Soft Precision Eyeliner (Kredka do oczu)

Soft Precision Eyeliner (Kredka do oczu)

Pojemność 1 szt

InglotSoft Precision Eyeliner to trwała kredka wymagająca temperowania. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, również w wersji perłowej.

jest ok :)

Mam białą kredke na linie wodną oka. Jestem z niej zadowolona, miekka, od razu daje kolor, przez co nie trzeba sie za dużo trudzić. Cena i wydajność jak najbardziej na plus. Niestety trwałość jest niezadowalająca, kredka jest na niej max 4-5 godzin. Posiadam też wersje droższą - wodoodporną, gdyż łzawią mi oczy. Kredka utrzymuje sie sporo dłużej, ale zaczyna sie "skawalać", trzeba być też delikatnym przy aplikacji bo potrafi zostawić mocną, nienaturalną, śnieżnobiałą linie. Póki co przy nabytych umiejetnościach mój nr 1, szkoda tylko, że nie ma bardziej naturalnego odcieniu np. cielisty, kość słoniowa.

Na linię wodną

Kredkę zakupiłam tylko w kolorze białym od razu z myślą o linii wodnej i trafiłam idealnie. Jest mięciutka i od razu zostawia kolor. Dość łatwo się zmywa niestety, ale jeżeli potrzebujemy makijażu na godzinkę czy dwie, to jest akurat.

Zbyt miękka

Kredka występuje w wielu odcieniach, więc można z powodzeniem wybrać coś dla siebie.
Niestety jest ona nieco zbyt miękka-nada się na linię wodną. Jest nieźle napigmentowana, zostawia kolor na linii wodnej, nie podrażnia oka, jest dosyć trwała.
Niestety nie nada się na samą powiekę ani pod linię dolnych rzęs. Kredka jest trochę za miękka, ma jakby maślaną konsystencję. Dobrze sunie po skórze, dzięki niezłej pigmentacji zostawia kolor ale szybko się również rozmazuje i odbija na powiece. Nie jest tu również zbyt trwała.

Inglot swatche sypkie cienie

Przeciętna

Oceniam kolor 41 w kolorze śliwkowym. Kolor jest piękny i nasycony oraz cena nie jest wygórowana. Ładnie podkreśla kolor oczu jest miękka, dość cienka przez co precyzyjna i dobrze się aplikuje i rozciera. kolor 41 zgaszona ciemna sliwka
uwielbiam ja za kolor i cene, wygląda pięknie na powiece, dobrze się rozprowadza, jest cienka i precyzyjna. Rozciera się. Niestety, nie jest zbyt trwała, a ja nie mam czasu na poprawki makijażu co 3 h... To jej wielki minus.

Kiepska

Kredka jest nadwyraz przeciętna. Twardawa, nie zastyga, ciężko się nią maluje i szybko znika z powieki i lini wodnej. Jakość jak kredki za 5 zł ( przepraszam, kredki z golden rose za 5 zł są o niebo lepsze) Kolorów sporo ale co z tego skoro produkt kiepski. W podobnej cenie można w promocji zgarnąć genialne, trwałe kredki z sephory.
Podsumowując, tą konkretnie serią nie warto sobie zawracać głowy

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Słaba

Kredka jest dosyć tania i dostępna w wielu kolorach. Tutaj raczej jej zalety się kończą. Nie jest to produkt dla osób, które nie są obyte z robieniem kresek za pomocą kredki. Malowanie jest niezbyt wygodne, gdyż ciężko narysować tą kredką równą i jednolitą linię. Ponadto jej kolor po nałożeniu nie jest intensywny i trwały. Jest to najpewniej jeden ze słabszych produktów Inglota.

Zalety
- cena
- szeroka gama kolorów
- wydajność

Wady:
- trwałość
- trudna aplikacja
- małointensywny kolor

Używam tego produktu od: dawna

porządna

Jak dla mnie dobra kredka za niewielkie pieniądze. Duży wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja mam czarną. Kredka idealnie sprawdza się do makijażu dziennego, ładnie maluje, jest trwała, nie rozmazuje się. Nie jest ani za miękka,a ni za twarda, sztyf nie łamie się. Czarny kolor mógłby być bardziej napigmentowany, ale nie jest tragicznie.
Myślę, że jeszcze ją kupię. Nie uczuliła i nie podrażniła moich wrażliwych oczu.

Używam tego produktu od: luty 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

fajna tylko na początku

Kredka jest miękka, ale czerń nie jest zbyt głęboka, bardziej wpada w grafit. Jest całkiem plastyczna i łatwo się nią operuje. Jednak nie wytrzymuje nawet dwóch godzin na oku...

ZALETY
+miękka
+ dość tania

WADY
- czerń nie jest głęboka
- nie jest trwała, co ją dyskwalifikuje niestety

Używam tego produktu od: dwa lata

taka sobie

+kolor 41 zgaszona ciemna sliwka
uwielbiam ja za kolor i cene pieknie podkresla moje niebiesko-brazowe oczy gdy uzywam rudawych czy purpurowych cieni -cieplych tonow
konsystencja miekka,swietnie sie naklada i rozciera innym cieniem , nie jest za gruba wiec dobra jako precyzyjny eyeliner ,nie uczula
- trwalosc srednio sie trzyma jakies 4h choc ja nigdy nie nosze jej solo , mialam zakupic inne kolory ale wole zelowa avonu poza tym nie chce stosowac ciagle bazy /duralina zeby ta kredka sie trzymala
Używam tego produktu od: miesiaca

Słabo

Używam białej kredki w linii wodnej oka; BARDZO szybko schodzi. Produkt niewspółmierny do ceny. Jedyną zaletą jest to, że dobrze się rozprowadza.
Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: Jedna kredka

Dla mnie numer 1

Kredek tej firmy uzywam od bardzo dawna, czarnej i niebieskiej, są trwałe, nie podrażniają oczu i w zależności od potrzeby można nimi zrobić wyrazisty bądź stonowany makijaż. Nawet po całym dniu nie wymagaja poprawek. I cena też nie jest zaporowa.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 7 sztuk

Bardzo dobra!

Klasyczna czerń- idealna! Nie rozmazuje się, nie uczula, nie podrażnia. Jestemz decydowanie na TAK. Myślę, że skudszę się też na inne kolory. Warto zainwestować w kosmetyk, którego będzie się uzywac i z którego będzie się zadowolonym.

Używam tego produktu od: 15.10.2013
Ilość zużytych opakowań: 2 małe