Relaxing Vitamin Mask (maseczka)

Relaxing Vitamin Mask (maseczka)

Zgłoszony przez Olencję:

Witaminowa maseczka o właściwościach relaksujących. Do wszystkich rodzajów cery. Wyciąg z pomidorów neutralizuje wolne rodniki, miłorząb japoński i olejek z ogórecznika usuwają toksyny, a masło shea koi skórę. Nawilża i odżywia likwidując skutki stresu i zmęczenia.

Skład: aqua (water), cyclomethicone, butylene glycol, dimethicone, hydrogenated polydecene, glyceryl polymethacrylate, cetyl alcohol, glycerin, glyceryl stearate, peg-100 stearate, butyrospermum parkii (shea butter), sodium acrylate/acryloyldimethyl taurate copolymer, propylene glycol, tocopheryl acetate, panthenol, isohexadecane, borago officinalis (seed oil), parfum (fragrance), benzophenone-4, polysorbate 80, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, solanum lycopersicum (tomato extract), 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, butylparaben, isobutylparaben, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, ci 17200 (red 33), ci 42090 (blue 1).

Cena: 16,90 zl / 50 ml

nie wiem jak ja ocenic

Maska ta niby jest bomba witamin, a nie robi kompletnie nic. Efekt słaby . Nic nie robi , więc nie ma sensu jej kłaść. Nie wiem czy nie zapychała. Dosc wygodne opakowanie. wydajna. .

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 maseczka

porażka

Wogóle mi się nic w tym kosmetyku nie spodobało:
ani konsystencja,
ani zapach- dla mnie jakiś mdły,
ani działanie - właściwie żadne.

Poprostu żadna rewelacja

Używam tego produktu od:nie używam już

jedna z moich ulubionych :)

bardzo lubię tą maseczkę -szkoda że nie widzę jej w katagach ostatnio :( zapach i konsystencja milusia szybka wchłanialność i relaks dla cery , cena w promocji miła ,maseczka średnio wydajna mimo to POLECAM !!

Używam tego produktu od: około 2 lat , może dłużej

Dieta na trądzik

Rewelacyjna

Maseczka jest świetna szczególnie dla zmęczonej cery. Zawsze jej używam przed imprezą. Doskonale mnie relaksuje, a po jej zmyciu skóra jest nieskazitelnie gładka, cera odświeżona i bez niepotrzebnych rumieńców, których nie znoszę. Zapach i konsystencja b. przyjemne.

Używam tego produktu od:

nie relaksuje

Zapach jest slodki, roza z jasminem? Przyjemny, ale nie relaksujacy, a raczej na dluzsza mete duszacy i meczacy. Maseczka ejst tlustawa, ale wlasciwie niewiele robi z cera - nie nawilza, nie sprawia, ze ejst wypoczeta.

Używam tego produktu od:

uwielbiam!!!

świetna jest ta maseczka!!! uwielbiam ją!!!
właściwie to trudno ocenić stopień zrelaksowania cery, ale ta maseczka świetnie działa na skórę. widać różnicę. skóra jest taka gładka, odświeżona i w ogóle nie do poznania. a do tego przyjemnie pachnie:)

Używam tego produktu od:pół roku

dobra

W porzadku.
Relkasuje zapachem i kolorem, nawilża odświeża skórę.
Spełnia obietnice producenta. Nie jest to produkt intensywnie nawilżający ,więc cudów się nie spodziewałam.Mimo wszystko miło ją wspominam.Daje 5 gwiazdek bo spełnia swoje zadania i wspaniale relasksuje.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Coś po środku

Nie zgodzę się z tymi wszystkimi negatywnymi opiniami, ale też nie mogę powiedzieć, że jest jakaś rewelacyjna. Ma ładny zapach, przyjemną konsystencjęm trochę nawilża, ale jakichś niezwykłych efektów po jej zastosowaniu nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:1

Fajniusia

A ja bardzo lubie te maseczke - mzoe nie ma po niej jakis nadzwycjnych efektow, ale spelnia to, co jest jej zaloeznieme - lezenie z nia na twarzy to po prostu relaks, bo jest taka milutka, przyjemna, ladnie pachnaca.
A po wszsytkim skora jest taka radosna, gładziutka, miekka, ze az chce sie dotykac :)

a ja ją lubię :D

Nie rozumiem tych krytycznych opiń. U mnie ta maseczka sprawdza się dobrze. Jest bardzo przyjemna w stosowaniu, nawilża skórę. Podoba mi się też jej zapach i wcale nie uważam go za sztuczny. Zdecydowanie lepsza niż Aloes&Avocado z Avonu. Tamta to faktycznie porażka. W promocji opłacalny zakup :) Polecam

koszmarna

Naprawdę szkoda pieniędzy- okropny, sztuczny zapach, tłustawa konsystencja, mam wrażenie, że to sama chemia. Wytrzymanie z ta maseczką przez kilka minut na twarzy naprawdę nie należy do przyjemności a co dopiero mówić o relaksie :( Lekko nawilża i to wszystko....

Beznadziejna!

Maseczka jest beznadziejna, kupiłam ją z myślą o zrelaksowaniu twarzy i ze względu na promocje. Uwżam ze maseczki relaksujace powinny miec odprezajacy zapach a ta maseczka ma zapach beznadziejny!!!(nijaki).Ma za rzadką konsystencje i zero rezultatów po jej zmyciu. Nie nawilza,poprostu nic nie czyni. Nie polecam najgorsza maseczka jaka miałam. ilość zużytych opakowań: 1 ostatnie