Renesans, Eliksir pod oczy

Renesans, Eliksir pod oczy

Eliksir pod oczy - zaprojektowany do efektywnej walki z workami, cieniami oraz zmarszczkami wokół oczu. Zestaw czterech zaawansowanych technologicznie składników dobraliśmy, tak, że wzajemnie się uzupełniają i wzmacniają swoje działanie. Skóra wokół oczu staje się świetlista i pełna blasku, a zmarszczki mniej widoczne.

Do skóry dojrzałej, po 55 roku życia.

w słoiczku
10 – 50ml

Gęsty, treściwy krem, który nic nie robi.

Po zużyciu całego słoiczka mogę powiedzieć, że:

- krem w ogóle nie działa - nic nie robi ze skórą pod oczami, nie ma mowy o wygładzeniu zmarszczek, trochę nawilża, ale jest jakby na powierzchni skóry, nie wnika głębiej

- jest treściwy i gęsty

- łatwo się aplikuje, daje się delikatnie rzsmarować czy wklepać

- nie podrażnia wrażliwej skóry pod oczami, nie uczula

- jest bezzapachowy

- ma trochę toporne, pancerne opakowanie, takie mało zgrabne

- nie jest bardzo drogi, widziałam go też w promocji

Ogólnie: u mnie nie zrobił nic, zero efektów mimo regularnego stosowania. Nie jestem jeszcze w wieku 55+ , ale chciałam spróbować silniejszego kremu i zawiodłam się.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

słaby krem udaje "cacko"

MINUSY:

- od kremu pod oczy oczekuję przede wszystkim komfortu i dobrego odżywienia, niestety ten krem tego nie spełnia, jedna warstwa nie wystarcza "na cały dzień", już po paru godzinach sura odczuwa brak nawilżenia i jest lekko ściągnięta, przynosi jedynie doraźną ulgę, dodam że jestem 25+ więc tym gorzej ten krem wypada,

- zostawia delikatny film ale co z tego jak ten film jest tylko tłustawy a nie niesie to za sobą dobrego nawilżenia,

- opakowanie "chciałoby" udawać krem na miarę "Precision" Diora... to idiotyczne, krem za 25 złoty ma opakowanie kiczowate i tandetne jak na taka cenę,

- znam wiele tańszych kremów pod oczy które lepiej się sprawdzają,

- nie rozjaśnia, cienie pod oczami do których mam tendencje się powiększyły podczas jego używania,

- jest bardzo mało wydajny, bo trzeba go dużo użyć by osiągną efekt nawilżenia, komfortu.

PLUSY:

- nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia ani czerwonych oczu,

- można nakładać warstwami i się nie roluje,

OGÓŁEM żaden to renesans, raczej dekadentyzm kosmetyczny.

Używam tego produktu od: miesiaca

dobry raczej na noc

Krem kupiłam dosyć dawno temu, cena była korzystna, i przyznam, że oprócz ceny skusiło mnie... dziwne opakowanie.

Zaznaczam, że nie należę do grupy wiekowej, która wpisana jest na opakowaniu. Niemniej szukam kremu pod oczy, który działa.

Kosmetyk jest gęsty i tłusty- tu okazało sie, że treściwa formuła nie jest jednak dla mnie i rzeczywiście moja skóra nie ma takich potrzeb, chociaż wokół oczu jest kapryśna i bywa przemęczona.

Na noc nadaje się o tyle, że do rana jest czas, aby krem się wchłonął. Tak też się dzieje, krem znika, suchość ustępuje, oczka są wypoczęte i ja się nie stresuję.

Czy kupię ponownie, nie wiem, ponieważ pod oczy planuję kupić Clinique z filtrem UV 20 póki lato trwa. Wiem tylko, że warto było Efektimę wypróbować.

Krem nie wywołał u mnie żadnego uczulenia.

Używam tego produktu od: około 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

azjatycka pielęgnacja

Niestety uczula

Krem ma bardzo dziwny chemiczny zapach, którego nie czuć tak bardzo, jeśli się nabiera minimalną ilość kremu. Mnie się zdarzyło nabrać więcej i wsmarować w całą twarz i wtedy poczułam, aż mnie odrzuciło.

Konsystencja kremowa, ładnie się rozsmarowuje, ale wolno się wchłania. Pozostawia tłusty film, więc to kosmetyk nie dla skóry suchej i nie dla osób, które takich filmów nie lubią.

Niestety krem uczula – użyłam kilka razy, bo myślałam, że to nie on, niestety jednak on: na policzkach pojawiają się czerwone swędzące plamy.

In plus mogę powiedzieć tyle, że krem bardzo ładnie wygładza delikatną skórkę pod oczami i może dałabym mu jeszcze szansę, gdyby nie uczulał. Na drugi dzień rano skóra jest cudownie gładka i jakby lekko ściągnięta, ale to przyjemne uczucie.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie