Szampon do włosów tłustych

Szampon do włosów tłustych

Cena już od 7,39 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wyjątkowo skuteczny szampon do częstego mycia i pielęgnacji włosów z tendencją do przetłuszczania się. Specjalnie dobrany zestaw składników aktywnych: naturalne ekstrakty z szałwii i skrzypu polnego, biologicznie aktywna siarka, proteiny pszeniczne, inutec dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy, a także zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i reguluje wydzielanie sebum, zapobiegając przetłuszczaniu. Dodatkowo wzmacnia i odżywia cebulki, hamując wypadanie włosów. Dzięki regularnemu stosowaniu szampon przywraca równowagę skóry i skutecznie hamuje przetłuszczanie włosów przywracając im aksamitną miękkość, puszystość i świeżość.

Cena: ok. 10zł / 300ml

Znasz skład tego produktu?

Mieszane uczucia.

Na mnie ten szampon działa ok. Ale bez odżywki ani rusz! Nie daje jakiegoś super efektu - tyle, że dobrze myje. Ale mojemu mężcyźnie, który nie używa odżywek, włosy przetłuszczają się w szybkim tempie, 3 dni po umyciu już ma całe tłuste. Więc działanie ma różne. Fakt jest jeden - myje dobrze, ładnie się pieni, jest całkiem wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167146].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 410

Nie bardzo

plusy:
+ dobrze się pieni
+ ładnie pachnie

minusy:
- plącze włosy
- wysusza
- nie ogranicza przetłuszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ dość niska cena
- słaba dostępność
- niepraktyczne opakowanie
- brak dozownika
- słaba wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005670].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny

Swego czasu miałam problem z przetłuszczaniem się włosów. Myłam je codziennie, przez co zaczęły wypadać. Postanowiłam kupić Radical. Niestety efekt był odwrotny do zamierzonego. O wiele bardziej pomógł tydzień bez mycia włosów niż ten szampon.

Po odstawieniu skróciłam włosy, bo końcówki wyglądały fatalnie.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990208].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 308

Efekt odwrotny do obietnic

Na szampon skusiłam się po przeczytaniu etykiety. Wydawał mi się idealny dla mnie.
Moje włosy szybko się przetłuszczają, łatwo je obciążyć i zależy mi aby szampon dokładnie je oczyścił, odświeżył i sprawił że będą do końca dnia puszyste.
Trudno mi znaleźć właściwy produkt, choć udało mi się odkryć 3 perełki.
Jednak ja - jak to ja - ciągle targam do domu coś nowego.
Skutek był różny - w większości kończy się wymęczeniem takiego produktu w bólach.
W przypadku tego szamponu...było podobnie.
Etykieta mnie oczarowała i drapnęłam bez większej analizy.

Szampon zamknięty jest w fajnej butelce, choć zakrętka dla mnie jest kompletnie nie trafiona, lepsza byłaby klapka na "klik". Bawić się w odkręcanie i zakręcanie pod prysznicem... niekoniecznie.
Otwór jest super - malutki, dzięki czemu łatwo go dozować.

Produkt super pachnie, uwielbiam takie aromaty ziołowe od małego. Odprężają mnie.

Pieni się średnio - potrzeba go użyć zdecydowanie więcej niż mamy to w zwyczaju.
Ja mam włosy długie i aby utworzyć gęstą pianę musiałam nalewać go na dłoń 3 krotnie i to nie mało, dlatego straczył mi na ok 3 tygodnie (miałam opakowanie z jakimś gratisem)

Podczas mycia czuć na skórze głowy wyraźne ciepło, lekkie pieczenie (nie jest to nieprzyjemne), co dawało uczucie głębokiego oczyszczenia i odświeżenia.

Szampon bardzo placze włosy. Ale to tak bardzo, bardzo. Miałam problem z rozczesaniem nawet po użyciu odżywki! Niestety, wiele z nich się połamało :(

Po wysuszeniu włosy są czyste ale nie miałam wrażenia wyraźnego odbicia u nasady, lekkości.
Ot, umyte włosy.
Ale co mnie gorzej zmartwiło to to iż bardzo szybko mi się przetłuszczały! W połowie dnia pasowało już je związać w kitkę.
Szczególnie w okolicach czoła wołały o pomstę do nieba :(
Tym bardziej nie zauważyłam sukcesywnego zmniejszania się przetłuszczania - powiedziałabym że przeciwnie, przetłuszczały się bardziej :(
Na szczęście 2/3 z czasu kiedy go używałam byłam na urlopie więc wyglądem włosów nie przejmowałam się aż tak bardzo, choć przyklejone strąki nie były komfortowe.
Tylko taki z tego pożytek że buzia i szyja mi się bardziej opaliły bo kucyk często gościł na mojej głowie...

