Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Flower Perfection, Fond de Teint (Podkład do twarzy)

Cena już od 39,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki ultralekkiej formule fluidu, podkład Flower Perfection przedłużający młodość skóry, wyrównuje koloryt skóry i tuszuje niedoskonałości. Jedwabista konsystencja nadaje skórze niesamowitą miękkość. A ponieważ piękna cera wymaga ochrony, dodano filtr SPF 15, aby ochronić młodość komórek. Podkład Bourjois Flower Perfection został wzbogacony o wyciąg z dzikiej azalii, który jest odporny na najbardziej ekstremalny klimat i ceniony za jego właściwości regeneracyjne. Formuła podkładu Flower Perfection przedłużająca młodość skóry jest chroniona przez szklany flakon. Podkład Bourjois Flower Perfection jest dostępny w 6 odcieniach.

fluidy
ochronne, kryjące, nawilżające
Krycie
lekkie
z pompką

totalny zawód..

podkład kupiłam rok temu na wiosennej promocji -49% w rossmannie i zapłaciłam niewiele ponad 30zł. otworzyłam go jednak dopiero miesiąc temu, gdy wszystkie podkłady wykończyłam i nie mogłam się doczekać kiedy go użyję.. a tu takie WIELKIE rozczarowanie. podkład nałożony dłonią podkreślił dosłownie WSZYSTKO co złe i niewidoczne gołym okiem (pory, niedoskonałości, skórki, a nawet włosy), a nie zakrył nic. chciało mi się płakać jak siebie zobaczyłam. podejście drugie - z HAKURO H50s, również dramat i powtórka z rozrywki. ostatnią deską ratunku było nałożenie burżujka najzwyklejszą gąbeczką z hebe - tu efekt najlepszy z wszystkich ale też trochę rozczarowujący. będę oceniać podkład nałożony tylko gąbeczką z hebe:
- dobre, średnie krycie
- minimalnie podkreśla suche skórki
- zastyga w mat, co nie do końca mi odpowiada
- mój kolor: 51 jest beżowy, a nie jak większość burżujków z tonami żółtymi, a szkoda
- przyjemny zapach
- bardzo nietrwały i tu największy minus, obojętnie na jakim kremie i czym przypudrowany (moja cera jest aktualnie sucha/normalna, więc co dopiero z trwałością na tłustej cerze)
- cena regularna jest zdecydowanie za wysoka, w tej cenie kupię sobie kilka affinitone, który jest moim ulubieńcem
- zatyczka z "gąbką" od razu została zamieniona na mniejszą zatyczkę z healthy mix, po co taka nieprzydatna nadbudowa, która tylko denerwuje?

BUBEL, BUBEL, BUBEL
dobrze, że podobno został wycofany, bo mniej osób się zawiedzie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1154236].usefull || 0 }}% pomocna.

ciasto na twarzy

Bourjois- niby dobra firma, a kolejny ich podklad okazał sie totalnym bublem!
- nie stapia sie z cera, a gdy dałam mu szanse zeby sie stopił z cerą, to zrobiło się ciasto na twarzy
- ciemne kolory
- uczulił mnie, miałam czerwone plamy na twarzy
-zapycha
- drogi

plusów brak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150901].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Odkryłam dopiero niedawno, zawsze jakoś odstraszała cena. Krycie na plus, konsystencja i zapach też. Kolor 51 idealny dla mnie, nie odcina się od buzi, nie wchodził mi w zmarszczki przy ustach, a mam z tym zawsze duży problem. Tej gąbeczki załączonej do opakowania nigdy nie użyłam, zawsze nakładam palcami. Chciałam ostatnio kupić kolejne opakowanie, ale ku mojemu zdziwieniu nie mogłam nigdzie go dostać. Pani z Hebe powiedziała mi, że został wycofany ;c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150401].usefull || 0 }}% pomocna.

