Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bvlgari, Omnia EDP

Bvlgari, Omnia EDP

Cena już od 176,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

'Omnia' oznacza 'nieskończoność'.
Nowoczesny, delikatny, orientalny zapach stworzony na bazie historii i doświadczenia Bvlgari. Już sam flakon symbolizuje nowoczesność, odwagę i połączenie kultur. Wszystko razem tworzy epicentrum - miejsce bez granic, barier, gdzie wszystkie kultury łączą się i przenikają. Miejsce w którym wszystko się spotyka i zaczyna tworzyć nowe formy.

Kategoria: korzenno-drzewna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, szafran, imbir, kardamon
nuta serca: herbata Masala, kwiat lotosu, goździki, cynamon
nuta bazy: biała czekolada, indyjskie drzewo, sandałowiec.

Cena: 25ml / 125zł; 40ml / 200zł; 65ml / 320zł

Irytujący

Te perfumy dostała moja siostra. Nie jest w ogóle fanką perfum i kiedy powiedziała, że może mi je oddać, bo ją męczą, uznałam, że to dlatego, że w ogóle bardzo mało używa perfum. Ale pomimo kilku podejść do Omni ja też się z nimi nie polubiłam, chociaż kocham perfumy, również te bardzo ciężkie czy korzenne. Wierzę, że zapach może się komuś podobać, ale mi nie.

Jest najzwyczajniej w świecie irytujący. Chyba najmniej na samym początku, ale już po kilku minutach uwalniają się kolejne nuty, które dosłownie świdrują w nosie, męczą i... śmierdzą! Niby jest elegancko, bo czuć sandałowiec, kardamon i imbir z jakimiś nutami kwiatu lotosu i cynamonu, ale efekt końcowy naprawdę nie powala.

Zapach jest ciężki, korzenny, ale jednocześnie dość słodki, w jakiś sposób niemalże męski. Na pewno nie pasuje mi do młodych dziewczyn, już prędzej na wieczór niż na dzień.

Mnie zachwycił flakon, trwałość jest przeciętna. Polecam najpierw wypróbować zanim zdecydujecie się wydać pieniądze na cały flakon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264503].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciężko określić..

Osobiście nie podoba mi się ten zapach, jest mdły, bardzo korzenny no i taki jednolity. Muszę przyznać jednak że bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubranaich. Pachnie troche jak kadzidło.

Używam tego produktu od: kilka razy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937292].usefull || 0 }}% pomocna.

sama nie wiem

Na wstępie zaznaczam, że nie jestem jakąś superwytrawną znawczynią zapachów i wyodrębniaczką poszczególnych nut zapachowych. Zapach podoba mi się albo nie i koniec.

Te perfumy testowałam parę razy z ciekawości. I niby wszystko w porządku, ja określiłabym je jako eleganckie, ciepłe, nieciężkie ale wyraziste. Najlepiej pachniały w "środku" trwania zapachu;) Tzn początek był w porządku, czuć było pieprz i kwiatową słodycz, ale koniec był dziwny. Taki rzeczywiście trochę ogórkowy albo raczej aloesowy przez co perfumy wydały się pospolite, płaskie i mdławe. Przez to zakończenie chyba nie mogłabym być ich "nosicielką":( Trwałość też nie powalała.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762721].usefull || 0 }}% pomocna.

TOP 10 damskich perfum

słodki świeżak

Kupiłam w ciemno - nie było go chwilę [ tak z rok ] nigdzie stacjonarnie, fragrantica kusiła nutami, a mózg sugerował, że gdzieś kiedyś bardzo mi się podobał, a w każdym razie bardziej niż inne Omnie.

Dla mnie zapach jest ładny, świeży ale i otulający. Bezogórkowy ;)

Czuje głownie chai z ciepłym mlekiem, limonkę, tarty imbir i jakąs tłustą słodycz - być może białą czekoladę. Zapach bogaty, ale spokojny, ciepły a odświeżający, ulotny a świdrujący - zdecydowanie pełen kontrastów i przed to ciekawy.

Żałuję, że nie jest nieco mocniejszy i bardziej kilerowy, a rozpływa się mleczną chmurką naokolo mnie, ale pewnie jeszcze znajdę równie aromatycznego a mocniejszego towarzysza.

Używam tego produktu od: listopada
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724804].usefull || 0 }}% pomocna.

OKROPNY!!!

Tak wyszło , że dostałam 65 ml w prezencie . . . jednak był to prezent bardzo nieudany.
Dawno nie wąchałam tak brzydkiego zapachu. To prawda jest mocno orientalny, ale aż za bardzo. Poza pomieszaniem różnych kadzideł, nic tam nie wyczuwam. Ten zapach jest straszny! nie polecam nikomu. Nie kojarzy mi się z żadną kobiecością, elegancją, ani klasą. Zdecydowane NIE!

