Wella, System Professional, Power Mask

Wella, System Professional, Power Mask

Power Mask to bogata maska regenerująca do włosów mocnych, lecz bardzo zniszczonych, nadająca włosom wspaniałą miękkość i sprężystość. Wartościowe lipidy wnikają do wnętrza włosa, zaopatrują jego włókna w niezbędne substancje wchodzące w skład budulców włosa, podnosząc jednocześnie zawartość lipidów we włosie. Głównym składnikiem Power Mask jest cholesterol - lipidowy budulec wchodzący w skład włosa.

Maskę pozostawia się na 5 minut. Dodatkowe ciepło zintensyfikuje działanie.

Odrobina wanilii, uzupełniona elementami kwiatowymi i orientalnymi tworzy specyficzny zapach "Moony".

130 zł (zależnie od pojemności).

Strata kasy

Na ta maske podobnie jak na szampon z tej samej serii+ spray (mleczko chroniace kolor) namówila mnie moja fryzjerka. Zastawilam lacznie w salonie kilka stówek (nie przesadzam). Miala to byc kuracja na moje oslabione rozjasnianiem wlosów. Fakt mam wlosy troche przesuszone balejazami, ale dosyc grube. Wszystkie produkty ktore kupilam okazaly sie klapa i strata pieniadzy, poniewaz:
- ciagle mialam wielkie problemy z rozczesywaniem wlosów (nawet po masce)
-nie bylo zadnego nawilzenia, moze minimalne
-spray powodowal tylko ze wlosy ladniej pachnialy, ale za to byly cholernie sztywne
Podsumowujac:
Drogie, a rezultatów nie widac przynajmniej u mnie.
Jedyna zaleta:
Elegancie opakowanie(plus gratis recznik który dostalam z zakupami) Tyle!!!!!!!!!!
Zdesperowana kupilam zwykly szampon i odzywke z czarnej rzepy(joanna) ii to byl strzal w dziesiatke. Lsniace gladkie, swieze wlosy.
Jednym slowem Wella System Profesionnal to badziewie. Nie dajcie sie naciagac fryzjerom!!

Używam tego produktu od:Nigdy wiecej
Ilość zużytych opakowań:Jedno, o jedno za duzo...

za wysoka cena za tę jakość

Mam grube, gęste pusząc się włosy, do tego ostatnio zniszczone koloryzacją i refleksami. No więc, żeby je ratować kupiłam zalecaną przez fryzjera Power Mask.
Moje odczucia są takie: stan włosów sie nie pogorszył, ale nadzwyczajnej poprawy nie zauważyłam.
Z pewnością wygładza włosy, ułatwia modelowanie. Nie są takie sianowate i łatwiej je prostować.
Ale nie tego oczekiwałam od tak drogiego kosmetyku!
Regeneracji brak.
Myślę, że w podobnej cenie można nabyć coś o wiele skuteczniejszego. Obecnie kupiłam szampon i odżywkę Kerastese z serii Nutritive. Zobaczymy:)

zawód

kupiłam bo fryzjerka obiecywala, ze zdziala cuda. nie wierzylam, ale w koncu powinna znac sie na rzeczy, wiec czemu nie?

mam zniszczone i suche wlosy, raczej nie do wypielegnowania (sa tez cienkie i kruche mino wielu zabiegow upiekszajacych) balam sie ze przeciaze wlosy, ale nic takiego sie nie stalo mimo ze nie zaluje tej maski i klade ja po kazdym myciu.
po kilku miesiacach takiej kuracji nie widze spektakularnych efektow, wlasciwie to efekty sa dosc mierne, wlosy pozostaly suche, zniszczone, moze nieco bardziej miekkie, no i zniszczenie sie nie poglebilo. to na plus.
lubie jej zapach. uzywam z szamponem regenerujacym tej samej serii.

generalnie nie jest zle ale zdecydowanie moglo, a nawet powinno byc lepiej.Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Nie

Nie wiem ... może moja jest przeterminowana ???
Bardzo ładnie pachnie, tak delikatnie, po spłukaniu czuję że moje włosy są gładsze ale kiedy już wyschną to nie widzę żadnej różnicy i efektu ... Szukam innej bo szkoda kasy ...

Używam tego produktu od: ok. 4 miesiące ... z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

jaki power?

Maska wpadła w moje ręce dzięki mojej (już byłej) fryzjerce, która zachwala wellę i jej wytwory pod niebiosa... Jak dla mnie ta maska jest średnia. Mam gęste, ciężkie włoski, kręcone i puszące się z natury. Maska jakoś specjalnie ich nie regeneruje, ani też nie nawilża. Używałam jej tak jak trzeba (dokładnie wmasowując). Niestety, maski z Loreala są o niebo lepsze za dużo niższą cenę. Nie polecam....

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

skuteczna

Po pierwszym użyciu byłam wściekła. Nałożyłam ją bowiem, przyzwyczajona do Oleo Relax, na 30 min. Efekt był piorunujący: oklapłe, ciężkie włosy i upiornie swędząca skóra głowy.
Za drugim razem opracowałam system: dosłownie kilka minut (2-3max), pracowicie wmasowywać maseczkę w pasma włosów od połowy długości i spłukać. I jest naprawdę nieźle.
Włosy są gładkie, lepiej się układają, są miękkie.

Zapach mi się nie podoba, taki chemiczny, ale trudno.

