Labix, Balsam ochronny do ust

Labix, Balsam ochronny do ust

Labix to pomadka ochronna, która nawilża usta sprawiając, że stają się one miękkie i gładkie. Dzięki zawartości witamin A i E przynosi ulgę popękanym i spierzchniętym wargom. Balsam chroni przed negatywnym działaniem wiatru, słońca i mrozu. Zawiera filtr UV 15. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Balsam występuje w trzech rodzajach:
- aloe vera
- rumianek
- witaminowy

Cena: 5zł

Najlepsza ;)

Ta pomadka była dla mnie numerem 1.Usta po niej miałam miękkie,nie wysuszała,długo się trzymała na ustach.Szkoda że już nie nie da się nigdzie kupić :( Może któraś z was wie czy w ogóle są jeszcze na rynku lub gdzie je można kupić?

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: dużo ;)

zimowy ochraniacz :D

wspaniała pomadka chroniaca przed mrozem, zimnem i wiatrem. Fakt, troche tłustawa, ale dzięki temu zadne zawieruchy czy zamiecie przez całą zimę i jesien nie zrobiły moim ustom krzywdy. Wspaniale natłuszcza, łagodzi wszelkie podrażnienia i do tego posiada filtr spf15. Natomiast zupenie nie nadaje się na cieplejsza porę - poprostu spływa - za to odejmuję jedna gwiazdkę. Mam wersje bezzapachową.

najlepiej lagodzi

wiec ja ja bardzo lubie:) bardzo dobrze nawilza i nawet jesli mam jakies skorki na popekanych ustach ona je lagodzi i nawilza tak ze nic nie widac!! jeden minus to to ze jest nie przyjemna troche za tlusta.ale czego sie nie robi zeby wyleczyc usta:)

Smokey eyes H&M

o Matko Boska!

Co za bubel! Miałam ją jakiś czas temu i wyrzucenie jej do śmieci było jednym z najszczęśliwszych dni w moim smutnym życiu... Nie dość, że miała kitowatą konsystencję i odchodziła kawałkami, to w dodatku niemiłosiernie się kleiła i wysuszała usta, zamiast je nawilżać. Najgorszy był jednak zapach - wersja rumiankowa nadawała się tylko jako trutka na mole. Męczyłam się z nią kilka tygodni, w końcy stwierdziłam, że to jednak nie ze mną, ale z nią jest coś nie w porządku.Więcej nie kupię. Nawet jak "przyjdzie walec i wyrówna" będę wolała smarować usta kremem nivea, który był, jest i będzie.

ulubiona

To moja ulubiona pomadka ochronna. Daje natychmiastowy efekt i delikatny połysk. Pięknie pachnie, jest bezbarwna, a nie biała, więc nie osadza się brzydko na spierzchniętych ustach.Ilość zużytych opakowań: zużyłam dwie aloesowe sztuki