Używam tego produktu od: raz próbowałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[717960].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiepskie ogórki kwaszone

Skusiłam się na odlewkę z nadzieją, że będę należała do szczęściar, które nie czują ogóra, tylko te urzekające w opisie nuty kardamonu, goździków i czekolady. Niestety, już pierwsze psiknięcie na papierek spowodowało atak koszmarnych ogórków. Odłożyłam na półkę, bo zniechęciły mnie strasznie. Ale po jakimś czasie wykazałam się odwagą i wypróbowałam na sobie - a nuż na skórze ogórek wyewoluuje w coś fantstycznego. Nic z tego, kwaszeniak pozostaje kwaszeniakiem i trwa w tej formie przez kilka godzin. Nie wiem, przez ile dokładnie, bo po 5 dokonałam globalnego mycia, a resztki kwasu utopiłam w blv notte. Więcej tego eksperymentu nie powtórzę...

Używam tego produktu od: test
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[711673].usefull || 0 }}% pomocna.

nietrwałe!!!!

Sąsiadka mi nimi zapachniała.
Pomyślałam - urocze.
Tyle że okazało się że trwałość skandaliczna.
Kupiłam i 20 ml z 40 zużyłam bez entuzjazmu.
Mają nutkę pieprzową, drzewną jak w Thierry Mugler eau de cologne i Lalique eau de lalique - tyle że są bardziej damskie i mniej trwałe.
Resztę przekazałam dalej!
Było, minęło!

Używam tego produktu od: roku i dłużej
Ilość zużytych opakowań: 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[702329].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

A mi sie on bardzo podoba! wspaniale pachnie na mojej skorze- zadnych ogorkow ani kiszonych ani swiezych...

Sama czekoladka doprawiona cynamonen, szafranem, kardamonem, imbirem , wanilia no i ta herbatka ....cudo! Niesamowicie piekny i zmienny- raz slodki a raz pikantny, korzenny.

Bardzo mile mnie zaskoczyl po przeczytaniu wielu zlych recenzji powachalam go w sklepie i..... zakupilam od razu. Nie zaluje .
Pachnie na mnie caly dzien , zbieram komplementy a sama nie moge sie nacieszyc tym zapachem . Jak widac wszystko zalezy od naszej skory.

Pol gwiazdki odejmuje za butelke- nie podoba mi sie w ogole.

A sam zapach ....Piekny!

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[684405].usefull || 0 }}% pomocna.

czekolada

Chyba już na samym początku wyczuwam nuty bazy czyli czekoladę doprawioną sandałowcem i cynamonem.Omnia jest delikatna i subtelna, nie czuję żadnych ogórasów... trwa raczej blisko skóry, przez około 2 godziny ( czyli niezbyt długo).Zbyt górnolotnie zaliczono ją do kategorii orientalnej, jest raczej mydlana ,ale niewątpliwie ma coś w sobie. Kardamon i szafran? Zaledwie muśnięcie.... Zapach raczej codzienny , mało seksowny,ale bardzo lubię nimi pachnieć np w sobotnie przedpołudnie.
Flakonik niestety brzydki.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, szafran, imbir, kardamon
nuta serca: herbata Masala, kwiat lotosu, goździki, cynamon
nuta bazy: biała czekolada, indyjskie drzewo, sandałowiec.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego flakonu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[623602].usefull || 0 }}% pomocna.

Drogi Bubel

Omnie zamowilam w ciemno, jak to zwykle robie, aby moc obiektywnie ocenic zapach bez czytania wczesniejszych komentarzy albo testow na papierowym pasku, ktore maja niewiele wspolnego z jakze nobliwa i sakralna ceremonia \\\\\\\'nakladania\\\\\\\' zapachu na skore.
Omnie mozna okreslic w dwoch slowach - drogi bubel.
Nie jestem nawet w stanie stwierdzic czy go lubie czy nie, poniewaz zanim wyewoluuje na mojej skorze, jest prawie niewyczuwalny, bardzo slaby.
Bvlgari niestety slynie z produkcji zapachow o slabej projekcji, tragicznej trwalosci i zerowym ogonie.
Jednak na przekor wszystkiemu chcialam sprobowac zapachu Omnia, poniewaz nuty zapachowe byly wiecej niz obiecujace.
Pieniadze wydane na nie moglam wlasciwie wplacic na fundacje charytatywna, bo taki sposob ich wydania mialby wiekszy sens.
A tak, wywalilam je na te kiczowata trzesczaca plastikowa butelke po to by wyrzucic ja pozniej do smieci, gdzie jej miejsce.
Osobiscie preferuje zapach mojego plynu do mycia okien na bazie octu, bo on przynajmniej ma wyrazny dlugotrwaly zapach, w przeciwienstwie do Omnia, ktory to smie sie nazywac woda perfumowana.
Ten zapach to jakis zart i totalna pomylka.
Nigdy wiecej.
Nigdy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[608233].usefull || 0 }}% pomocna.