Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Super

Bardzo fajny delikatny Ale skuteczny płyn do demakijażu. Fajnie nadaje się do cery wrażliwej ponieważ nie jest inwazyjny nie zostawia skory czerwonej mimo dobrego oczyszczenia i idealnie zmytego makijażu.

Bardzo dobra jakość, którą już dawno dogoniły tańsze odpowiedniki

Właściwie tytuł recenzji oddaje wszystko. Różowa Bioderma jest bardzo dobrym produktem. Wydajnym, idealnie domywającym makijaż i łagodzącym cerę po całym dniu. Jeszcze kilka lat temu, gdy rynek płynów micelarnych nie byl tak bogaty jak dziś, warto było zapłacić za nią te kilkadziesiąt złotych. Dziś nie widzę już sensu. Mixa, różowy Garnier czy Tołpa mają tę samą jakość za 30% ceny Biodermy.

Idealny!

Używam go, kiedy nie chcę bawić się z olejkami i żelami - w leniwe, późne noce lubię wylać płyn micelarny na płatek, wytrzeć nim szybko makijaż, nałożyć krem i pójść spać.
I z biodermą mogę to robić, bo domywa makijaż bardzo dokładnie, nawet nie muszę się męczyć z domywaniem tuszu do rzęs. Umycie całej twarzy nie wymaga więcej niż 2 wacików i nie podrażnia szczególnie mojej wrażliwej, suchej cery.

Ulubiony

Jest to zdecydowanie mój ulubiony płyn micelarny, jednak zwykle poluję na promocje, bo uważam, ze jednak ma cenę dość wysoką w sprzedaży regularnej, jak na płyn micelarny. Plusem jest to, że jest bardzo wydajny, więc właściwie nawet jak raz na jakiś czas się z promocją nie uda, to nie ubolewam.
Czyści super, daje uczucie ukojenia, dla cery wrażliwej i naczynkowej zbawienie. Bardzo lubię i chętnie polecam każdemu.

Dla mnie bomba

Jest dobry, nie podraznia, nie wywoluje swiecenia skory.
Duza butelka, wiec starcza naprawde na dlugo.
Zapach jest delikatny, fajny.
Bardzo dobrze zmywa makijaz.

Świetna!

Płyn micelarny świetnie sprawdził się przy mojej wrażliwej cerze. Długo szukałam takiego produktu i ten jak do tej pory okazał się najlepszy ze wszystkich testowanych. :)

Super

Bardzo dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, nie uczula. Idealny dla cery wrażliwej. Nie powoduje uczucia ściągania skóry, nie wysusza. Dosyć wydajny. Jedynie cena mogłaby być choć trochę niższa. Mimo tego gorąco polecam.

Najlepszy!

Zdecydowanie mój ulubiony i najlepszy płyn do demkaijażu EVER! Świetnie sobie radzi nawet z ciężkim makijażem. Moj numer jeden na codzien i do zadan specjalnych.
Cena niektórych może odstraszyć ale jak dla mnie wart każdej wydanej złotówki ;)

Używa produktu od: próbka

Zupełne dno

Zupełne dno .Wysuszyło mi dokłanie skóre twarzy, że powstała rana ..
Użyłam po raz pierwszy , i po raz ostatni ..
Jestem w poszukiwaniu płynu do mycia twarzy ..

Ideał!

Mój zdecydowany faworyt jeśli chodzi o płyny miceralne do demakijażu, zarówno twarzy jak i oczu. Kupiłam go z polecenia koleżanki i już od pierwszego użycia wiedziałam,ze polubimy się na dłużej :)
Płyn możemy zakupić w mniejszej i większej wersji. Zazwyczaj kupuję tę większą butelkę na promocji w Superharm-jest to najbardziej opłacalne, gdyż cena regularna tego płynu jest dość wysoka.
Płyn ukryty jest w dobrej jakości przezroczystej butelce. Jego aplikacja jest prosta i wygodna,dzięki małemu dozowniku, który pozwala wydobyć tyle płynu ile dokładnie chcemy. Jak dla mnie zapach płynu jest niewyczuwalny, nijaki. Płyn doskonale zmywa nawet mocny makijaż, radzi sobie z każdym tuszem czy cieniem. Nie podrażnia i nie wysusza skóry oczu. Cera po jego użyciu jest promienna, doskonale oczyszczona i nawilżona!Nie powoduje uczucia ściągniętej skóry, łagodzi podrażnienia. Według mnie jest to rewelacyjny produkt, który doskonale pielęgnuje skórę. Można go używać bardzo długo bez obawy,że wysuszy skórę. Polecam w 100%!

Droższa wersja płynu micelarnego od Garnier

O tak to jest mój ulubiony kosmetyk do demakijażu . Mimo iz wszelkiego rodzaju marki oferują nam coraz to bardziej urozmajicome produkty do demakijażu typu np olejki , pianki itp to po ten produkt od bioderma sięgam najczęściej .
+pojemność ( zawsze kupuję tą większą wersję , zuzywam dużo płynu także u mnie idzie on jak woda )
+oczyszcza i usuwa nawet mocy i wodoodporny makijaż
+nie przesusza i nie uczyła skóry

Coś nie tak

Kupiłam go przez wiele dobrych opinii, niestety zawiodłam się. Dobrze zmywa makijaż, jednak nie jest delikatny. Wysusza skórę, nasilił u mnie powstawanie niedoskonałości. Zdecydowanie nie polecam. Można znaleźć wiele lepszych płynów micelarnych w znacznie niższej cenie.