Little Black Dress Body Spray (Dezodorant perfumowany do ciała)

Little Black Dress Body Spray (Dezodorant perfumowany do ciała)

Perfumowany dezodorant do ciała w spray`u z linii perfumeryjnej " Little black dress ".

Cena: 22,90zł/ 75ml

Niespełnione oczekiwania

Perfumy tej samej linii są jednymi z moich ulubionych więc jakże się roczarowałam po uzyciu dezodorantu! Na co dzień nie używam dezodorantów, wollę roll-ony, ten zamówiłam w zasadzie przez niską cenę:

Plusy:
+ cena - ja kupiłam za 5 zł więc pieniądz żaden ale w zyciu nie wydałabym więcej niż 20 na tej produkt!
+ opakowanie - ładne, małe, schludne, eleganckie, mieści się w torebce

Minusy:
- produkt niby perfumowany a jednak na skórze ledwo wyczówalne podobieństwo do perfum
- zapach utrzymuje się krótko

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie lubię

Kosmetyk kiepskiej jakości, nie zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę.
- zapach duszący i ciężki
- krótko się utrzymuje
Jedynym plusem jest estetyczne, niewielkie pakowanie.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

no cóż ...

Troszkę się zawiodłam. Miałam już dyzodoranty z Avonu i były zdecydowanie lepsze tz trwalsze .
Zapach bardzo krótko się utrzymuje , choć jest naprawdę śliczny , przyjemny :)niestety jestem chyba też na niego uczulona bo na szyi pojawiła mi się po nim wysypka.

plusy
-piękny zapach
-cena

minusy
-krótko się trzyma

Ilość zużytych opakowań: 1 (duże)

Avon Mark - relacja

elegancki

Według mnie LBD to jedna z perełek Avonu.Zapach mocny,intensywny i bardzo kobiecy. Nadaję się zdecydowanie bardziej na wieczór i idealnie komponuje się właśnie z małą czarną;)Zapach nie pasuję raczej do szalonej nastolatki a kojarzy mi się bardziej z wyrafinowaną kobietą z klasą. Jeśli chodzi o trwałość to woda toaletowa z pewnością jest trwalsza, bo woń dezodorantu utrzymuje się do ok.2h choć na ubraniach pozostaje dłużej ;)Jedynym minusem sprayu jest cena bo jest dość drogi jak na dezodorant o tak małej pojemności.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

tak!!!

Po dezodorantach z avonu nie spodziewałam się za wiele, ale ten mnie mile zaskoczył, przyjemny zapach, który długo się utrzymuje, nie zostawia śladów, chroni długo przed nieprzyjemnym zapachem, trochę małe opakowanie, ale zdecydowanie godny polecenia.

Bardzo przyjemny

Dezodorant ma ładne opakowanie. Zapach klasyczny ale nie duszący, bardzo mi się podoba (lubię ciężkie, kobiece zapachy), uwodzicielski. Jego jedyną wadą jest trwałość po 2 – 3 godzinach zapachu już nie czuć, dlatego też zainwestowałam w perfumy które są o wiele trwalsze (czasami zapach chodzi za mną cały dzień). Dezodorant oceniam na 4+ (+ odejmuje za trwałość).

Używam tego produktu od: dawno, dawno temu

zapach!

Może mi ktoś powie, że ten spray kupuje się z innego powodu niż zapach? Mi bardzo odpowiada klasyka tego zapachu. Miał być w zamierzeniu body spray stosowany obok bezzapachowego dezodorantu, ale jak już kupiłam okazało się, że to dezodorant w sprayu. Trwałość mnie zaskoczyła :D in plus na szczęście. Czułam go przez 5-6 godzin od użycia, ale zaznaczam siedziałam w tym czasie przed komputerem i spryskałam się dość solidnie. Wydajność niska, ale to chyba normalne przy dezodorantach w sprayu. Biorąc pod uwagę relację wydajność cena (nawet ta promocyjna), to nie wychodzi to tanio, ale czasem przecież można. U mnie dobrze sprawuje się jako dezodorant.

Piękny :)

Kocham ten zapach!!! Dałam tylko 4 gwiazdki, bo mógłby być bardziej trwały, innych zastrzeżeń nie mam :)
A kupić kupię, ale nie dezodorant, tylko perfumki.

Przyzwoity.

Mnie osobiście ten zapach bardziej podoba się w wersji perfum niż dezodorantu. Dezodorant ma dla mnie jakis taki za ciężki zapach. Utrzymuje sie godzinkę,dwie,nie dłuzej. Poręczne opakowanie.Ale za tę cenę na pewno mozna dostać lepsze produkty.

Średni

Hm... do najlepszych napewno nie nalezy, ale kilka zalet na pewno też ma:
-elegancki, troszkę ciężki zapach, ale mi odpowiada
-ładne, zgrabne opakowanie(nie za duże - i to kolejny plus)
-niska cena
A jego podstawową wadą jest trwałość - dosłownie po 1-2 godzinkach zapach ulatnia się zupełnie... I to mi się w nim najbardziej nie podoba.

nie dla mnie

Zachęcona przez koleżankę konsultantkę kupiłam ten dezodorant. I no cóż... jest zdecydowanie nie dla mnie. Cięzki zapach, ale nietrwały, 3 godzinki i znika jak kamfora. Dla mnie on pachnie kwiatowo- orientalną nutą. Daję dwie * za to, że mojej mamie strasznie się spodobał, więc mimo wszystko nie jest najgorszy. Wiadomo zapach rzecz gustu...Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

podoba mi się

Mimo iż nie przepadam za wodą pachnącą jak ten dezodorant to ku mojemu zdziwieniu zapach dezodorantu przypadł mi do gustu :) Poczatkowo po psiknięciu zapach wydaje się być cięzki ale za chwilkę to wrażenie mija. Bardzo przyjemnie, kobieco i intrygująco pachnie. Takie jest moje wrażenie. Zapach kwiatowy troszkę korzenny. Opakowanie w czarnym kolorze, eleganckie. Niestety ma jedną, jak dla mnie zasadniczą wadę w ekspresowym tempie wietrzeje i niestety zamiast zapachu pozostaje wspomnienie po nim :( Ale i tak podoba mi się :)