Jestem zadowolona i na razie pozostanę przy niej, bo nie mam czasu szukać niczego nowego, a 2 min z tą maseczką satysfakcjonują mnie równie bardzo jak dłuuugie 30 min z Oleo Relax.

tylko dobra

Dobra, ale nie powala na kolana. Moim włosom pomogła, ale nie na tyle żebym była usatysfakcjonowana i nie żałowała ciężkich pieniędzy, które na nią wydałam. Nawilża, wygładza, pomaga rozczesać włosy. Ładnie pachnie. I tyle. Nie zauważyłam żeby włosy były mocniejsze i bardziej błyszczące. Dobrze, że przynajmniej nie robi kaczego puchu na głowie i za to plus :P
Poziom przyzwoitej odżywki do włosów. Od maski wymagałabym jednak większego efektu regeneracyjnego.
Szkoda.

ilość zużytych opakowań: 1

Dobra, bez rewelacji

Właśnie kończę kolejny słoiczek - w sumie jestem daleko od zachwytu jesli chodzi o tę maseczkę, ale dziwnym trafem często do niej wracam :) może plusem jest tu stosunkowo łatwy dostęp, dużo salonów pracuje na Welli. To dobra maska - ma gęstą treściwą konsystencję, miły zapach, nie spływa z włosów. Raczej powinno się ją nakładać oszczędnie, bo może obciążyć włosy. Trochę nawilża, trochę odżywia - ale bez rewelacji, nazwa Power Mask jest chyba troszkę na wyrost? Miewam okresy kiedy moje włosy są suche jak pieprz, i wtedy nakładałam ją co każde mycie. No i niestety, ich stan nie zmienił się jakoś dramatycznie. Włosy są puszyste, ładnie błyszczą, ale od połowy długości nadal suche. Mimo wszystko mam sentyment to tej maski, ale stosuje raczej jako balsam - nie ma co ukrywać, do Kerastase sie nie umywa, ale i skromny Schwarzkopf jest zdecydowanie lepszy.

rewelacja

uwielbiam tą maskę bo w dość krótkim czasie potrafi zdziałać cuda i zniszczone , przesuszone i zmęczone wszelkiego rodzaju zabiegami i kosmetykami włosy doprowadzić do normalnego stanu a nawet więcej , sprawić , żeby były znowu błyszczące , niesamowicie miękkie ( takie jak u dziecka ) , gładkie , zdrowo wyglądające , w dodatku jest b.wydajna i już odrobina wystarcza , żeby "nakarmić" całe włosy chociaż muszę przyznać , że opakowanie maseczki nie należy do najpraktyczniejszych i nie obraziłabym się gdyby je zamieniono na inny rodzaj , ale w końcu najważniejsza jest zawartość

Ulubiona :-))

To jeden z moich ukochanych kosmetyków do ratowania włosów :) Odpowiada mi jej konsystencja takiego gęstszego kremu, jej przyjemny zapach, efekty działania. Powiem szczerze, że lepsze efekty sa po zastosowaniu jej w salonie gdzie trzymam głowę pod skraplaczem ok.30minut, ale w domu gdy nałożę ją tuż przed kąpielą i siedzę w wannie później z nia na głowie efekty sa prawie tak samo dobre. Moje włosy po jej użyciu sa mięciutkie aż po same końce ( a mam cienkie, delikatne włosy), sa odżywione, a miejsca przesuszone powracają do stanu normalności, włosy pięknie się błyszczą, wyglądają na bardzo zdrowe i subtelnie, ale dla mnie ślicznie pachną. Polecam to wszystkim osobom, które maja zmęczone, przesuszone albo zniszczone włosy. Mój fryzjer nie zaleca stosować tej maski częściej niż raz na 2, 3 tygodnie, a po nałożeniu kompleksiwym w salonie raz na 2, 3 miesiące.

dobra, ale nie rewelacyjn

Dostałam prikaz od fryzjerki, bo podobno tylko ta maska jest w stanie odżywić włosy aż tak odsuszone i pokruszone jak moje. Było to jakies dwa miesiace temu, i od tamtej pory stosuję ją regularnie raz w tygodniu.
I tak: nie wiem, dalczego mi ja polecono, bo jest do włosów mocnych, a ja mam słabe, delikatne i puszyste; nie obciąża co prawda włosów w jakiś niedopuszczalny sposób, ale nie jest też obojętna.
Jest bardzo wydajna, łatwo się ją nakłada, rzadka, ale nie spływa.
Efekt na włosach rzeczywiscie mocny, ale bez rewelacji - włosy sa nieco bardziej błyszczące, nieco mocniejsze, ale dziś miałam badanie włosa, i rozdwajają się prawie tak, jak rozdwajały. Dodatkowo mam wrażenie, że po jakimś czasie włosy sie po prostu do niej przyzwyczaiły.
Ogólnie - dobra maseczka, ale bez rewelacji.

bardzo dobra

Maska ma dosyć rzadką konsystencję, mimo to nie spływa z włosów. Już po pierwszym użyciu fryzura staje się bardziej lśniąca i co ciekawe, podatniejsza na układanie. Zapach kosmetyku jest moim zdaniem dosyć neutralny, a działanie maski potęguje się wraz z każdym kolejnym zastosowaniem. Kosmetyk jest dosyć wydajny.