Sensibio H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu do cery wrażliwej)

Sensibio H2O

Cena już od 44,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn Bioderma Sensibio H2O o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Płyn micelarny, to roztwór wodny, zawierający cząsteczki wolnych kwasów tłuszczowych, które zgromadzone w dużej koncentracji tworzą sferyczne kształty zwane micelami. Micele estrów kwasów tłuszczowych doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego Sensibio H2O jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik, nawilża jak mleczko. Nie wymaga spłukiwania.
Wskazania do używania płynu Sensibio H2O Bioderma:
- codzienna pielęgnacja cery wrażliwej,
- oczyszczanie skóry twarzy i/lub usuwanie makijażu,
- demakijaż oczu (nawet kosmetyki wodoodporne).

Cera
wrażliwa
w butelce
płyn
>100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE

Bezkonkurencyjny !!!

To jest absoltunie mój hit. Dokładnie oczyszcza, zmywa całkowicie makijaż bez uczucia szczypania w oczy. Wystarczy niewielka ilość tego produktu by pozbyć się całkowicie makijażu. Jest wydajny, bezzapachowy i łatwy w użyciu. Czego chcieć więcej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249396].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 29

KWC

Moj absolutny Kosmetyk Wszech Czasow! Idealnie oczyszcza (nawet wodoodporna maskare), odswieza, nie daje uczucia sciagniecia, nie przesusza, nie podraznia, nie uczula... Uzywam go od co najmniej 5 lat i nie mam zamiaru zamienic na inny. Duzo bardziej odpowiadala mi jednak butelka z pompka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1248951].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy płyn micelarny

Najlepszy dostępny na rynku. Świetnie zmywa każdy makijaż, znakomicie radzi sobie z produktami wodoodpornymi. Nie podrażnia okolic oczu, bezzapachowy. Jego największy minus to cena.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243748].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

Bardzo dobry dla alergików!

Musiało minąć dobrych parę lat, aby ten płyn micelarny znalazł się u mnie na półce. Jestem alergiczką. Miałam problem z doborem płynu do demakijażu oczu od dawna. Po wszystkich innych puchły mi oczy, każde mleczko czy płyn micelarny czy specjalne płyny hipoalergiczne do demakijażu sprawiały, że na drugi dzień nie mogłam wyjść z domu.
Po przeczytaniu dobrych recenzji zdecydowałam się na zakup małej buteleczki Biodermy. Przyznam, że nie oczekiwałam cudów, a jednak :)
Mogę go wylać sobie do oka i nic mi nie jest! Szok! Żadnych zapaleń spojówek, żadnej opuchlizny, szczypań, czerwonych powiek. Jestem baaaardzo zadowolona i pomimo ceny nie zrażam się, bo jaki mam wybór? :D Ciężko mi obiektywnie ocenić kosmetyk, ale dla mnie się sprawdził. Dobrze zmywa makijaż, nie ściąga skóry, zero dyskomfortu.
Gdyby nie cena, byłoby 5 gwiazdek!
Polecam gorąco wszystkim, którzy mają problemy podobne do moich!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241623].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Najlepszy płyn do demakijażu i oczyszczania twarzy

Fantastyczny produkt, delikatny, nie podrażnia oczu i bardzo dokładnie oczyszczający skórę twarzy. Stosuję go od kilku lat szukając zastępcy, ale nie znalazłam. Sensibio H2O nie zamienię na nic innego!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234686].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 12

Napisanych recenzji: 73

Gdyby nie wysoka cena - byłby HIT

Słyszałam o tym produkcie wiele razy, jednak wcześniej nigdy nie kusiło mnie wypróbowanie go. Teraz był na promocji - małe opakowanie za 9,99 - a że wyjeżdżam na weekend mówię sobie przyda się taki malutki.
I to jest odkrycie! Jest delikatny, zero podrażnień, czerwonych białek itp. Zmywa perfekcyjnie mój (zwykle ciężki) makijaż, nie mam rozmazanego tuszu wokół oczu, co się działo przy innych - zamiast pozbywać się tuszu tylko rozmazywały. Według mnie jest genialny, jednakże cena zwykła 500ml za 66zł to lekka przesada...choć warto inwestować w takie kosmetyki, bo oczyszczanie twarzy to podstawa pielęgnacji, a dzięki dobrej pielęgnacji każdy makijaż/kosmetyk dobrze na nas wygląda. Właśnie kupiłam na promocji dzisiaj 500ml i 250 oraz 100 dostałam gratis, mam nadzieję że na trochę wystarczy mój zapas :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1228171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 310

Dobry ale bez ochów i achów

Dobry płyn micelarny i nic więcej. Niszym nie różni się od szeredu innych, tańszych płynów. Nie wiem więc skąd aż taki zachwyt. Nie zaobserwowałam, żeby była jakoś bardziej specjalnie łagodny od micelii, które do tej pory stosowałam. Usówa makijaż nawet mocno kryjące, długotrwałe podkłady. Jednak nie jak za sprawą magicznej różdźki, Trzeba się naścierać. Co co łatwości w demakijażu oka (a nie używam wodoodpornego tuszu), to nie ma szału. Trzeba później poprawiać płynem dwufazowym, bo idzie to strasznie topornie. Przy tej cenie spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.
Dla porównania stosowałam ostatnio Dermikę z kwasem hialuronowym: wydajność ta sama, efektyenośc zmywania ta sama, efekt nawilżenia lepszy niż dla Biodermy, ale również tylko chwilowy, łagodność dla skóry podobna (kwestia nawilżenia przechyla nieco szalę w stronę Dermiki), cena - i tu Dermika również wygrywa.

Zatem do wow, jeszcze mu daleko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225648].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny

Ten produkt jest genialny.Uwielbiam go idealnie czyści twarz, jest delikatny, nie uczula. Jedyna wadą jest, że po godzinie znów cera się błyszczy( używam go do przemywania twarzy) przynajmniej przy bardzo tłustej cerze. Daje uczucie ukojenia na twarzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224291].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Cudowny płyn micelarny!

Świetnie sprawdza się przy mojej suchej, skłonnej do podrażnień cerze. Delikatnie, a zarazem skutecznie usuwa makijaż. Cera jest oczyszczona, świeża, gładka.

Cena tylko pozornie jest wysoka, gdyż produkt jest baardzo wydajny. Dodatkowo często można trafić na różnego rodzaju promocje w SuperPharm czy w aptekach.

Polecam! Dla mnie najlepszy, niezastąpiony płyn micelarny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Fajny

Produkt odstrasza wysoką ceną, ale często można znaleźć promocje w Super-Pharmie dzięki którym cena jest bardziej przystępna. Makijaż zmywa nieźle. Czasami miewał problemy z maskarą, a za taką cenę wolałabym, żeby tego nie robił. Jakością porównywalny do płynu micelarnego z Borjois, który jest znacznie tańszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204588].usefull || 0 }}% pomocna.