Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Witaminy, Krem nawilżający

Witaminy, Krem nawilżający

Nawilżający krem z witaminami A, E, F i prowitaminą B5. Intensywnie nawilża, ujędrnia i odżywia skórę. Działa regenerująco na naskórek. Skutecznie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Wpływa kojąco na podrażnioną skórę.

Przyjemny krem za niską cenę

Jakiś czas temu kupiłam ten kremik i jestem zadowolona. Dobrze sie rozprowadza i ma przyjemny zapach. Nie starczył mi na długo, gdyż używałam go rownież do dekoltu i szyji, ale cena jest przystępna, więc przymykam na to oko. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504761].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny :)

Bardzo lekki, przyjemny, ładnie pachnie i bardzo dobrze nawilża. Lubię też używać go pod makijaż. Cena jest odpowiednia, także w kremie widzę same plusy. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467437].usefull || 0 }}% pomocna.

Ubòstwiam

Kupiłam go z myślą o odratowaniu mojej cery, zmęczonej kuracją kwasem azelainowym. Stwierdziłam, że raz kozie śmierć, w razie wysypu nie będę płakać nad ilością wydanej nań kasy. U mnie spisał się rewelacyjnie, będę do niego często wracać. Ładnie nawilża, nie uczula i nie podrażnia, wyraźnie wygładza cerę i świetne sprawdza się jako baza pod makijaż. Cena niewielka jak za taką pojemność i tak dobry produkt. Z czystym sumieniem mogę polecić

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334791].usefull || 0 }}% pomocna.
Dieta na trądzik

Słabizna!

Okropny, chemiczny zapach to moje pierwsze wspomnienie krótkiego romansu z tym kremem. Staram się nie stawiać w dalszej kolejności walory takie jak woń czy kolor, jeśli dany produkt spełnia obietnice producenta, ma pozytywne działanie w zakresie, do którego został stworzony. Do gustu nie przypadła mi również konsystencja i co najistotniejsze to fakt, że w kwestii nawilżenia wypadł naprawdę blado w porównaniu chociażby do swojego brata z serii aloesowej. Niestety jestem na nie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209553].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja za niewielkie pieniądze

Długo szukałam idealnego kremu nawilzajacego na dzień i na noc, aż w końcu trafiłam na ten krem w osiedlowej drogerii. Zapłaciłam za niego około 8zl bez promocji. Krem jest bardzo wydajny, ma proste opakowanie z którego nic się nie wylewa, łatwo utrzymać je w czystości. Krem idealnie nadaje się pod makijaż, bardzo szybko się wchłania i podkład dobrze się na nim rozprowadza. Świetnie nawilża, używam go zarówno na dzień i na noc i w obu przypadkach sprawdza się znakomicie. Nie zapacha, skóra się po nim nie świeci. Zapach jest tani nijaki, trochę apteczny, ale uważam to za plus bo nie lubię mocno pachnących kremów. Mój chłopak także go polubił :) pierwsze opakowanie jakie kupiłam miało różowa zakretke i uważam, że ta wersja była dużo lepsza od tej, która jest teraz więc chyba coś namieszali w składzie, ale jest ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187768].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał :)

Na krem trafiłam przypadkiem. Miałam bardzo przesuszoną skórę twarzy, która do tego jest wrażliwa i nic innego nie pomagało albo uczulało. Kupiłam ten krem. NIE ZAMIENIĘ GO JUŻ NA INNY. Jest tani i rewelacyjny w działaniu. Pierwsze opakowanie zużyłam migiem - na noc i na dzień. Skóra wróciła do normy i jest nawilżona.
Plusy:
- cena
- wydajność - 100 ml opakowanie
- zapach dość przyjemny
- nawilża
- szybko się wchłania
- ma lekką konsystencję
- nadaje się pod makijaż

Minusów brak.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149876].usefull || 0 }}% pomocna.

NA ZIMĘ

Przede wszystkim zacznę od tego, że DLA MNIE nie jest to, niestety, produkt idealny, jednakże będąc osobą borykającą się z trądzikiem różowatym muszę stwierdzić, że na dzień dzisiejszy ŻADEN krem do twarzy nie przypadł mi do gustu w 100 %-ach.

ZALETY:
+ bardzo dobrze wspomaga cerę zimą(w minusowej temperaturze),
+ nie uczula(oczy mi po nim nie łzawią, co czasem się zdarza przy innych kremach do twarzy),
+ bardzo dobrze się wchłania i doskonale współpracuje z podkładem,
+ dostępność,
+ cena.

