Schwarzkopf Gliss Kur, Hair Repair, Serum - eliksir do włosów z drogocennymi pielęgnującymi olejkami

Produkt przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów wymagających intensywnego odżywienia. Eliksir zapewnia optymalne wygładzenie struktur włosa. Po zastosowaniu produktu włosy stają się lśniące oraz elastyczne bez efektu obciążenia.
Preparat zawiera olejek argonowym który głęboko i skutecznie nawilża włosy. Posiada on także silne działanie o charakterze regenerując, chroni przed silnym działaniem promieni słonecznych czy też wiatru.
Produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów, a w szczególności do włosów suchych i zniszczonych, wymagających szczególnej pielęgnacji.
Jest wydajny - wystarczy jedno lub dwa rozpylenia, aby zapewnić włosom niezbędną ochronę. Składniki Eliksiru Gliss Kur są wchłaniane przez włosy bez pozostawiania na nich zbędnych resztek. Codzienne stosowanie preparatu wyraźnie poprawia kondycję włosów.
Eliksir może być stosowany w różny sposób:
- przed myciem włosów - dzięki czemu nie będą się plątały w trakcie mycia, szczególnie ważne dla osób o zniszczonych włosach,
- po myciu włosów - stosowany na wilgotne włosy bez spłukiwania odżywia je i wygładza oraz zapobiega ich plątaniu się,
- przed wyjściem - chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz ułatwia ułożenie fryzury.

Ekstra.

Bardzo lubię to serum, używam głównie gdy moje końcówki włosów wołają o pomoc, a tak to wolę "lżejszą" pielęgnację.
Plusy :
- obłędny zapach,
- wystarczy kropelka, większa ilość może obciążyć włosy,
- bardzo wydajne ( mi starcza na pół roku, a nawet dłużej, ale nie używam go po każdym myciu włosów),
Minusy :
- może obciążać włosy jeśli się przesadzi z ilością,
Produkt godny wypróbownia. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375871].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum z odżywczymi olejkami

Zalety:
- ma bardzo mocno odżywczą formułę, sprawia że dobrze się rozprowadza na włosach, nie spływa z nich, idealnie się nadaja do olejowania włosów przed myciem
- bardzo przyjemnie olejkowo pachnie
- opakowanie jest wygodne i poręczne, nic się nie wylewa, pompka się nie zacina i dozuje niewielką ilość kosmetyku - idealną dla cienkich włosów - ale w miarę potrzeb możemy zwiększać jej ilość
- bardzo wygładza włosy
- ujarzmia puszenie
- ma dobrą cenę

Wady:
- nakładając należy omijać nasadę włosów bo może obciążać włosy i wzmagać przetłuszczanie
- nie nadaje się bez spłukiwania do moich delikatnych włosów bo za bardzo je obciąża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355871].usefull || 0 }}% pomocna.

Na mokre włosy

Kiedyś stosowałam go na suche włosy jako okiełznanie i wygładzenie włosów, jednak z tego co pamiętam średnio się do tego sprawdzał. Ostatnio postanowiłam dać mu drugą szansę w nieco inny sposób.
Po umyciu głowy, osuszam włosy ręcznikiem z nadmiaru wody, po czym kroplę olejku rozgrzewam w dłoniach i "wgniatam" we włosy z głową w dół. Następnie zawijam wszystko w turban i chodzę tak przez 30-40 minut. Po tym czasie zdejmuję ręcznik, rozczesuje włosy i podsuszam. Myję włosy co 2 dzień i po ok. 2 tygodniach mam mięciutkie i lśniące włosy :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352896].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Super

w anglii gdy zeszlam z ciemnych wlosow na jasne byly bardzo przesuszone plus woda przesuszyla je do konca, kupilam ten olejek bo bylam w rozpaczy bo grzebienia nie moglam wbic we wlosy, nie mogłam ich rozczesac były bardzo tępe. Ten olejek mi pomogl
Bardzo nawilzyl mi wlosy i moglam je rozczesac

PLUSY
+NAWILZA, WYGŁADZA, NIE PRZETŁUSZCZA, REGENERUJE, ŁADNIE PACHNIE, OPAKOWANIE,WYDAJNY STARCZYŁ BA ROK

MINUSY
-CENA
(ALE WARTO POMAGA!)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322361].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest lepszy od Kerastase, ale za tę cenę super!