Trik Mistrza Marzena Górak

póki co najlepszy jaki miałam

Podkład jest dla mnie najważniejszym kosmetykiem w makijażu. Przetestowałam ich multum (dolna, średnia i górna półka) i ten jest póki co najlepszy dla mnie i mojej cery. Co nie oznacza, że jest idealny, bo ma on wady, oj ma :)
- odcień 53 jest niemalże idealny dla mnie. Mam dość jasną cerę, ale z żółtawym odcieniem i ten kolor wpasowuje się w mój naturalny odcień skóry, dzięki czemu twarz wygląda zdrowo i naturalnie, a nie blado. Podkład nie ciemnieje mi na twarzy.
- nakłada się szybko i prosto, nie zastyga na twarzy, nie robi smug, nie roluje się
- bardzo dobrze kryje. Krycie jest dla mnie najważniejszym parametrem podkładu i ten produkt spisuje się tu znakomicie
- matowienie –no cóż, pogodziłam się już z tym, że żaden podkład nie zapewni mi matu na twarzy, od tego jest puder. Oczekuję jednak, że nie sprawi, że skóra będzie mi się świecić i błyszczeć. W tym przypadku jestem jak najbardziej zadowolona z efektu – z niektórymi kremami mogłam w ogóle zrezygnować z pudru, z innymi – nakładałam puder i cera nie błyszczała się przez cały dzień
- podkład nie wysusza mi skóry, nie podkreśla suchych skórek, cera wygląda na nawilżoną. Zaznaczam jednak, że nie jest to produkt skierowany do cer suchych, sprawdzi się raczej na tłustej/mieszanej
- trwałość – tutaj niestety jest różnie. 16 h deklarowane przez producenta jest tylko czczą obietnicą. Przy mało intensywnym dniu podkład przetrwa w miarę nienaruszonym stanie przez 8h, przy mniej sprzyjających okolicznościach pogodowych albo większym wysiłku – niestety, ale spływa z twarzy, a do tego zaczyna podkreślać wszystkie pory.
- jest trochę ciężki i po całym dniu z ulgą zmywam go z twarzy
-nie posiadam zmarszczek, ale wydaje mi się, ze mógłby je podkreślać

W moim przypadku podkład na co dzień sprawdza się dobrze, chociaż bardziej nadaje się na zimę niż na lato. Wracam do niego zawsze kiedy nie wiem jaki podkład mam kupić, bo ma więcej zalet niż wad, ale to wciąż nie jest podkład idealny. Na dzień dzisiejszy jest to mój hit, ale wciąż liczę na to, że znajdę coś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112031].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Oceniam podkład w odcieniu 53

Zacznę od plusów,
+ ładne opakowanie
+ o dziwo zapach mnie nie drażnił, był nawet przyjemny
+ twarz się po nim nie błyszczy

Bardziej dla osób o skórze tłustej,

u mnie przy skórze mieszanej kompletnie się nie sprawdził:
- robił mi plamy, mimo równomiernego rozprowadzenia
- odznaczał się na buzi, nie lubię takich nienaturalnych efektów
- podkreśla suche skórki
- cena za wysoka do jakości produktu

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046966].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok, chociaż trochę "kapryśny"

Używałam tego podkładu na różne sposoby: z kremami, bazami, lub na "gołą" skórę. I mogę powiedzieć tyle: podkład doskonale spisuje się na dobrze nawilżonej i przypudrowanej twarzy. Trzyma się wtedy spokojnie te 8 h a nawet dłużej. Natomiast, na buzi słabo nawilżonej, bez peelingu wygląda po prostu źle - wchodzi w zmarszczki, podkreśla wszystkie suche skórki... Najgorsze jest to, że może zacząć podkreślać skórki po jakimś czasie. Np po 2-3 godzinach patrze w lustro a tam podkreślone każde suche miejsce. A szkoda. Ma piękny, bardzo naturalny jasny kolor z żółtymi tonami, który nie ciemnieje (a przynajmniej tego nie widać ) Wykończenie też jest bardzo ładne, takie naturalne, lekko matowe. Trudno jest mi jednoznacznie go ocenić, ale na pewno będę go używać, gdy potrzebuje większego krycia.

Plusy:
-kolor - jasny z żółtymi tonami
-dobre krycie - nawet w stronę mocnego
-wykończenie - nie robi maski, jak na tak dobre krycie, wygląda naturalnie i ładnie
-zapach

Minusy:
-może podkreślać mankamenty skóry: suche skórki, pory
-dość łatwo się wyciera (obowiązkowo trzeba go dobrze utrwalić pudrem)

dołączona gąbka jest "taka se" - można użyć, ale ja nakładam ten podkład różnie, głównie palcami i dobrze go wklepuje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043868].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek.

Kupiłam go podczas promocji -49% w Rossmannie, zapłaciłam za niego wtedy +/-30zł.

