Gliss Kur Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Eliksir zapewnia optymalne wygładzenie struktur włosa. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące oraz elastyczne bez efektu obciążenia.
Preparat zawiera olejek argonowym który głęboko i skutecznie nawilża włosy. Posiada on także silne działanie o charakterze regenerując, chroni przed silnym działaniem promieni słonecznych czy też wiatru.
Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów suchych i zniszczonych, wymagających szczególnej pielęgnacji.
Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów.
Eliksir może być stosowany w różny sposób:
- przed myciem włosów - dzięki czemu nie będą się plątały w trakcie mycia, szczególnie ważne dla osób o zniszczonych włosach,
- po myciu włosów - stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza oraz zapobiega ich plątaniu się,
- przed wyjściem - chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz ułatwia ułożenie fryzury.

jedwab przy nim to marna kopia

Pokochałam go.

Mam długie włosy, które są na końcówkach rozdwojone, przesuszone - typowa sytuacja.
Olejek pomaga mi walczyć z brakiem subordynacji moich kosmyków, sprawia że od razu wyglądają na zdrowsze. Ale przy tym nie przetłuszcza, a to prawdziwy cud. Pachnie pięknie, jest gęsty, wydajny i ma super opakowanie z pompką.
Czego chcieć więcej?
Polecam z całego serca!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185548].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany

Uwielbiam ! przy codziennym suszeniu i stylizowaniu na ciepło moje włosy nie są zniszczone ! Są miękkie i ładnie się układają. Produkt starcza na bardzo długo ponieważ wystarczy jedna pompka aby pokryć całą długość włosów ( a mam takie aż do pasa). Opakowanie kupiłam w grudniu a skończyło się w październiku - przy codziennym użytkowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161001].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

Bardzo polubiłam ten olejek. Nie stosuję go regularnie, raczej od czasu do czasu, kiedy chcę nabłyszczyć końcówki i do tego super się nadaje. Dodatkowo, przy moim stosowaniu, wystarcza na bardzo długo – stosuję dwie pompki produktu na końcówki długich włosów.
Nie mam jakoś wybitnie wysuszonych końcówek (olejuje włosy) ale czasami mi się puszą, kiedy pójdę spać z mokrymi włosami i wtedy stosuję omawiany eliksir.
Wcześniej namiętnie używałam serum na końcówki z Avonu ale doczytałam, że ma w składzie alkohol i dlatego, tym bardziej, cieszę się, że trafiłam na ten produkt.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041829].usefull || 0 }}% pomocna.

Well 01

Wysuszający olejek - absolutna nowość!

Na początku myślałam, że mi służy, ale potem zaczął działąć odwrotnie niż powinien, tzn. zamiast natłuszczać i nawilżać, zaczął wysuszać i usztywniać. Zamiast gładkich, lsniących loczków miałam tłuste, sztywne, bezkształtne nie wiadomo co. Zamiast trochę przedłużyć żywotność końcówek długich włosów, zmusił do wcześniejszego i bardziej radykalnego podcięcia. Niestety w składzie produktu poza olejkami jest kilka składników, które mają działanie zupełnie odwrotne.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037389].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Drogi produkt, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Nakładam go na włosy co drugi dzień na noc i naprawdę widzę jego działanie. Pięknie pachnie, absolutnie nie przetłuszcza włosów, nawet ręce po jego aplikacji się nie kleją i nie trzeba ich myć. Włosy są nabłyszczone, nawilżone, wygładzone, lepiej się układają, końcówki mniej się rozdwajają, zniszczone włosy odzyskują kondycję. Super produkt, jestem pewna, że będę go używać już zawsze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017993].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez zastrzeżeń

Kupiłam go na promocji za 13zł, stosuję go 4-5x w tygodniu na mokre włosy (na całej długości)

Nie zauważyłam negatywnych działań na moje włosy, same plusy, brak rozdwojonych końcówek, włosy są miękkie gładkie i błyszczące, zapach w porządku nie utrzymuje się długo na moich włosach, zapach szamponu jest bardziej wyczuwalny niż zapach eliksiru.
Brak problemu z rozczesywaniem.
Do tego bardzo wydajny.
Polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003194].usefull || 0 }}% pomocna.

porządny olejek, skleja, ale nie naprawia

+super zapach
+serum jest baaardzo wydajne!! w kilka miesięcy zużyłam dopiero 2/5 opakowania
+szukałam olejku bez silikonów i parabenów, znalazłam
+cena jest całkiem przyzwoita, zapłaciłam ok. 28 zł w rossmanie
+skleja koncówki, pwooduje że nie sterczą
+ napuszone włosy stają się wygładzone i błyszczące, ale nie mozna przesadzić z ilością, wystarczy odrobinka
+wygodna buteleczka i aplikator

- niestety nie naprawia włosów :( nie umiem sie bez niej obyc, nakładam ją ZAWSZE po myciu i w trakcie dnia, jak chcę ujarzmić włosy, jednak jak nie użyję, koncowki nadal są w dramatycznym stanie

Ilość zużytych opakowań: narazie pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997994].usefull || 0 }}% pomocna.

Sklejający koncówki olejek

Jest to olejek w kolorze zółtym, na poczatku balam sie go uzyć na moje jasne blond koncowki, zeby nie zostac po chwili kurczakiem. Jednak jego kolor nie wplywa na wlosy blond.
\\nOlejek do zniszczonych włosów, ktory u mnie tylko i wylacznie skleja wlosy i wydaja sie ze sa zdrowe.
\\nKiedy nalozyłam go na mokre wlosy i odczekalam az sie wszystko wchlonie, skoncowki zupelnie nie daly sie wymodelowac na okraglej szczotce! Zupelnie jakby w tym rejonie byly ogromne koltuny, a to miejsce bylo jedynie naoliwione przez olejek.
\\nStosuję go tylko na wysuszone wlosy, i dosc rzadko bo niebardzo mi odpowiada co robi z włosami.
\\nCena nie zacheca do zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997314].usefull || 0 }}% pomocna.

OK, bez rewelacji

Plusy:
-wydajność - w 6 miesięcy zużyłam ok 1/3 opakowania
-konsystencja - nie za gęsta, ani nie za bardzo lejąca
-zapach
-dostępność - każda drogeria
-wygładza i skleja końcówki

Minusy:
-cena - ja zapłaciłam prawie 40zł
-trzeba znaleźć swój sposób na używanie tego produktu, bo na suche włosy olejek potęgował puszenie się włosów i widoczność rozdwojonych końcówek. Dopiero używany na mokre końcówki zaczął je wygładzać

Nie wiem czy ponownie kupię, bo jak olejek mi się skończy to kupię jakiś inny - pewnie ze względu na to że zanim go do końca zużyje to zapach ocenianego przeze mnie olejku mi się zdąży znudzić.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979990].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry, ale ciężki.

+ pięknie pachnie i ten zapach utrzymuje się jeszcze długo na włosach
+ nadaje się jako kosmetyk zabezpieczający przed suszeniem włosów
+ gęsty, a więc wydajny
+ nabłyszcza
+ lekko wygładza
+ zabezpiecza
+ cena

- jest ciężki, udało mu się parę razy przeciążyć włosy
- nie odżywia i nie poprawia w żaden sposób kondycji włosów długoterminowo
- nie eliminował puszenia się w takim stopniu jakbym chciała

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976970].usefull || 0 }}% pomocna.