Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

>100ml
Cera
wrażliwa
w butelce
płyn

Płyn nad płyny

Najlepszy płyn micelarny jaki znam, jedyny po którym nie muszę używać toniku. Wielki plus za brak zapachu. Skóra jest idealnie oczyszczona, do tego idealnie sprawdza się do mojej cery mieszanej, naczynkowej. Sensibio AR H2O jednak słabiej się sprawdził niż Sensibio H2O. Kolejny plus to wydajność. Cena jak na ten produkt też nie jest za wysoka. Po użyciu produktu czuć tą czystość na skórze, od razu lepsze samopoczucie po wstaniu z rana, jak i przed pójściem spać. Polecam serdecznie.

najlepszy

Sensibio H2O to idealny płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu twarzy, przynosi ulgę po całym dniu. Jest hypoalergiczny i w pełni dopasowany do potrzeb skóry, dzięki czemu wspiera regenerację warstwy hydrolipidowej. Używam i szczerze polecam, zwłaszcza osobom o wrażliwej cerze. Używałam różnych płynów tego typu, ale Sensibio H2O jest wg mnie najlepszy.

Mój ulubiony

Mój ulubiony płyn micelarny. Zawsze mam buteleczkę w zapasie.

Mam trudną cerę, ze skłonością do łojotokowego zapalenia skóry, z tlustymi partiami które równocześnie są wrażliwe, skóra łuszczy się.

Sensibio H2O radzi sobie z oczyszczaniem, nie przesusza i nie podrażnia.

Praktycznie nie używam makijażu, więc nie wiem na ile dobrze go zmywa.

Dobry micel

Swego czasu używałam tej wersji płynu micelarnego marki Bioderma z serii Sensibio. Niestety po zużyciu trzech butelek doszłam do wniosku, że to produkt nie dla mnie, bo za każdym razem, po jego użyciu, czułam niestety lekkie przesuszenie cery. Po konsultacji z dermatologiem zdecydowałam się na Hydrabio H₂O. To był strzał w dziesiątkę! Niemniej micel Sensibio H2O świetnie radzi sobie z podkładem, niewodoodpornym tuszem do rzęs czy matowymi pomadkami MAC. Przyjemnie, świeżo pachnie i jest bardzo wydajny. Koi zaczerwienienia i drobne krostki. Moim zdaniem różowa wersja nie za bardzo nadaje się dla suchych cer, stąd moja reakcja. Niemniej to świetny produkt!

Bardzo dobry

Płynu po raz pierwszy użyłam kilka lat temu. Nie wywarł na mnie ogromnego wrażenia, jakiego oczekiwałam czytając recenzje.
Jednak zawsze do niego wracam.

Wydajny, dobrze radzi sobie z demakijazem twarzy. Z demakijażem oczu jest gorzej (tusz, cienie, eyeliner), jednak tutaj używam produktów dwufazowych.
Jeśli ktoś lekko podkreśla oczy, myślę, że nie będzie problemu ze zmyciem produktów w 100%. Okolice oczu nie pieką i nie są czerwone, co zdarzyło mi się przy innych płynach micelarnych.

Nie podrażnia, lekko łagodzi podrażnienia np. po peelingu.

Wygodne opakowanie, można dozować odpowiednią ilość produku (obecnie można kupić pojemność 500ml w opakowaniu z dozownikiem/pompką).

Jedynym minusem może być cena, jednak warto polować na dwupak 500ml w promocji, wtedy w przeliczeniu na ml wychodzi nam cena drogeryjna.

