Celine pour Femme

Celine pour Femme

Wszechstronny, uniwersalny zapach. Odpowiedni zarówno do biura, jak i na nieoficjalne wieczorowe spotkania.
Wprowadzony na rynek w 2001 roku.
Dostępny zarówno w wersji EDP jak i EDT.

Kategoria: kwiatowo-orientalna

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwona papryka, liście fiołka, bergamota, czarna porzeczka
nuta serca: magnolia, frezja, jaśmin, biała brzoskwinia, róża, irys
nuta bazy: drzewo sandałowe, kadzidło, piżmo, ambra, wanilia

Cena: EDP ok. 160zł / 50ml; EDT ok. 140zł / 50ml

Jedyny ratunek to brzoskwinie...

Pierwsze, co nasunęło mi się po psiknięciu to.. "coś tu śmierdzi".. niestety, buteleczka ładna, pomimo że skromna, ale według mnie ma coś w sobie. Na początku duszące kwiaty, ale to taki smrodek starych perfum, coś męczącego, później po kilku godzinach faktycznie wychodzi delikatna brzoskwinia, na którą czekałam z utęsknieniem i wtedy zapach jest zjadliwy, ale dalej małe rozczarowanie. Myślałam, że brzoskwinia i nuty orientalne, wanilia, będą jak wybuch, ale jest to stłumione, delikatne i tak właściwie to niewiadomo co autor miał na myśli. Może i dałabym 3* za brzoskwinię, ale niestety początek bardzo odpycha i jedyne na co mogę się wysilić to 2,5*.

Używam tego produktu od: próbki
Ilość zużytych opakowań: próbki

Dawno, dawno temu....

Dawno, dawno temu ten zapach bardzo mi się spodobał.
Nie zachwycił, nie oczarował - nie zwalił na kolana!!! ot, zwyczajnie spodobał.
Kupiłam go przed świętami Wielkanocnymi za mega niską cenę i powiem szczerze, że i tak przepłaciłam:/ Celine jest, bo jest... czasem psiknę się przed wyjściem po dzieci do przedszkola. I tyle.
Fajerwerków zero:(
Są zapachy, które zaczarowały mnie po tzw grób i takie co przeminęły z wiatrem. Celine poszła z dymem.....
Ale i tak uważam, że imponujący dorobek perfumiarski "Pani Dionowej" ozdabia ten właśnie zapach:)

Używam tego produktu od: znam od dawna, kupiłam pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: 50 ml ...ale jakoś tak opornie są używane:/

Prosty ale ładny

Zapach początkowo bardzo mi coś przypominał, cały wieczór próbowałam zgadnąć i chyba jest to Avon Incandessence. Ten flakonik zużyję ale więcej chyba nie kupię bo Avonowskiego zapachu już trochę zużyłam więc mi się chyba "przejadł". Ten zapach jest przyjemny, ale nie ma w nim nic szczególnego, myślę, że będzie odpowiedni na wiosnę i wczesną jesień; na lato za mocny, zimą umyka gdzieś. Wolę zapachy troszkę mocniejsze, bardziej kobiece ale ten też dla odmiany nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początek 50ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Jest Mój!

Kocham Celine. Jest to totalnie mój zapach. Nie mam ani jednego zastrzezenia. Trzyma się długo, jest zmysłowy, nadaję się faktycznie na różne okazje, Wizualnie również świetny, nie ma co się rozwodzić. To pozycja obowiązkowa !

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 100ml

;|

Lubię zapachy Celine. Więc z entuzjazmem przystąpiłam do testów PF. I ten zapach mnie bardzo rozczarował. Na początku jest mocno kwiatowy, duszący, orientalny... Zupełnie nie w moim stylu. po ok. godzinie staje się delikatny, mdły i bardzo banalny. Na początku źle, później też niedobrze... To tyle co mogłabym o nim napisać.... Na więcej szkoda czasu;)
Flakonik w miarę.
Trwałość niezła.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Okrrrutne kwiattttki

Nie wiem, jak kiedys mogl mi sie ten zapach podobac - mamy tu kwiatki, kwiatki mokre, wilgotne, oblepiajace i dusznawe, kwiatki dajace po nosie nutami zielonymi, kwiatki po prostu okrrrrutne ;-))).
Wylacznie dla wielbicieli roznych odmian Fragile i tego typu wynalazkow, uhhhh ;-)))).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: testy

Kobiecy, elegancki

pierwszy raz przywiozłam z zagranicy. Następne kupiłam u nas. Zapach wyrazizty, niebanalny. Wyczuwalny ale nie nachalny. Dość elegancki, o nowoczesnej nucie .Nadaje się na codzień jak i na wieksze wyjścia.
Zwraca uwagę Często pytają mnie czym pachnę. Na mojej skórze (sucha) dość trwały .
Na odzieży pachnie wiele godzin.
Raczej nie na duże upały, może być męczący. Radzę używać od jesieni do wiosny i na chłodniejsze letnie dni.

Uroczy!

Zapach podobał mi się od dawna, ale nie na tyle, żeby chcieć go natychmiast kupić (ale przyznaję, coś takiego zdarza mi się niezmiernie rzadko). Kilka dni temu przetestowałam go ponownie i natychmiast kupiłam. Jest prześliczny: spokojny, wyważony, ciepły, raczej wytrawny, szalenie elegancki i dyskretny. Raczej dla kobiety niż młodziutkiej dziewczyny, chociaż nie jest przytłaczający ani dla osoby noszącej, ani dla otoczenia. Bardzo pasujemy do siebie, mam wrażenie ;) Świetnie nadaje się na dzień, np. do pracy. Nie jest zbyt trwały, ale to chyba cecha wszystkich nowszych perfum.