Mówiąc szczerze, na olejkach już nie raz się zawiodłam. Mam przetłuszczające się włosy, i zawsze nakładałam za dużo.
Produkt jest zamknięty w plastikowej buteleczce z pompką. Konsystencja jest oczywiście tłusta, dość rzadka i jedwabista. Podoba mi się jego zapach; trochę miodowo-kwiatowy, na włosach utrzymuje się długo. Olejek nakładam czasem na mokre włosy, czasem na końcówki, albo kiedy moje kłaczki są napuszone lub źle się układają. Sprawdza się rewelacyjnie pod każdym względem! Pięknie wygładza, włosy są leiste i nawilżone. Wyglądają na zdrowe. Efekt bardzo mi się podoba. Czasem nawet kiedy włosy nie są pierwszej świeżości, nakładam ten olejek aby je wygładzić i spinam. Nie wyglądają na jeszcze bardziej przetłuszczone, a jedynie są ujarzmione i ładnie błyszczą.

Jest to świetny kosmetyk, którego używam raz, może dwa w tygodniu. Nie należy z nim przesadać, mała kropla wystarczy na włosy średniej długości. Olejek i tak jest bardzo wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292571].usefull || 0 }}% pomocna.

jedwab przy nim to marna kopia

Pokochałam go.

Mam długie włosy, które są na końcówkach rozdwojone, przesuszone - typowa sytuacja.
Olejek pomaga mi walczyć z brakiem subordynacji moich kosmyków, sprawia że od razu wyglądają na zdrowsze. Ale przy tym nie przetłuszcza, a to prawdziwy cud. Pachnie pięknie, jest gęsty, wydajny i ma super opakowanie z pompką.
Czego chcieć więcej?
Polecam z całego serca!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185548].usefull || 0 }}% pomocna.

Ukochany

Uwielbiam ! przy codziennym suszeniu i stylizowaniu na ciepło moje włosy nie są zniszczone ! Są miękkie i ładnie się układają. Produkt starcza na bardzo długo ponieważ wystarczy jedna pompka aby pokryć całą długość włosów ( a mam takie aż do pasa). Opakowanie kupiłam w grudniu a skończyło się w październiku - przy codziennym użytkowaniu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161001].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo lubię

Bardzo polubiłam ten olejek. Nie stosuję go regularnie, raczej od czasu do czasu, kiedy chcę nabłyszczyć końcówki i do tego super się nadaje. Dodatkowo, przy moim stosowaniu, wystarcza na bardzo długo – stosuję dwie pompki produktu na końcówki długich włosów.
Nie mam jakoś wybitnie wysuszonych końcówek (olejuje włosy) ale czasami mi się puszą, kiedy pójdę spać z mokrymi włosami i wtedy stosuję omawiany eliksir.
Wcześniej namiętnie używałam serum na końcówki z Avonu ale doczytałam, że ma w składzie alkohol i dlatego, tym bardziej, cieszę się, że trafiłam na ten produkt.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041829].usefull || 0 }}% pomocna.

Wysuszający olejek - absolutna nowość!

Na początku myślałam, że mi służy, ale potem zaczął działąć odwrotnie niż powinien, tzn. zamiast natłuszczać i nawilżać, zaczął wysuszać i usztywniać. Zamiast gładkich, lsniących loczków miałam tłuste, sztywne, bezkształtne nie wiadomo co. Zamiast trochę przedłużyć żywotność końcówek długich włosów, zmusił do wcześniejszego i bardziej radykalnego podcięcia. Niestety w składzie produktu poza olejkami jest kilka składników, które mają działanie zupełnie odwrotne.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037389].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Drogi produkt, ale zdecydowanie wart swojej ceny. Nakładam go na włosy co drugi dzień na noc i naprawdę widzę jego działanie. Pięknie pachnie, absolutnie nie przetłuszcza włosów, nawet ręce po jego aplikacji się nie kleją i nie trzeba ich myć. Włosy są nabłyszczone, nawilżone, wygładzone, lepiej się układają, końcówki mniej się rozdwajają, zniszczone włosy odzyskują kondycję. Super produkt, jestem pewna, że będę go używać już zawsze.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017993].usefull || 0 }}% pomocna.