+ piękny zapach,
+ wygodne opakowanie,
+ nie robi efektu maski,
+ duży wybór odcieni,
+ całkiem niezłe krycie,
+ nie podkreśla suchych skórek,
+ wydajny,
+ przyjemna konsystencja,

- regularna cena,
- trwałość, w nienaruszonym stanie wytrzymuje na twarzy maksymalnie 3-4 godziny,
- zdarza mu się ciemnieć na twarzy,
- lubi się ścierać, schodzi z twarzy przy dotknięciu czymkolwiek,
- czasem roluje się pod oczami,
- latem, przy wysokich temperaturach, zdarzało mu się tworzyć tzw. efekt ciasta na twarzy,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042679].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiliśmy się

Kupiłam ten podkład w Rossmannie, w promocyjnej cenie. Nie oczekiwałam cudów, jednak produkt bardzo mnie rozczarował.

Plusy:
+ładny, delikatny zapach
+nie tworzy efektu maski
+konsystencja: nie jest zbyt gęsty, łatwo się rozprowadza

Minusy:
- spływa z twarzy, ściera się i tworzy nieestetyczne smugi (już po ok. 3-4 godzinach wymaga poprawek), brudzi ubrania, chusteczki, zostaje na wszystkim co ma kontakt z twarzą
- ciemnieje, niestety robi się pomarańczowy
- po krótkim czasie od nałożenia twarz się świeci
- cena jest zbyt wysoka
- gąbka: kilka razy próbowałam nałożyć podkład dołączoną gąbką, ale się nie sprawdziła, jest nieporęczna i wchłania większą część fluidu

+/- krycie: z mniejszymi niespodziankami i bliznami radzi sobie całkiem nieźle, jednak nie zakryje większych niedoskonałości

Na pewno nie wrócę do tego podkładu, niestety w tym przypadku cena nie przekłada się na jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042560].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny

Ile ludzi tyle opinii, mam mieszane uczucia.
Dlatego recenzja będzie krótka i szybka, plusy i minusy.

Minusy:
- czuć go na twarzy. Po dotknięciu palcem mam wrażenie, że zaraz zejdzie (nie nakładam dużo). Nie wtapia się on dobrze w skórę, nie zastyga jak np. Revlon.

W związku z tym, że jest on dość odczuwalny jest to podkład na kilka godzin 3-5, po tym czasie mam ochotę go zmyć. Jeśli przyłożymy chusteczkę i lekko potrzemy podkład bardzo mocno się ściera. Jest zbyt odczuwalny. Lepszy komfort noszenia, dzięki gąbce typu bb, ale z kolegi gorsze krycie.
- cena jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę jego dziwne właściwości
- zapach, jest ładny, ale ląduje w minusach, bo drażni mój nos - mam ochotę kichać, kichnę, wysmarkam nos i podkładu nie ma na całym nosie, mimo delikatnego obchodzenia się z chusteczką.
- może lekko ciemnieć
- ogólnie szybko ściera się z nosa, pod nosem, ale u mnie to i revlon szybko schodzi z nosa (zależy od dnia)
- szybki błysk na twarzy
Plusy:
- krycie, jeśli nałożymy go pędzlem to w moim odczuciu bardzo dobrze kryje, może i lepiej niż Revlon, ale na pewno na tym samym poziomie
- kolory z domieszką żółci, które kocham nad życie :P
- SPF 15
- łatwo się rozprowadza, nie p0dkreśla bardzo mocno suchych skórek, w porównaniu z innymi, które mam
- jedna pompka wystarczy na całą twarz

Reasumując dziwny podkład, sama nie wiem co o nim myśleć. Czasami z podkładami warto kombinować, znaleźć odpowiednią metodę nakładania, może pokombinuję i zobaczymy, ale niestety po każdym nałożeniu go po 2-3 h marzę o tym żeby go zmyć, a to nie oto chodzi. I tani nie jest. Bo dla przykładu Lirene Color Code za 25 zł dużo lepiej spisuje się.

Daję 2,75 na 5.

Ilość zużytych opakowań: Pół buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039934].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z moich ulubionych :)

Produkty firmy Bourjois są moimi ulubieńcami, tak jest też w przypadku tego podkładu.

+bardzo dobre krycie,
+ładne ciepłe kolory z żółtym pigmentem,
+dosyć gęsta, kremowa konsystenscja, nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność,
+uwielbiam kiedy kosmetyki ładnie pachną, ten ma piękny, delikatny kwaiatowy zapach,
+długo utrzymuje się na skórze, nawet bardzo tłustej

Ten produkt jest moim ulubieńcem, chociaż zdecydowanie lepiej sprawdza się w chłodniejszych miesiącach. Do podkładnu dołączona jest gąbeczka, sprytnie ukryta w opakowaniu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032845].usefull || 0 }}% pomocna.