Ogólnie nie jestem zadowolona z tego szamponu. Niestety musze go zakwalifikować do grupy produktów które zużywa się do końca na siłę.

Jest niewydajny (choć dla mnie to akurat nie jest kryterium do oceny), plącze włosy niesamowicie podczas mycia, ale przede wszystkim włosy po nim szybko się przetłuszaczają (co jest zupełną odwrotnością do obietnic).
Cieszę się że go skończyłam.

Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934205].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny, ale...

włosy faktycznie dłużej są świeże (używałam wraz z miegłką) jednka końcówki włosów się rzesuszają. zapach przyjemny, jednak trudno się pieni. polecam na chwilą pielegnację włosów

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906728].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 41

Nic specjalnego

Szampon nie myje włosów zbyt dobrze, już na drugi dzień są one przetłuszczone. Plącze je więc trzeba zawsze po umyciu stosować odżywkę. Ma ładny zapach, przyjemną cenę i dobrą wydajność natomiast nie jest to szampon, który mogę polecić ;)

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901684].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 61

świetny

Bardzo pozytywne zaskoczenie. Mam włosy przetłuszczające się, myję je codziennie. Plusy tego szamponu:

-nie plącze włosów
-jest delikatny
-oczyszcza i tonizuje skórę głowy
-włosy są po nim dłużej świeże i bardzo miłe w dotyku
-jest wydajny i dobrze się pieni

minus - zapach dosyć intensywny, który znika po umyciu. Może przesuszać końcówki włosów.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886245].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 50

mieszane uczucia...

Szampon na początku działa rewelacjynie... ale im dłużej się go używa, efekt przestaje być zauważalny... Używany na zmianę z innymi szmponami- daje radę.

Na początku używania włosy rzeczywiście mniej się przetłuszczały, były uniesione- jak na moje ciężkie włosy. Z czasem jednak przyzwyczaiły się i wróciły do stanu pierwotnego ( nie zdążyłam nawet zużyć jednego opakowania).

Plusy są takie, że szampon na prawdę dobrze myje włosy, ma wygodną buteleczkę (można zużyć szampon do ostatniej kropli), cena także jest przystępna.

Minusy- przesusza końcówki włosów, rozczesanie włosów bez użycia odżywki bądź serum do włosów , niewykonalne :/ , nie jest wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[848901].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 284

Not for me ....

Mając pozytywne doświadczenie z szamponem radical ze skrzypem kupiłam jakiś czas temu w promocji z myślą, że jego brat może będzie lepszy. Po przeczytaniu etykiety stwierdziłam, że szampon jest idealny wręcz dla mnie (na moje bardzo szybko się przetłuszczające włosy).

No i niestety się pomyliłam, wersja ze skrzypem jest dla mnie duuuużoo lepsza...

Myjąc tym szamponen stwierdziłam, że jest mocniejszy w oczyszczaniu. Czuje się naprawdę lepsze oczyszczenie skóry głowy.. co jest dla mnie plusem.

Konsystencję oba szampony mają taką samą.

Co mnie zraziło do radicala z szałwią? A no to że moje włosy po umyciu rano, już tego samego dnia wieczorem widać było że są oklapnięte i jakby nieświeże.. Na dodatek strasznie plącze włosy i ciężko je rozczesać...

Na plus mogę wymienić świeży zapach, efekt odświeżonej skóry głowy i to iż nadaje naturalną objętość moim włosom..
Moje włosy po prostu szybciej się przetłuszczają (widocznie jest za silny i włosy sobie z tym nie radzą i produkują jeszcze więcej sebum...)

Szampon nie jest zły ale zdecydowanie wolę wersję ze skrzypem..

Szamponu użyłam kilka razy i czeka aż się przełamię, żeby wykończyć butelkę, choć teraz przerzuciłam się na drogeryjne zwykłe szampony. Jak wykończę butelkę to być może zmienię recenzję, jeśli się coś poprawi :)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839262].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

OK, ale bez szału

Szampon jest tani i przyjemnie pachnie. Przy moich cienkich włosach nie zauważyłam jakiejś rewelacji - przetłuszają się i muszę myć codziennie jak zwykle... Maksymalnie plącze włosy. Ogólnie jest ok, ale naprawdę bez szału. Taki tak zwykły szampon ziołowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[767396].usefull || 0 }}% pomocna.