Couleurs Nature, Ombre Fluide + Liner (Cień do powiek w płynie + eye liner)

Couleurs Nature, Ombre Fluide + Liner (Cień do powiek w płynie + eye liner)

2 w 1: cień do powiek i eye-liner.
Z zawartością rozświetlających mineralnych drobinek perłowych.
Płynna i świeża konsystencja szybko schnie, zapewniając intensywne, wibrujące kolory.
Makijaż o 8-godzinnej trwałości, który możesz cieniować wedle życzenia.
Składnik pochodzenia roślinnego: Celuloza drzewna. Testowane pod kontrolą oftalmologiczną.
Kosmetyczne sztuczki:
Stosowany jako eye-liner: końcówką pędzelka namaluj cienką kreskę wzdłuż linii rzęs, zaczynając od wewnętrznego kącika oka.
Stosowany jako cień: używając całej powierzchni pędzelka nałóż cień na górną powiekę, a uzyskasz zachwycający, metaliczny efekt.
Dostępny w sześciu odcieniach: kwarc dymny, ametyst, turkus, nefryt, kamień księżycowy, lazuryt.

ani liner ani cien

oceniam kolor brazowy kwarc

uwazam produkt za nietrafiony

szczoteczka pedzlik jest b. gruby jak na liner do oka
i b. cienki jak na cien
pedzelek szerokoscia przypomina te do paznokci !!!! porazka

produkt dziwny i nie trafiony gdyz:
konsystencja jest bardzo mokra i wodnista przez co nie da sie go tak rosmarowac aby robic za cien
robi smugi ( jesli chodzi o cien)
najepiej i chyba jedynie wychodzi mu gruba krecha na oku

produkt jest blyszczocy i zawiera blyszczace drobinki
ladny cieply odcien brazu
u mnie najlepiej sprawuje sie na dolnej powiece robiac kropki ktore sie w efekcie i tak zlewaja, rozswietla ja poprzez to ze sie blyszczy czego na zdjeciach porduktu wogule nie widac
poprzez jego polysk ciemnosc produktu jest bardzo rozjasniona i w efekcie wychodzi jasny
jedynie tam gdzie sie nie blyszczy jest nieco ciemniejszy

kreski na gornej powiece wychodza ciezkie i grube wrecz brzydkie
nie da sie nim namalowac cienkiego zakonczenia czy wymodelowac kreske ani cieniutkiej kreseczki w wewn. kaciku oka

wszystko wychodzi topornie

byc moze inna konsystencja uratowala by produkt

dlugo schnie

rozmazuje sie zaraz lub przy samej aplikacji

dosc trwaly, wytrzymuje dzien jesli nie ma wilgoci lez czy deszczu

z lzami sobie nie radzi zmazuje sie od razu

uczucie przy malowaniu jest takie jak bysmy sie smarowaly woda, zimna woda ;)

to produkt dla upartych i wytrwalych, ktore lubia w malowaniu robic sobie wyzwania

czasochlonyy, wymagajacy wprawy

cena jest za wysoka do efektow

produkt wydajny bo zadki

opakowania tak poza pedzelkiem, niedokladny=fatalny za gruby, szeroki i nieco splaszczony choc i to mu nie pomaga

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855208].usefull || 0 }}% pomocna.

Piekne kolory, precyzyjna kreska

Moja przygoda z tym cieniem zaczęła sie już wcześniej kiedy to kolorówka YR miala inną szatę graficzną i designerską. Kiedy zatem zaczęły sie zmiany w kolorówce YR poszukiwałam zastępstwa dla mojego byłego Eye-Liner Parfait w kolorze Brun. I tak znalazłam te cienie. Wybrałam dla siebie kolor Nefryt (efekty załączone poniżej, szzcególnie dla zielonych oczu, zdj poch z oficjalnej strony Yves Rocher)

Wrażenia:
+ testowane oftamologicznie
+ nie uczulają
+ nie podrażniają
+ idealny jako eye-liner i cienie
+ konsystencja plynna, lekka
+ szybka, łatwa i przyjemna aplikacja
+ szybko schnie
+ piękna i bogata kolorystyka(załączone poniżej)
+ dobrze napigmentowane
+ wygodny pędzelek umozliwiający zrobienie kreski jak i rozłożenia cienia na powiece(propozycje stylistów YR zalączone poniżej)
+ idealny do szybkiego makijażu, w podróży
+ dośc wydajny (ja stosuje głównie jako eye-liner)
+ trwały, ale wymaga bazy by przedłużyc jego trwałość o jeszcze kilka godzin niż tylko te obiecane minimum 8 przez producenta

+/- dośc drogi, ale warto polowac na promocje

Jestem tymi cieniami zachwycona zarówno kolorystyką jak i aplikacja. Pomysł kolorowych eyelinerów 2w1 bardzo mi sie podoba i przydaje podczas,czestego w zyciu codziennym, pośpiechu. Cienie maja lekko metaliczny/perłowy odcień, wyglądają subtelnie a kolorystyka i pigmentacja jest szlachetna i bogata. Kreskę maluje sie dobrze i precyzyjnie. Dobrze dobrany kolor, pieknie współgrywa z odcieniem tęczówki.Jest to mój must have w kosmetyczce już od 3 lat.

Polecam!Używam tego produktu od: 3 lat

Ilość zużytych opakowań: 3x4ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561911].usefull || 0 }}% pomocna.