Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Cena już od 44,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

hit

mam bardzo wrazliwa skore ze sklonnosciami do tlustej, odkad uzywam bioderma ten problem zniknal, bardzo sie zmienil stan skory nie sprawia tylu problemow. plynu uzywam zawsze nie rozstaje sie z nim. jesli mam dosc mocny makijaz zmywam najpier innym produktem ale zawsze zakoncze bioderma.bardzo zadowolona

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283206].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony

Używam tego płynu od dawna. Jeden z lepszych z jakimi miałam do czynienia. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, nie wysusza i ma w miarę przyzwoity skład. Cena przy kupowaniu dużego opakowania jest akceptowalna (szczególnie w drogeriach internetowych). Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282466].usefull || 0 }}% pomocna.

No u mnie nie działa

Używam maskary wodoodpornej z Eveline i zdecydowałam sie na płyn z Biodermy, ponieważ dotychczasowy płyn nie poradził sobie z tuszem. Używałam wcześniej płyn micelarny z yves rocher, który był jak dla mnie fenomenalny. Jednak zakup nowego tuszu wyeliminował go z mojej kosmetyczki. Skuszona promocją na Biodermę zakupiłam małą buteleczkę. Niestety nie domywa maskary mimo naprawdę starannego demakijażu. Na drugi dzień mam ciemne sińce pod rzęsami od tuszu. Zdecydowałam, że spróbuję z innym tuszem (zielony z Rimmel) Niby wszystko ładnie pięknie, a rano i tak sino było:) I nie wiem dlaczego tak się dzieje. Cieszę się, że nie kupiłam normalnej butelki, bo jest ona droga, a ja i tak byłabym niezadowolona. Muszę szukać dalej, ponieważ nie zamierzam odstawić swojego ulubionego tuszu:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280856].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Najlepszy dla wrażliwców

Krótko i na temat: uczulają mnie praktycznie wszystkie kosmetyki do demakijażu, łącznie z tymi kierowanymi do skóry bardzo wrażliwej. Zmywanie oczu zawsze było dla mnie koszmarem do czasu gdy natrafiłam na to cudo. Nie szukam już innego produktu, bo to ideał. Cena całkiem adekwatna do jakości(w internetowych aptekach można wypatrzyć opakowanie 2x500 ml za 68 złotych, trafiłam też na promocję w super pharm). Mega wydajny! POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1272946].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najlepszych!

Do tej pory najlepszy jaki używałam, ale mam nadzieję że trafie jeszcze na produkty w jego klasie. Idealny płyn, prawdziwy, Bez problemu usuwa wodoodporny makijaż po czym akurat najlepiej rozróżnić dobry płyn micelarny.
Świetnie tonizuje, skóa nie jest wogóle napięta. Mógłby być nieco tańszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257423].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny !!!

To jest absoltunie mój hit. Dokładnie oczyszcza, zmywa całkowicie makijaż bez uczucia szczypania w oczy. Wystarczy niewielka ilość tego produktu by pozbyć się całkowicie makijażu. Jest wydajny, bezzapachowy i łatwy w użyciu. Czego chcieć więcej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249396].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

Moj absolutny Kosmetyk Wszech Czasow! Idealnie oczyszcza (nawet wodoodporna maskare), odswieza, nie daje uczucia sciagniecia, nie przesusza, nie podraznia, nie uczula... Uzywam go od co najmniej 5 lat i nie mam zamiaru zamienic na inny. Duzo bardziej odpowiadala mi jednak butelka z pompka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248951].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy płyn micelarny

Najlepszy dostępny na rynku. Świetnie zmywa każdy makijaż, znakomicie radzi sobie z produktami wodoodpornymi. Nie podrażnia okolic oczu, bezzapachowy. Jego największy minus to cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243748].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry dla alergików!

Musiało minąć dobrych parę lat, aby ten płyn micelarny znalazł się u mnie na półce. Jestem alergiczką. Miałam problem z doborem płynu do demakijażu oczu od dawna. Po wszystkich innych puchły mi oczy, każde mleczko czy płyn micelarny czy specjalne płyny hipoalergiczne do demakijażu sprawiały, że na drugi dzień nie mogłam wyjść z domu.
Po przeczytaniu dobrych recenzji zdecydowałam się na zakup małej buteleczki Biodermy. Przyznam, że nie oczekiwałam cudów, a jednak :)
Mogę go wylać sobie do oka i nic mi nie jest! Szok! Żadnych zapaleń spojówek, żadnej opuchlizny, szczypań, czerwonych powiek. Jestem baaaardzo zadowolona i pomimo ceny nie zrażam się, bo jaki mam wybór? :D Ciężko mi obiektywnie ocenić kosmetyk, ale dla mnie się sprawdził. Dobrze zmywa makijaż, nie ściąga skóry, zero dyskomfortu.
Gdyby nie cena, byłoby 5 gwiazdek!
Polecam gorąco wszystkim, którzy mają problemy podobne do moich!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241623].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy płyn do demakijażu i oczyszczania twarzy

Fantastyczny produkt, delikatny, nie podrażnia oczu i bardzo dokładnie oczyszczający skórę twarzy. Stosuję go od kilku lat szukając zastępcy, ale nie znalazłam. Sensibio H2O nie zamienię na nic innego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234686].usefull || 0 }}% pomocna.