KOSMETYK WSZECH CZASÓW

Płyn micelarny Sensibio H2O Bioderma do skóry wrażliwej, ale doskonale się również nadaje do cery normalnej. Jest delikatny, skutecznie usuwa makijaż nawet wodoodporny. Oczyszcza najgłębsze pory, pielęgnuje i nawilża. Nie ma potrzeby zmywania go wodą, dobrze się wchłania, nie ściąga, twarz staje się gładka i miękka.

delikatny

Zużyłam kilka opakowań Sensibio H2O już parę lat temu i aktualnie używam miniatury 100ml z tym płynem. Kosmetyk jest bardzo łagodny, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Skutecznie radzi sobie z demakijażem skóry a jednocześnie jest przy tym bardzo delikatny. Odświeża skórę. Kiedyś ten micel był dużo droższy a teraz występuje w 2-pakach i wtedy jego cena jest bardzo korzystna.
Niestety w moim przypadku nie nadaje się do demakijażu oczu-mam wrażliwe oczy i noszę okulary i zwykle używam wybranych dwufazowców.

Nie wiem, czy kupię ponownie duże opakowanie, ponieważ odkryłam Sensibio H2O AR, który mi bardziej odpowiada. Ale mniatury Sensibio H2O 100ml są świetne na wyjazdy, więc pewnie się skuszę za jakiś czas.

Klasyk.

Chyba pierwszy jaki miałam okazję używać.
Świetnie zmywa makijaż, nawet ten problematyczny do zmycia. Nie przesusza, nie wysusza, nie jest komodogenny.
Skóra później się nie lepi ani nie jest tłusta.
Nie podrażnia i wystarczy przyłożyć wacik a płyn działa jak magnes i fajnie zbiera makijaż.

Inne płyny np zielony totalnie się nie sprawdziły. Ten różowy ma najlepsza formule.
Niestety ma mała pojemność i jest trochę drogi. Natomiast opłaca się wydać troche więcej aby mieć sprawdzony przez wiele produkt do pielęgnacji i demakijazu.

Jedny z najlepszych

Bardzo się polubiliśmy z tym płynem, naprawdę fajnie działa, skutecznie zmywa i jest delikatny, nie podrażnia oczu.
Daję 4 gwiazdki, bo chcę jeszcze potestować inne płyny micelarne.

Najlepszy płyn do demakijażu

Mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień, lekko tłustą w strefie T i baaaardzo wrażliwe oczy. Jest to JEDYNY płyn do demakijażu, który nie powoduje dyskomfortu ani pieczenia i świetnie usuwa makijaż, również czerwoną szminkę i mocno zrobione oczy. Wydajny.

najlepszy apteczny płyn micelarny dla wrażliwców

Uważam, że to najlepszy apteczny płyn micelarny. Dostępny w dwóch, a nawet trzech pojemnościach: 250 ml, 500 ml i mała podróżna pojemność. Mimo, że jest delikatny bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet wodoodporny. Koi skórę i nawilża. Jedynym minusem jest chyba cena. Trochę wysoka.
Polecam jednak wersję ze zwykłym otworem, a nie z dozownikiem, taki jak dodałam na zdjęciu. Dozownik strasznie pluje na boki i wpływa to też na jego wydajność.

Mistrzowskie działanie!

Naczytałam się tyle achów i ochów na temat skuteczności tego płynu że po prostu musiałam go kupić i wypróbować.
Ogólnie sprawdził się w swojej delikatności i obietnicach producenta ,
ale cena odstrasza .Uważam że naprawdę dobry kosmetyk warty jest zainwestowania , ale w tej chwili na rynku pojawiła się tak duża ilość
dobrych płynów micelarnych , i przy takim samym działaniu jak Bioderma
kosztują 1/3 ceny .Ale kupiłam ,wypróbowałam i byłam bardzo zadowolona.

Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż , radzi sobie nawet z tym mocnym czy wodoodpornym. Jest niezwykle delikatny w swoim działaniu .Nie uczula , ani nie podrażnia . Łagodny dla oczu , nie powoduje łzawienia czy szczypania .
Bardzo dobrze oczyszcza skórę dając uczucie świeżości.
Wydajny i skuteczny , jeden wacik wystarczy do zmycia całego makijażu.
Nie pozostawia na skórze żadnej tłustej czy lepkiej warstwy .

W konsystencji podobny do zwykłej wody.Jest bezbarwny i posiada bardzo subtelny,przyjemny zapach świeżości.
Na pewno skorzystam z niego jeszcze nie raz , jak upoluję go w promocji.