Yves Rocher, Cap Soleil, Fluide Bronzant Hydratant (Mleczko wodoodporne faktor 4)

Przeznaczone dla osób o ciemnej karnacji lub lekko opalonych. Zawiera wyciąg z Magnifery, olejek sezamowy oraz filtry UVA i UVB. Zapewnia ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Pomaga w uzyskaniu ładnej opalenizny, jednocześnie chroniąc skórę przed wysuszeniem. Preperat wodoodporny o delikatnej konsystencji, łatwo się wchłania. Opisywany przeze mnie kosmetyk to pierwszy od prawej (w Polsce jednak nie ma on przezroczystej nakrętki a pomarańczową i nie odkręcaną).

fajniutkie

ładnie pachnie , szybko sie rzoprowadza , dosyc wydajne, nie spowodowalo u mnie poparzen na wiekszym sloncu w czasie 1h bo tyle sie opalalm, raz nalozone

ee tam

Kosmetyk ma leistą konsystencję bo toto w końcu mleczko i zapach owoców. Dobrze rozprowadza się go na ciele i skóra jest po nim dość nawilżona; mimo niskiego flitru nie ulega poparzeniom i opala się jak zawsze na brązowo. Wolno się wchłania i zostawia trochę tłustej warstweki więc trzeba poczekać aż się wchłonie bo inaczej klei się do niego piasek. Ale mogę się obejść i bez niego a w dodatku ma ten niski filtr i jest podobnie jak opalam się na oliwkę; kosztuje prawie 20 zł <b> w promocji </b> więc lepiej kupić krem erisa a niźli to...Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.