Marc Anthony True Professional, Strictly Curls, Curl Defining Lotion (Lotion podkreślający skręt loków)

Cena już od 42,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Numer 1 do stylizacji włosów kręconych. Wzbogacony witaminą E i B stworzy miękkie, sprężyste i podkręcone loki. Nie zawiera alkoholu, nie klei się i przywraca włosom blask. Należy wmasować lotion w mokre włosy i pozwolić im swobodnie wyschnąć albo użyć dyfuzora.

Szału nie ma

Dość lekki lotion, który nie sklejał moich włosów, kiedy używałam go w niedużych ilościach (ok. ziarnko grochu na włosy do ramion). W większych ilościach skleja i sprawia, że włosy się strączkują i prostują.

Moje włosy są bardzo podatne na kręcenie, ale potrzebują mocnych kosmetyków, żeby loki utrwalić. Ten produkt solo niewiele był w stanie zdziałać.

Używany przed żelem sprawia, że włosy mniej się puszą. Ale sam w sobie nie utrwala moich włosów.

Plusem jest jego wydajność - kupiłam jedną tubę i po niemal roku jeszcze go mam. Jeśli więc dla kogoś będzie dobrym wyborem, to będzie go miał na dłuuuugo.

Minusem, jak dla mnie, jest okropnie sztuczny zapach cytrusów. Na szczęście szybko się ulatnia.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020975].usefull || 0 }}% pomocna.

nie lubię

jakoś nie lubię tego żelu - bo lotion to raczej nie jest. stosowany na mokre włosy oblepia je niemiłosiernie zaś na lekko wilgotne sprawia że włosy stają się mokre ... nienawidzę moich włosów w dotyku jak ten żel na nich jest obrzydza mnie ta lepkość. na pewno nie jest to produkt który można suszyć suszarką bo robi się niesamowite siano na głowie włosy są ciężkie i oklapnięte... natomiast pozostawiony na lekko wilgotnych, podsuszonych włosach na noc nie potrafi w ogóle wyschnąć ani się wchłonąć - nie raz rano sie budziłam z mokrą głową :/ czasem jakieś loki po nim wyjdą rano ale podobny efekt wydaje mi się można uzyskać żelem za 3 zł...
nie rozumiem tego specyfiku - wyniosłam go do chłopaka do domu i tylko u niego używam żeby mieć tam jednak coś do loków ale nie mogę się doczekać aż się skończy! porażka

pierwszą tubkę kupiłam w USA użyłam kilka razy, wyrzuciłam i zapomniałam o nim całkowicie a potem będąc w PL też kupiłam jakoś i od razu mi się przypomniało że go już kiedyś miałam...

Używam tego produktu od: w sumie kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007906].usefull || 0 }}% pomocna.

Do włosów grubych i wymagających :)

Używałam tego produktu do póki nie znalazłam tańszego odpowiednika: Boots Curl Creme. Zanim to się stało był to JEDYNY krem ujażmiający moje długie, grube, puszące się włosy.
Nie obciąża, nie przetłuszcza, włosy po nim zawsze pięknie się układały i skręcały, po tym jaki efekt uzyskałam cena wydała mi się bardzo uzasadniona.
Nakładałam go zawsze na całą długość włosów i pozwalałam im swobodnie schnąć, loki trzymały się czasem nawet następnego dnia.
Mam zamiar kupić go znowu :)

Używam tego produktu od: ostatnio rok temu
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3 tuby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1004245].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Szału nie ma

Za tą cenę to naprawdę nic specjalnego. Nie widzę różnicy mędzy nim a np kremem z Joanny a cenowo znowu różnica wielka także nie polecam. Ładnie pachnie tofakt ale te kremy wszystkie ładnie pachną :) Tak czy siak drogie panie posiadające kręcone włosy pamietajcie że najważniejsza jest pianka do loków najlepsza z Welli no i nie rozczesujemy włosów (tylko przy myciu) :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959685].usefull || 0 }}% pomocna.

TRAGEDIA… - nie polecam!

Jedno wielkie NIE!

Mam z natury włosy krecone, wiec i suche, lamliwe, wymagajace odpowiedniej pielegancji…
Na ten produkt natknelam sie w rossmannie i postanowilam go wyprobowac - zachecilo mnie opakowanie oraz zawarte na nim zapewnienia producenta.

Plusy:
+opakowanie - ladne, poreczne, wygodne w uzyciu

Minusy:
- zapach - sztuczny, ciezki, nieprzyjemny, chemiczny
- działanie - nie zauwazylam zadnego pozytywu w dzialaniu tego kosmetyku, raczej same negatywy:
- wlosy stawaly sie ciezkie, przyklapniete, posklejane
- szybko sie przetluszczaly
- cena wygorowana jak na tak slaby produkt

Podsumowujac, mam wrazenie, ze w tej zoltej tubce znajduje sie sama chemia - glownie prez ten okropny zapach…
Nie byl to w moim przypadku trafny wybor, tak tez: nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948783].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kupilam w promocji w rossmanie bo slyszalam dobre opinie.Po pierwsztym uzyciu jestem zachwycona wreszcie mam miekkie wlosy,gladkie,blyszczace.Trezba tylko uwazac na ilosc bo moze obciazac .Wczoraj uzylam kremu z nivea KOSZMAR,wlosy chropowate,sztywne,matowe jak po uzyciu pianki,nastepnego dnia mialam strasznie oklapniete wlosy.Dzis uzylam tego cuda i jestem zachwycona,ponadto mam wrazenie ze im pozniejsza pora tym lepsze nawilzenie wlosow bo sa gladsze niz byly jeszcze rano.Zobaczymy co bedzie jutro rano.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915662].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Z początku byłam zadowolona, ale po dłuższym stosowaniu lotionu zauważyłam, że zbyt obciąża moje loki i zamiast pięknie je podkreślać sprawiał że były ciężkie i oklapnięte.

Konsystencja nie za gęsta nie za rzadka, ale bardzo "kleista"
zapach też nie za piękny..

Plus za wydajność

Jednak nie polecam, za tę kasę można kupić coś znacznie lepszego

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[912846].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Nie robi nic dobrego z wlosami i z lokami, jedynie skleja a wlosy traca blask. Za taka cenę oczekiwalabym lepszego kosmetyku. Nie dostrzegam żadnych zalet tego produktu

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871437].usefull || 0 }}% pomocna.

nic wyjątkowego

Mnie zachęciła sprzedawczyni w Hebe i promocja cenowa. No i opakowanie, oczywiście, bo bardzo mi się podoba.
Ale w środku rozczarowanie. Zapach sztuczny, cytrusowy, nie kojarzy się ani z profesjonalnością, ani nie zachwyca.
Na lekko zwilżone włosy - nie mogę stosować, bo skleja. Na całkiem mokre jest ok, ale loki nie utrzymują się długo, szybko się puszą. Działa, ale działa jak wiele tego typu produktów, na pewno nieadekwatnie do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie (bo rzadko po nie już teraz sięgam)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840980].usefull || 0 }}% pomocna.

Zero działania

Oczywiście skuszona recenzjami i opiniami na kwc kupiłam lotion w rossmannie, dobrze że tylko wersję podróżną, ale i tak kasa poszła w błoto. Nie zauważyłam żadnego podkreślenia loków, jedynie włosy były bardziej miękkie w dotyku. Szkoda, bo liczyłam że sprawi troszkę większy i trwalszy skręt a tu klapa :( daję jedną gwiazdkę tylko dlatego, że resztę mogę wykorzystać do lekkiego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[837374].usefull || 0 }}% pomocna.