Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bioderma, Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Cena już od 44,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Szału nie ma

Nie rozumiem tego fenomenu. Dobrze domywa makijaż, nie podrażnia, jest wydajny, ale to samo robi wiele innych (i tańszych) miceli. Dodatkowo bardzo ściągał mi skórę, czułam się niekomfortowo i musiałam dodatkowo zmywać go wodą. Raczej do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572426].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z milszych dla cery!

Używam go od dłuższego czasu. Jestem zadowolona.
Plusy:
-nie wysusza skóry,
-dokładnie oczyszcza'
-nie zatykaja sie pory,
-skóra czuje się moja dopieszczona,

Minusy:
-cena- ale ja zawsze kupuje na promocjach :)

Polecam! Oprócz Biodermy w podobnej cenie używam na przemniennie z Lorealem i Tołpą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572161].usefull || 0 }}% pomocna.

trochę rozczarowana...

Po przeczytaniu wychwalnych opinii na wizażu oczekiwałam że micel Biodermy zrobi na mnie duże wrażenie. No niestety rozczarowałam się, bo działanie ma identyne jak o połowę tańsza Mixa czy jeszcze tańszy Garnier... Niby wszystko domywa, nie podrażnia i działa tak ja ma działać micel, ale po co mam przepłacać, jeśli taki sam produkt dostanę dużo taniej?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567431].usefull || 0 }}% pomocna.

azjatycka pielęgnacja

Najlepszy jaki miałam

W końcu się na niego skusiłam! I nie żałuję. Cena wydawała mi się wysoka, co skutecznie mnie odstraszało, ale gdy koleżanka dała mi małą buteleczkę do wypróbowania to musiałam kupić pełnowymiarowy produkt, bo jest po prostu rewelacyjny, Bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny, Nie trzeba trzeć oczu, wystarczy przyłożyć płatek i potrzymać przez chwilę. Nic nie szczypie, nie uczula, nie podrażnia. Płyn jest też bardzo wydajny, dlatego już ta cena tak bardzo mi nie przeszkadza, skoro widzę, że mam go dłużej niż inne płyny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558601].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk w mojej rutynie pielęgnacyjnej

Używałam wielu płynów micelarnych, a ten jest najlepszy!

PLUSY:
- dokładnie zmywa makijaż
- nie podrażnia, jest delikatny
- wydajny

MINUSY:
- dla niektórych może być to cena, ale warto polować na niego na wyprzedażach, na których często się pojawia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518241].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Kiedyś bardzo lubiłam ten produkt i zawsze musiałam mieć zapas. Nie podrażnia, nie szczypie, nie przesusza, nie pozostawia uczucia mgły na oku, czy tłustego filmu. Ładnie domywa, nawet eyeliner, czy matowe ciężkie pomadki... Zdradziłam go z różowym Garnierm, dla oba działają tak samo, więc po co przepłacać... Biodermę lubię, ale nie wracam póki co

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1508111].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham Biodermę

Bardzo dobry płyn do demakijażu. Uwielbiam go. Idealnie zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, zawsze mam z tym problem, zaczynają mnie szczypać. Jest bardzo wydajny, do kupienia w dużej butelce. Obecnie nie wyobrażam sobie używać innego płynu. Dla mnie ideał!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507311].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość od pierwszego użycia.

Bardzo fajnie nawilża buzię,
dobrze oczyszcza z sebum,
bez problemu domywa makijaż,
wygasza zaczerwienia,
nie wysusza, skóra nie robi się ściągnięta,
ładnie pachnie.
Bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490601].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Wspanialy produkt do problematycznej cery. Wyprobowala juz chyba wszystko i to narazie jedyny produkt po ktorym moja cera nie czerwienieje sie i nie reaguje alergicznie. wspaniale nawilza i jeszcze lepiej usuwa makijaz i zabrudzenia bez zbednego wielokrotnego pocierania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479066].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale drogi

Mogę potwierdzić wszystkie pochwały na temat tego płynu micelarnego, dla pielęgnacji cery wrażliwej sprawdza się IDEALNIE. Doskonale zmywa makijaż, odświeża, nawilża i pielęgnuje. Niestety wygórowana cena skłania mnie do dalszych poszukiwań płynu micelarnego odpowiadającego tej jakości

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475236].usefull || 0 }}% pomocna.