faktycznie ten płyn powinien się sprawdzić w stu procentach u dziewczyn mających z wrażliwością dużo większe problemy niż ja. Jednym z powodów mojej niechęci do miceli jest to że zasadniczo uznaje je za średnio efektywne przy myciu twarzy. Biodermę też za taką uznaję, nie ma w ogóle porównania z olejkami, które w połączeniu z żelem myją twarz idealnie. Jednak trzeba przyznać że w swojej klasie jest bardzo skuteczna.
Najbardziej sprawdziła mi się w podróży i przy zmywaniu twarzy po powrcie z pracy ale przed nałożeniem nią popołudniowej pielęgnacji. Jest także bardzo wydajna. Reasumując- nie przekonałam się do zmiany sposobu mycia twarzy ale biodermę oceniam wysoko i doceniam fakt że jest taki produkt na rynku. Nie sądzę żebym do niej wróciła, choć także tego nie wykluczam.

Najlepszy i najbezpieczniejszy

Ten płyn micekarny jest rewelacyjny. Świetnie zmywa makijaż, usuwa z twarzy wszelkie zamieczyszczenia, odświeża, przywraca równowagę i przygotowuje skore do przyjecia kremow. Jest bezpieczny i ratuje podczas podrażnień. Jego długotrwałe stosowanie bardzo poprawiło stan mojej cery i podwyższylo stopień nawilżenia. Jestem mu wierna od lat.

Anna Małecka masaż twarzy

v good

Bardzo dobry micel. Nie podrażnia, zmywa co trzeba bez dużej ilości tarcia, nic po nim nie piecze, nie swędzi i generalnie zmyje prawie wszystko. Myślałam, że lepszego nie znajdę co mnie trochę bolało w portfel, ale okazało się, że płyn micelarny L'oreal (ten nowy w sporej butelce) to praktycznie to samo w dużo niższej cenie. Sorka, Bioderma.

Najlepszy

W końcu coś dla mojej wrażliwej skóry.
W składzie przede wszystkim nie znajdziemy substancji podrażniających np. alkoholu, przez którego nie toleruje większości produktów tego typu. Formuła jest bez parabenów,

Bardzo dobrze radzi sobie z wszelkiego rodzaju kosmetykami (wodoodpornymi też) Bez problemu usuwa ich z naszej twarzy, a wystarczy jedno przejechanie wacikiem ! Nie pozostawia uczucia lepkości na skórze, ani żadnej tłustej warstwy. Nie zatyka porów, nie wysusza i nie ściąga skóry twarzy. Dodatkowo odświeża i łagodzi zaczerwienienia. (wyczytałam,że to dzięki zawartości ogórka)

Twórcy wymyślili bardzo fajne opakowanie-posiada pompkę, która ułatwia nam dozowanie produktu jest to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie.

Wiele osób krytykuje go, że dużo kosztuję. Jednak nie oszukujmy się-większość produktów jest w przedziale 20 zł za 250 ml, poza tym często pojawiają się różne promocje. Uważam, że jest o wiele wydajniejszy niż inne micele. Szukałam zamiennika, próbowałam innych tego produktów jedna nic mu nie dorównuje !

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych płynów micelarnych. Doskonale usuwa makijaż i wszelkie inne zanieczyszczenia bez uporczywego tarcia. Wystarczy nanieść niewielką ilość płynu na wacik i już za jednym pociągnięciem pozbywamy się makijażu. Ma łagodną konsystencję. Jest delikatny dla wrażliwej skóry - nie wywołuje podrażnień, zaczerwienienia czy pieczenia. Wydajna buteleczka wystarczy na długi czas.

Dobry i lagodny

Stosuje od dawna i za kazdym razem, gdy mam probki innych plynow micelarnych, utwierdzam sie w przekonaniu, ze ten jest najlepszy. Dosc wydajny, minimalnie pachnie, oczyszcza i nie przesusza, w miare ok dla cery tlustej (takiej jak moja) - nie podraznia, jak kosmetyki z linii sebium. Nie trzeba pocierac, wystarczy lekko przetrzec twarz dobrze nasaczonym wacikiem, aby oczyscic.

jeden z ulubionych !

Miałam ten płyn w próbce 50 ml. Płyn przyjemnie pachnie, bez problemu radził sobie z moim makijażem oczu eyelinerem czy tuszem. Używałam go również jako tonik. Jest delikatny, nie podrażnia, zostawia skórę oczyszczoną i ukojoną. Mam wrażliwe oczy i często po płynach mam je zaczerwienione i swędzące jednak po nim nic takiego nie wystąpiło!! Gdyby nie ta cena wracałabym do niego nie raz.

sensibio H2o

Świetny płyn. Mam wrażliwe oczy i często po innych płynach mnie piekły i szczypały. Ten doskonale zmywa makijaż, nie podrażniając przy tym oczu. Ze względu na wysoką cenę zmywam nim tylko makijaż oczu, a resztę twarzy zmywam czymś innym. Aby zaoszczędzić to zapisałam się do newslettera apteki Melissa i jestem na bieżąco z promocjami. W ich ofercie też są dwupaki w rozsądnej cenie.

polecam

Płyn dobrze oczyszcza twarz z makijażu, nie podrażnia skóry. Spełnia swoje zadanie. Zużyłam 3 opakowania 250 ml .Niestety jest drogi i szukam czegoś tańszego. Nie testowałam na makijażu wodoodpornym więc w tej kwestii nie mogę opiniować.

Najlepszy z najlepszych !

Płyn micelarny który jako jedyny idealnie zmywa każdy makijaż oka. Wystarczy przyłożyć wacika nasączonego odrobiną płynu, przyłożyć do oka i czekać na efekt. Bardzo subtelny zapach połączony z niezwykłą skutecznością towarzyszy mi od około 3 lat. Polecam każdemu kto ma duży problem z podrażnieniami.

Dobry produkt

Produkt z Biodermy był moim pierwszym kosmetykiem typu „płyn micelarny”. Wiele osób go zachwalało więc postanowiłam sprawdzić na sobie o co właściwie tyle zachodu.

Zalety produktu:
+ pojemność,
+ wytrzymałe opakowanie,
+ nie szczypie w oczy,
+ domywa łagodny makijaż,
+ nie podrażnia skóry,
+ wydajny,
+ nie zapycha.

+/- trzeba trochę się nagimnastykować w przypadku wodoodpornego tuszu do rzęs.

Wady produktu:
- wysoka cena.

Gdyby nie dość wygórowana cena byłby to produkt, który polecałabym każdemu. Naprawdę polubiłam ten kosmetyk lecz poszukuję czegoś w rozsądniejszej cenie.