AA Body, Relaksujący żel do mycia ciała

AA Body, Relaksujący żel do mycia ciała

Żel z delikatnym, naturalnym środkiem myjącym, chroni przed szkodliwym działaniem chlorowanej wody. Zachowuje naturalne pH skóry. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry.

bardzo średni

Żel nie podrażnia i nie wysusza skóry, przyjemnie pachnie ... i to jego jedyne zalety.
Niestety nie nawilża (czyli nie pielęgnuje), jest baaardzo niewydajny, no i zastanawiam się co z tym relaksem ?

Taki średniaczek, który nie zaszkodzi, ale i nie pomoże.

niestety...

Myślałam, że skoro emulsja peelingująca z tej serii jest dla mnie taka dobra to samo będzie i z tym produktem. Niestety - spotkało mnie gorzkie rozczarowanie.<BR><BR>Żel się w ogóle nie pieni, a po jego użyciu skóra jest dokładnie tak samo NIE nawilżona jak przed. Nie zapobiega wysuszeniu skóry spowodowanego chlorowaną wodą. <BR><BR>Poza tym napis "relaksujący" jest chyba tylko hasłem reklamowym, bo zapach ma (jak już to stwierdziła Entuzjastka) nijaki, a mnie tylko doprowadza do szewskiej pasji niską jakością.<BR><BR>Nie polecam

Oceniam na 3.00

Moim zdaniem to on nie ma zapachu. Na mojej skórze nie sprawdził się bo nie nawilża i jest jak mydło.

Makijaż MaxFactor

Oceniam na 2.00

Słabo sie pieni, kończy sie w przyspieszonym tempie.Zapach przyjemny i orzeźwiajacy.Jakiś taki nijaki.......

Oceniam na 2.00

Zapach mnie udwiodl i dlatego zdecydowalam sie na zakup. Niestety "w praniu" mnie rozczarowal. Anie nie pozostawial filmu ochronnego, ani sie nie pienil. Balsam i tak musialm po kapieli wklepac. Nie polecam

Oceniam na 4.00

Dobry dla alergików i dla skóry podrażnionej, nie uczula. Jest bardzo delikatny i ma subtelny zapach. Nie wysusza skóry! Jednak zdecydowanie za mało się pieni.