WADY:
- nie wiem, jak to się dzieje, ale przy temperaturze około -5*C krem jest idealny i świetnie sobie radzi, ale kiedy słupek rtęci wędruje w górę, ZACZYNA ZAPYCHAĆ,
- ciężko stwierdzić, czy wygładza zmarszczki,
- wolałabym produkt o pojemności standardowej(50 ml), bo nie trawię kremów "rodzinnych" a nie jestem fanką pozbywania się do połowy opróżnionych kosmetyków.

PODSUMOWUJĄC: to jeden z lepszych kosmetyków Ziaja w tej kategorii, który dodatkowo nadaje się na ujemne temperatury. Jego skład jest na tyle dobrany, że nie pogarsza w drastyczny sposób stanu cery dotkniętej trądzikiem, choć POCZĄTKOWO, po zmianie kremu na ten, moja skóra lekko zgłupiała, ale szybko doszła do siebie.

Piszę to na wypadek, gdyby ktoś kupił krem, a po paru dniach stosowania zaczął miotać klątwy pod adresem recenzentek;) Żeby nie było - ja uczciwie uprzedzałam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974312].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał!

Stosowałam już przeróżne kremy, z wyższej i niższej półki cenowej. Krem ziaja witaminowy bije na głowę kremy, których ceny są nawet kilka-kilkanaście razy wyższe. Kremy lancaster\'a, kremy olay, loreale, apteczne i nie apteczne.
Tutaj za cenę ok 7-8zł mamy kremik o bardzo przyjemnej, lekkiej, aksamitnej konsystencji, który szybciutko się wchłania - jest idealny pod makijaż. Skóra po użyciu kremu staje się widocznie hmmm... ładniejsza :) Czuć jak ją nawilża, koi, łagodzi podrażnienia. Mam ochotę nakładać go częśćiej. Będzie bardzo dobry dla osób ze skórą tłustą czy mieszaną.

Stosuję go również do rąk. Niemal od zawsze miałam problemy z wyszuszoną skórą na dłoniach, szczególnie na bokach kciuków robiła mi się nieprzyjemna tarka. Nawet kurz powodował momentalne wysuszanie się skóry. Jako, że byłam bardzo zadowolona z efektów, jakie daje na twarzy, spróbowałam użyć go również do dłoni. I....? Cudo :) Skóra nawilżona, wygładzona, zregenerowana. Mam wrażenie, że ma ładniejszy, wyrównany koloryt.

Polecam bardzo, bardzo, bardzo.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 100ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973676].usefull || 0 }}% pomocna.

Najcudowniejszy!

Wstrzymywalam sie z recenzja, bo nie moglam uwierzyc w efekty tego kremu- czekalam, az w koncu pojawi sie jakas wada. ale... nic z tych rzeczy.

Krem kupilam po przeczytaniu recenzji, chociaz podeszlam do niego z duzym dystensem, gdyz dla mnie znalezc krem idealny to cud - cera normalna, ale z gigantyczna sklonnoscia do zapychania. Potrzebuje czegos ciezszego, a jednoczesnie lekkiego.

Taki jest ten krem:
-bardzo dobrze nawliza, przy czym jest lekki i bardzo szybko sie wchlania (u mnie szybciej niz kremy matujace) przez co jest idealny pod makijaz.

- naprawde zwalcza niedoskonalosci- przyspiesza regeneracje skory a co najwazniesze- w miejscach w ktorych mialam grudki czy nierownosci skora po dluzszym uzywnaiu sie wygladzila.

- rowniez przy dluzszym uzywaniu zauwazylam poprawe i wyrownanie kolorytu skory.

-jest bardzo tani i ogromnie wydajny- uzywam go od ok. 3 miesiecy a nie zuzylam nawet 1/3 opakowania choc uzywam go codziennie rano i prawie codziennie wieczorem.

-jeden malutenki minus ktory przy tych zaletach absolutnie nie wplywa na ocene- zapach. taki typowo babciny i niestety troche sie na twarzy utrzymuje. Ale to nic! :)

Podsumowujac- w koncu znalazlam krem idealnie nawilzajacy, niezapychajacy i sprawiajacy ze skora wyglada na zdrowa. Nie wiem co zrobie, jesli kiedys zostanie wycofany ...

Bardzo goraco polecam skorom sklonnym do zapychania. W koncu skora niezapchana nie rowna sie przesuszona :)

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[967603].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ideał

Krem jest rewelacyjny. Cudownie nawilża moją cerę ZWALCZA NIEDOSKONAŁOŚCI ! Używam go już jakieś dobre pół roku i stan mojej cery na prawdę bardzo się poprawił. Nakładam go zawsze na noc i rano buźka promienieje zdrowiem :)

+ niska cena
+ bardzo wydajny
+ zwalcza niedoskonałości
+ dostarcza skórze niezbędnych witamin
+ szybko się wchłania
+ nawilża

Szczerze polecam !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962369].usefull || 0 }}% pomocna.